Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Τα ματάκια σου με καίνε γιατί είσαι μανεκένε. (3.000 δίσκοι)
Σάββατο, 11 Μαΐου

Ενδιαφέρομαι να κάνω περιτομή!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #168501 από TEO1987 στις 30 Ιουνίου 2023, 12:14πμ

TEO1987

Εικονίδιο
μέλος από: 30/6/2023
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Μπορείτε να μου πείτε αν έχετε δει διαφορά στο σεξουαλικό κομμάτι μετά την επέμβαση;
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #168505 από randomname στις 01 Ιουλίου 2023, 7:43πμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Κοίτα, σε τέτοιες περιπτώσεις επειδή δεν υπάρχει κάποιο σταθερό μέτρο σύγκρισης νομίζω πως η απάντηση είναι υποκειμενική ανάλογα με την περίπτωση. Δλδ αν κάποιος έχει πρόβλημα με το πέος του (πχ μόλυνση, πόνος) και δεν βλέπει βελτίωση αλλιώς, μπορεί μια επέμβαση να μειώσει την ενόχληση και άρα σε σύγκριση με πριν να υπάρχει διαφορά. Εάν κάποιος δεν έχει ιδιαίτερο πρόβλημα από πριν, μπορεί να μην καταλάβει διαφορά. Σε άλλους μπορεί η συνεχής έκθεση του κεφαλιού να το κάνει μακροπρόθεσμα λιγότερο ευαίσθητο στο άγγιγμα. Χωρίς το δέρμα πάντως ίσως είναι κάπως διαφορετικός ο τρόπος αυνανισμού.

Τώρα, εξαρτάται κι απ' την ηλικία σου. Αν είσαι μικρός, έχεις χρόνο να το σκεφτείς. Αν είσαι σε μεγάλη ηλικία, ή έχεις κάποιο πρόβλημα, μπορείς να το συζητήσεις με γιατρό για το τι είναι καλύτερο. Συχνά αντιμετωπίζεται κ με άλλους τρόπους κ γλιτώνεις την επέμβαση, αλλά δν ξέρω την περίπτωσή σου, άρα δεν μπορώ να ξέρω ακριβώς.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login