Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Αν δεν μπορείς να το διαβάσεις αυτό, φταίνε οι δάσκαλοί σου.
Σάββατο, 4 Μαΐου

πίπες..:))

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #49424 από anastasia!! LP στις 30 Μαΐου 2008, 8:20μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
hi σε όλους...
λοιπόν...μετά από πολύ καιρό μου δόθηκε η ευκαιρία να κάνω κάτι με αυτόν που ήθελα πολυυυυυυυ....!!!Δεν ήταν αυτός που θεωρούσα πάντα τέλειο...αυτόν τον έχασα..όμως ήταν αυτός που με γοήτευσε αμέσως μετά..που δεν ξεκολλάω γαμώτο..σαν αποθημένο..εμμονή..
Τέσπα..αυτός τα 'χει με μία,όμως παρόλα αυτά,μου είπε να κάνουμε φάση...το πρόβλημα μου είναι πως είναι δεδομένο πως θα του πάρω πίπα..πράγμα που δεν έχω ξανακάνει..+ το ξέρει..δεν υπάρχει περίπτωση να μαθεί κανείς τίποτα(ούτε κολλητοί + τέτοια),οπότε μπορώ να αποφύγω τα κουτσομπολιά...Όμως τώρα έχω 2απορίες..
1ον...να πάω??
2ον...αν πάω..πώς θα του πάρω πίπα αφού δεν ξέρω τίποτα περί του θέματος??
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49425 από Antre στις 30 Μαΐου 2008, 8:35μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
1) Γιατί είναι δεδομένο ;;;
2) Εμάς ρωτάς αν θα πας; Εσύ ξέρεις καλύτερα. Αν και για μένα δεν είναι σωστό. Τουλάχιστον έχεις ολοκληρωμένες σχέσεις; Μην μου πεις ότι ένα κέρατο - ξεπέτα θα είναι η πρώτη σου φορά.
3) Δυστυχώς εξ αποστάσεως μαθήματα δεν γίνονται. Σιγά σιγά από μόνη σου θα μάθεις (ίσως και με την βοήθεια του ...εμμ... τυχεράκια)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49426 από Arpagmenos στις 30 Μαΐου 2008, 8:37μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
Κοίταξε να δεις αν θες να πας πήγαινε αν όχι μην πας.Αλλα μην πας επειδή στο είπε αυτός και ντρέπεσαι να του πεις όχι θα είναι το χειρότερο λάθος.Τώρα για την δεύτερη απορία σου λέω:θα του πιάσεις και μετά θα του το....Μα τι θες να να σου πούμε ρε συ πως θα το κάνεις; αυτα θα τα μάθεις με αυτον
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49427 από anastasia!! LP στις 30 Μαΐου 2008, 8:47μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Δεν θα πάω φυσικά επειδή μου το λέει αυτός..αν δεν τον ήθελα δεν θα πήγαινα με ΤΙΠΟΤΑ!!Δεν ντρέπομαι καθόλου να του πω όχι...!Δεν μπορώ να εξηγήσω γιατί είναι δεδομένο...αυτό έχει σχέση με το πώς άρχισε η κουβάντα μας περί του θέματος..γιατί στην αρχή δεν ήξερα αν το εννοούσε κιόλας...!Ολοκληρωμένες σχέσεις δεν είχα ποτέ..όσο για την 2η ερώτηση..τι να πω..βλακεία μου..!απλά το 'χω απορία..!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49428 από Antre στις 30 Μαΐου 2008, 8:51μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Το κάνεις για σένα αυτό ή για τους άλλους και των όλων προτύπων που επικρατούν; Δηλαδή κάποιο παιδί να αγαπήσεις ή να συμπαθήσεις ή έστω έναν ενθουσιασμό ρε αδερφέ για να ολοκληρώσεις δεν βρήκες;

Εμένα μου μοιάζει περισσότερο για ξεπέταγμα του άγχους και της "ντροπής" (λέμε τώρα) της παρθενιάς και όχι ότι το θες τόσο πολύ.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49430 από anastasia!! LP στις 30 Μαΐου 2008, 9:00μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Μα δεν θα το μάθει κανείς!Καμία φίλη μου δεν έχει κάνει κάτι παρόμοιο...!Δεν με ένοιαζε ποτέ το θέμα...κάποια στιγμή θα γινόταν απλά εγώ θα αποφασίσω ποια θα είναι αυτή η ρημάδα...βρήκα έναν + δύο + τρεις να ολοκληρώσω αλλά είμαι μόλις 15 + για μένα όλα αυτά φαίνονται....βουνό!Το 'χουμε για πολύ κακό..ακόμα + αν δεν είναι...πολύ σχόλιο πέφτει ρε συ...γι'αυτό χαίρομαι που κανείς δεν θα το μάθει!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49432 από Antre στις 30 Μαΐου 2008, 9:09μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Κοίτα και πάλι το κάνεις για τους άλλους και θα σου εξηγήσω τι εννοώ.

Δεν εννοώ ότι θα το πεις στους άλλους αλλά επειδή έχεις ενστερνιστεί αυτά τα αρρωστημένα πρότυπα που προβάλλονται στη γενιά σου. Δηλαδή νιώθεις ότι οφείλεις να το κάνεις και ότι είναι ντροπή το να μην έχεις ολοκληρώσει...

Μπορεί να το παρουσιάζεις ακόμη και στον ίδιο σου τον εαυτό με διαφορετικό τρόπο για το ποιο λόγο θες να κάνεις όλο αυτό το σκηνικό αλλά αν το σκεφτείς λίγο καλύτερα (και αν κρίνω από όσα μου είπες) μάλλον καλύτερα θα ήταν να μη το κάνεις. Ότι κάνεις να το κάνεις για εσένα και όχι για τους άλλους (εννοώ επιβεβλημένα πρότυπα)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49433 από anastasia!! LP στις 30 Μαΐου 2008, 9:15μμ

anastasia!! LP

Εικονίδιο
μέλος από: 30/1/2008
μηνύματα: 108 αποδεκτές 0
Αυτό που είπες για τα πρότυπα με μπέρδεψαν λίγο..:Ρ
Τι εννοώ...δεν είμαι άνθρωπος που κάνω ότι μου λένε..για το αντίθετο πάλι θα μπορούσα να είμαι σίγουρη!Δεν το κατάλαβα το πώς το εννοείς το ότι ακολουθώ τα πρότυπα...Plz...εξήγησε :)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49434 από Petounia στις 30 Μαΐου 2008, 9:34μμ

Petounia

Εικονίδιο
μέλος από: 20/12/2007
μηνύματα: 135 αποδεκτές 0
anastasia κοπέλα μου, μην το κάνεις για αρχή, για μέση πόσο χρονών είσαι, και για τέλος μην το κάνεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #49435 από Arpagmenos στις 30 Μαΐου 2008, 9:35μμ

Arpagmenos

Εικονίδιο
μέλος από: 19/5/2008
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
Εκτος από αυτό που λέει ο Antre πιστεύω πως βιάζεσαι.Είσαι μόλις 16(απότι έμαθα)και σκέφτεσαι με τον τρόπο"κάποια στιγμή θα γινόταν απλά εγώ θα αποφασίσω..."πιστεύω πως είσαι μικρή για μια τέτοια απόφαση.Εκτος βεβαια αν το θες εσυ.Εσυ πρέπει να το αποφασίσεις αυτό.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login