Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Η ενθυλάκωση είναι πιο επικίνδυνη και από τον αμίαντο.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

Πόνος στους όρχεις

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50146 από TheOnlyOriginal στις 19 Ιουλίου 2008, 1:55πμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Χαίρεται παίδες!Χθες το απόγευμα είχα έναν πόνο στους όρχεις λες και μου τους ζούμπηξαν.Έκανα ένα μπάνιο και ξάπλωσα όταν γύρισα σπίτι και μου πέρασε.Βασικά ήμουν με την κοπέλα μου όλη μέρα και ο κύριος από κάτω είχε πολλά σηκώματα μες στο στριμωξίδι του σώβρακου,πέρα από την γενική κούραση.Λέτε να φταίει το γεγονός αυτό και επιπλέον ότι δεν τελειώσα;..Ξέρετε καμιά κίνηση για να περνάει ο πόνος στα παλικάρια εκεί κάτω σε τέτοιες περιπτώσεις;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50148 από Webmaster στις 19 Ιουλίου 2008, 11:27πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Δες την απάντησή μου σε παρόμοιο θέμα.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #50149 από Antre στις 19 Ιουλίου 2008, 1:31μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αυτό είναι φίλε. Και σε μένα συμβαίνει και με φιλαράκια που χει τύχει να το συζητήσουμε. Αν είσαι πολλές ώρες ερεθισμένος ή κάνετε sex αλλά δεν ολοκληρώσεις... ναι πονάνε. Η λύση είναι μια σε τέτοιες περιπτώσει: αυτοικανοποιήσου.

Βέβαια αν δεις ότι δεν είναι η μόνη περίπτωση όπου πονάει ή ακόμη και όταν αυτοικανοποιηθεις συνεχίσει να πονάει για πολλές ώρες... τότε κάνε μια βόλτα από κανένας ουρολόγος - ανδρολόγο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50152 από TheOnlyOriginal στις 19 Ιουλίου 2008, 9:34μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ!Και κάτι τελευταίο.Αν θέλω να έχω ένα τσεκ-απ στους όρχεις ξέρετε κάπου που μπορώ να απευθυνθώ;Και σε τι ειδικότητα;Ουρολόγο ή ανδρολόγο;
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50158 από Antre στις 20 Ιουλίου 2008, 4:26μμ

Antre

μέλος από: 28/4/2007
μηνύματα: 566 αποδεκτές 0
Ανδρολόγος δεν υπάρχει, υπάρχει ουρολόγος-ανδρολόγος. Βέβαια και σε παθολόγο μπορείς να πας και αυτός να σου πει τι να κάνεις ή σε ποιο γιατρό να πας.

Αν και δεν πιστεύω ότι έχεις κάποιο πρόβλημα. Σαν σου χουν μπήξει παλούκι δεν το ένιωθες ; Ε, οι περισσότεροι κάπως έτσι νιώθουν μετά από πολύ ώρα στύσης χωρίς ολοκλήρωση
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50161 από TheOnlyOriginal στις 20 Ιουλίου 2008, 9:44μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Εντάξει είμαι τώρα,μου πέρασε αυτό.Απλά ρώτησα.Ευχαριστώ φίλε για τις πληροφορίες!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login