Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ακόμα και μία κοινωνία ηλιθίων είναι ταξική. Έτσι ένας ηλίθιος πλούσιος είναι απλά πλούσιος ενώ ένας ηλίθιος φτωχός είναι απλά ηλίθιος.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Βάλανος Πέους!

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #50702 από red_power στις 25 Οκτωβρίου 2008, 5:07μμ

red_power

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2008
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Γειά σας! Θα ήθελα να σας ρωτήσω πως είναι κανονικά ο βάλανος του πέους. Δηλαδή, το δέρμα(το κεφάλι) είναι ζαρωμένο ή όχι? Μεταξύ βάλανου και κορμού πέους γιατί υπάρχουν κάτι σαν πολύ μικρά σπυράκια? Ή δεν υπάρχουν και είναι πρόβλημα που υπάρχουν?

Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50705 από _rizitis_ στις 26 Οκτωβρίου 2008, 2:18μμ

_rizitis_

μέλος από: 24/9/2008
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
Αν έχεις σπυράκια φίλε στο εσωτερικό του πέους , να πας αμέσως σε ένα δερματολόγο.
Ισως να μην το περιγράφεις σωστά ή να μην το κατάλαβα εγώ σωστά, αλλά αν έχεις κάποια υποψία και πραγματικά είναι σπυράκια αυτά που βλέπεις, τότε να πας σε ένα δερματολόγο. και τίποτα να μην έχεις καλό είναι να επισκεφτείς ένα ιατρό να σου λύσει και πολλές απορίες...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #50706 από Webmaster στις 26 Οκτωβρίου 2008, 3:43μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Ο ριζίτης λέει μαλακίες. Εδώ δες τι είναι αυτά τα πολλά μικρά σπυράκια.

Τώρα το κεφάλι είναι ζαρωμένο όταν είναι συνέχεια έξω (πχ. αν έχεις κάνει περιτομή και λείπει το δέρμα που το καλύπτει) κι αυτό γιατί δεν ενυδατώνεται. Ονομάζεται σύνδρομο μούρης του Paul McCartney:



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #54142 από prixtis στις 02 Σεπτεμβρίου 2009, 9:23πμ

prixtis

μέλος από: 1/9/2009
μηνύματα: 17 αποδεκτές 0
Είναι πολύ φυσιολογικό να έχεις αυτά τα λεγόμενα "σπυράκια"(δεν είναι σπύρακια). Αν τα έχεις αυτά σημαίνει ότι μπορείς να κάνεις παιδιά. Κι εγώ έχω. Μην σε ανησυχεί!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login