Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Δε γνωρίζεις τα όρια της υπομονής σου μέχρι ν' αποκτήσεις παιδιά
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Φίλος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #168530 από enasmonos στις 13 Ιουλίου 2023, 5:23μμ

enasmonos

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2023
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Καλησπέρα. Έχω έναν φίλο με τον οποίο δεν είμαστε πολύ κοντά, και θελω να κάνουμε αλληλομαλακια. Δεν ξέρω αν είναι χρήσιμο, αλλά έχω μια υποψία ότι είναι γκει (αν ειναι οντως δεν μπορεί να το αποδεχτεί) και πριν κάποιους μήνες με γούσταρε. Δεν είμαστε κολλητοί και ετσι δεν μπορώ να πάω απλά και να του πω θελω να τις παίξουμε. Όποτε αν κάποιος μπορεί θελω να μου πείτε αρχικα πως να έρθουμε πιο κοντά και μετά πως να τον πείσω γι αυτό που θελω (διακριτικά, σχεδόν να τον κάνω να το ζητήσει μόνος του). Ευχαριστώ για τον χρόνο σας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #168531 από Donvarzz στις 14 Ιουλίου 2023, 2:17μμ

Donvarzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
καλησπέρα! τι ηλικίες ειστε; Και επίσης πως κατάλαβες ότι μπορεί να σε γούσταρε παλιά; Σπυ έχει δείξει κάτι; Έχει τύχει να αλλάξετε ρουχα παρέα η κάτι τέτοιο η να έχετε μιλησει για γκόμενες η τιποτα τέτοιο ;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #168536 από enasmonos στις 16 Ιουλίου 2023, 9:57πμ

enasmonos

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2023
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Είμαστε 16 χρόνων. Το είχα καταλάβει γιατί με κοιτούσε κάπως και επίσης όποτε έβρισκε την ευκαιρία με χούφτωνε και πετούσε υπονοούμενα. Έχει τύχει να αλλάξει αυτός μπροστά μου και επίσης ναι έχουμε μιλήσει για γκόμενες κανα δυο φορές.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #168539 από Donvarzz στις 17 Ιουλίου 2023, 12:13πμ

Donvarzz

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 26/5/2023
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Ωραία κατάλαβα κοιτά η αλήθεια είναι θα μπορούσατε να κάνετε κάνα sleepover και να του πεταγες έτσι το βράδυ να δεις καμία τσόντα Γτ έχεις καιρό και να του έλεγες τύπου έχεις θέμα; Να δω μια τσόντα και αν σου πει όχι εντάξει βαλε να δεις και όπως βλέπεις πες του ότι καβλωσες και θέλεις να την παίξεις και παίξε την μέσα από το παντελόνι να δεις την αντίδραση του μπορεί να σου πει να δει και αυτός και να κάτσε ται να δείτε μαζί και μετά του λες τύπου δν αντέχω θα την βγάλω έξω και την βγάζεις έξω και πολύ πιθανόν να την βγαλει και αυτός και εκεί βλπεεις πως μετά μπορεί να παει στην αλληλομαλακια δν ξερω εγώ αυτό θα έκανα νομίζω
Η το αφήνεις μέχρι εκεί και την επόμενη φορά το προτείνεις και βλέπεις αντίδραση πάλι
Έχει τύχει να κανείς με κανέναν άλλο ποτέ αλληλομαλακια η να τραβήξεις με κάποιον παρέα;
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login