Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η μουσική δεν είναι πάντα τόσο κακή όσο ακούγεται.
Κυριακή, 12 Μαΐου

Πρώτη φορά σεξ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #168508 από Beci στις 01 Ιουλίου 2023, 5:43μμ

Beci

Εικονίδιο
μέλος από: 1/7/2023
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Καλησπερα… είμαι πολύ χαρούμενος που να ξαναβρίσκω το φτου, ως παλιός αναγνώστης! Να σας συστηθώ. Είμαι 20 χρονων και παρότι είχα καποιες ευκαιριες δεν έχω κάνει σεξ. Έχω καποιες εμπειριες με προκαταρκτικά. Σε 4 μερες θα βρεθώ με μια κοπελα και θα γίνει επιτελους το μοιραίο… δεν έχουμε σχέση με την κοπελα, απλά θα βρεθούμε. Να της πω ότι θα ειναι η πρώτη μου φορά, δεν παίζει καταλαβαίνετε γιατι… αγχωνομαι αρκετά. Είναι ένα θέμα για εμένα δύσκολο, ειδικά τώρα που το έχω καθυστερήσει… πως θα το κάνω, αν θα είμαι καλος, αν θα υπάρχουν επιπλοκές, μέχρι και τι προφυλακτικά να πάρω… οποιος θέλει να μοιραστεί συμβουλες μαζί μου, θα μου συμπαραστεκόταν πολυ. Ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων και καλώς σας βρηκα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #168510 από spathisamurai στις 02 Ιουλίου 2023, 4:49πμ

spathisamurai

Εικονίδιο
μέλος από: 29/6/2023
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλησπερα φιλε, νομιζω καλο ειναι να της πεις οτι δεν εχεις ξανακανει σεξ ή πες πως δεν εχεις πολλες εμπειριες ετσι δε θα χεις το αγχος να αποδεξεις κατι (που δε χρειαζεται κιολας) και αυτη θα ξερει να ειναι πιο βοηθιτικη απεναντι σου. Νομιζω και να μη το πεις θα καταλαβει πανω κατω. καθιστε πιειτε κατι για αν χαλαρωσετε και μιληστε λιγο, μην αρχισετε αμεσω μπαμ μπουμ.
Δοκιμασε μονος σου σπιτι να φορεσεις προφυλακτικο και να αυνανιστεις με αυτο ωστε να δεις πως ειναι η αισθηση. Πριν βρεθειτε επισης αυνανισου ωστε να εισαι πιο χαλαρος. Ντουζακι, κατι ελαφρυ αν φας και δοντακια, αποσμητικο, καθαρο εσωρουχο.
Ξεκινα με αυτην, εξερευνησε το σωμα της κτλπ.
Μην προσπαθησεις να κανεις πραγματα που βλεπεις σε ταινιες ουτε να συμπεριφερεσε σαν πορνοσταρ. οτι νιωθεις. Και επικοινωνια μεταξυ σας, τι σας αρεσει, αν κατι δε σε βολευει κτλπ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #168512 από Panos888 στις 03 Ιουλίου 2023, 6:00πμ

Panos888

Εικονίδιο
μέλος από: 26/9/2022
μηνύματα: 70 αποδεκτές 1
Ό,τι λέει ο σαμουράϊ από επάνω, συμφωνώ.

Αν ωστόσο έχει άγχος και θέλεις να ''ξεκλειδώσεις'' θα πρότεινα και επίσκεψη σε studio για να πάρεις μια πρώτη γεύση και να μην είσαι στα σκοτάδια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login