Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τσόντες μόνο στα περιοδικά και με τις χίλιες προφυλάξεις—μέσα στη μπλούζα και από μακρινό περίπτερο
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Ακόμη ένα θέμα για...

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #51177 από RobinHood στις 21 Δεκεμβρίου 2008, 7:31πμ

RobinHood

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
το μέγεθος.Καταρχην καλημέρα σας.Είμαι 21 χρονών και μπορώ να πώ ότι είμαι αρκετά χοντρός για το ύψος μου.Είμαι γύρο στα 120 κιλά και 1,75μ ύψος.Είμαι σε μια σχέση εδώ και καιρό και σε καμια βδομάδα που θα συναντηθώ με την κοπέλα μου,μάλλον θα ολοκληρώσουμε την σχέση μας.Όμως πραγματικά με έχει πάρει απο κάτω η όλη ιστορία.Το πέος μου έχει μήκος 11 εκ. και περίμετρος πολύ μικρή (απελπιστικά σχεδόν,3 εκ. το υπολογίζω χωρίς να έχω μετρήσει,δεν θέλω να μπώ σε αυτήν την διαδικασία).Όπως καταλαβαίνετε,ψυχολογικά είμαι ράκος.Το ξέρω ότι πολλοί θα πείτε ότι το μέγεθος δεν μετράει και άλλα τα τέτοια λόγια αλλά όλοι ξέρουμε ότι παίζει έναν κύριο λόγο στην σεξουαλική μας ζωή.Η κοπέλα μου από ότι ξέρω είναι σχετικά έμπειρη με το όλο θέμα του σεξ και αρχίζω και φοβάμαι την απόρηψη.Πραγματικά αγαπιόμαστε αλλά δεν μπορώ να σταματήσω να το σκέφτομαι (μαζί και την ιδέα ότι μπορεί να την χάσω για αυτόν τον λόγο).Θέλω σήμερα να πάω να αγοράσω προφυλακτικά,αλλά φοβάμαι ότι δεν θα βρώ για το μεγεθός μου,ότι θα μου "φεύγει" και άλλα τέτοια ευτράπελα.Αν μπορεί κάποιος να μου δώσει μια συμβουλή τι να κάνω,θα του ήμουν ευγνώμων.
Ευχαριστώ.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51178 από MaRmO στις 21 Δεκεμβρίου 2008, 12:08μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
Οχ....τι να πει κανεις τωρα?
το προβλημα σου ειναι τραγικο....αλλα αν σε αγαπαει πραγματικα πιστεψε με οτι δεν θα σε απορρηψει γι'αυτον τον λογο....καλη επιτυχια....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51179 από RobinHood στις 21 Δεκεμβρίου 2008, 1:22μμ

RobinHood

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Μήπως πρέπει να αρχίζω να επισκέπτομαι κάποιον ειδικό για αυτό το θέμα?Είναι δυνατόν αν χάσω κιλά να φανεί περισότερο το πέος μου?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51181 από Webmaster στις 21 Δεκεμβρίου 2008, 2:03μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Το πρόβλημα δεν είναι το πέος αλλά το βάρος. Λίπος που κάθεται στην κοιλιά, κρύβει 5-6 εκατοστά ή και παραπάνω από το πέος. Χάσε την κοιλιά και θα δεις τι εννοώ. No reason to be sad. 11 + 6 = 17!

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51182 από RobinHood στις 21 Δεκεμβρίου 2008, 2:25μμ

RobinHood

Εικονίδιο
μέλος από: 21/12/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.
Webmaster,πραγματικά μου ανέβασες το ηθικό.Ελπίζω να ισχύει αυτό,μιας και είχα διαβάσει αλλά ντρεπόμουν να ρωτήσω.
Επίσεις μέτρησα και το "πλάτος μου" και είναι γύρω στα 4 εκ. θα υπάρχει πρόβλημα με την επιλογή προφυλακτικού για αυτά τα μεγέθη?Μήπως κάποιο συγκεκριμένο να μου προτείνεται για τους λιγότερο χαρισματικούς σε αυτόν τον τομέα?
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51193 από bigblue στις 22 Δεκεμβρίου 2008, 1:50μμ

bigblue

Εικονίδιο
μέλος από: 31/10/2007
μηνύματα: 63 αποδεκτές 0
κανονικα δεν γραφω ποτε σε τετοια ποστ αλλα δεν κρατηθηκα στο δικο σου ρομπιν γιατι το εθιξες με ευαισθησια

ο λογος κυριως που γραφω ειναι γιατι ενοχληθηκα πολυ απο την απαντηση που η μαρμο και γιατι πολλες γυναικες που σκεφτονται με αυτον τον τροπο..οτι ειναι κατι τραγικο...
δεν ειναι καθολου τραγικο λοιπον εγω θα σου πω και βασικα δεν βλεπω πουθενα καποιο προβλημα.

οι σχεσεις δεν μετριουνται με μεγεθη αλλα με φροντιδα για τον αλλον ..στην πρωτη σας επαφη λοιπον να μην εχεις στο μυαλο σου τιποτε αλλο απο αυτην και μονο αυτην...





προφίλάλλα...
Μήνυμα #51194 από sabbath στις 22 Δεκεμβρίου 2008, 2:00μμ

sabbath

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
προσπάθησε να έχεις φώτα κλειστά .....!!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51199 από MaRmO στις 22 Δεκεμβρίου 2008, 4:53μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
ναι,και αυτο με τα φωτα κλειστα καλο ειναι.....

το ''τραγικο'' bigblue πηγαινε στο οτι το βλεπει με τοση σοβαροτητα το θεμα και οτι ανησυχει για την απορρηψη της κοπελας του....οχι για το μεγεθος του πεους του....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51210 από johnoagrios στις 22 Δεκεμβρίου 2008, 11:47μμ

johnoagrios

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 23/9/2008
μηνύματα: 84 αποδεκτές 0
Αδυνατισε και θα καταλαβεις...ΠΟΛΥ διαφορα...Ημουν 100 κιλα τωρα ειμαι 80 με υψος 1.78 πιστεψε με ειδα κ αποειδα νιωθω τωρα μια χαρα...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #51211 από asdf στις 23 Δεκεμβρίου 2008, 1:00πμ

asdf

banned
μέλος από: 14/12/2008
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
Έγραψε:(bigblue@22 Δεκεμβρίου 2008)
κανονικα δεν γραφω ποτε σε τετοια ποστ αλλα δεν κρατηθηκα στο δικο σου ρομπιν γιατι το εθιξες με ευαισθησια

ο λογος κυριως που γραφω ειναι γιατι ενοχληθηκα πολυ απο την απαντηση που η μαρμο και γιατι πολλες γυναικες που σκεφτονται με αυτον τον τροπο..οτι ειναι κατι τραγικο...
δεν ειναι καθολου τραγικο λοιπον εγω θα σου πω και βασικα δεν βλεπω πουθενα καποιο προβλημα.

οι σχεσεις δεν μετριουνται με μεγεθη αλλα με φροντιδα για τον αλλον ..στην πρωτη σας επαφη λοιπον να μην εχεις στο μυαλο σου τιποτε αλλο απο αυτην και μονο αυτην...









ΣΥΜΦΩΝΩ
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login