Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Αρχηγού παρόντος πασαρχή πασάντο λα φιέστα ά ρε Πάσσαρη...
Τετάρτη, 8 Μαΐου

Στραβό πεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #171659 από giorgos2023 στις 06 Οκτωβρίου 2023, 5:30πμ

giorgos2023

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2023
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Γειά σας έχω εν; γειά πρόβλημα τον έχω στραβό και δεν ξέρω πως να κάνω σεξ φοβάμαι μην τον δει και με κοροϊδεύει. Πείτε τι να κάνω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #171669 από randomname στις 14 Οκτωβρίου 2023, 4:29μμ

randomname

Εικονίδιο
μέλος από: 27/11/2022
μηνύματα: 50 αποδεκτές 0
Χαίρετε, προφανώς χωρίς εικόνα δεν ξέρω πόσο "στραβό" είναι το δικό σου πέος, αλλά θα σου πω για να σε ξε-αγχώσω πως το πέος φυσιολογικά δεν είναι ποτέ 100% ευθύ. Είναι φυσιολογικό το πέος να εμφανίζει μια μικρή κλίση προς μια κατεύθυνση, είτε π.χ. λίγο προς τα αριστερά, είτε προς τα πάνω κλπ. Σε γενικές γραμμές η κλίση δεν γίνεται ιδιαίτερα αισθητή, παρόλα αυτά σε ορισμένους μπορεί να είναι πιο εμφανής. Όπως και να ΄χει, είναι φυσιολογική και δεν χρειάζεται να ντρέπεσαι (σαφώς και δεν θα αρχίσει η άλλη να κοροϊδεύει, δεν είστε στο δημοτικό). Τέλος θα αναφέρω απλά πως σε περιπτώσεις που η κλίση είναι πολύ έντονη υπάρχει και η δυνατότητα να θεραπευτεί με επέμβαση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #172675 από Jeanmoust στις 20 Οκτωβρίου 2023, 3:55πμ

Jeanmoust

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2022
μηνύματα: 60 αποδεκτές 1
Σύνηθες ειναι το πέος να έχει κλίση. Κι εμένα έχει κλίση προς τα αριστερά και είναι μια χαρά λειτουργικό. Δεν νομίζω να τίθεται καν ζήτημα κοροϊδίας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login