Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
H δολοφονία είναι η ακραία μορφή λογοκρισίας.
Σάββατο, 27 Απριλίου

Πως Δινεις το 1ο σου φιλι?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52214 από Cultman στις 19 Φεβρουαρίου 2009, 3:51πμ

Cultman

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Αγαπη ειναι μια λεξη που πλεον εχει γινει ψωμμοτυρι...Γιατι ατιμαζετε αυτη τη λεξη?ΓΙΑΤΙ?mij62 ολα τα πες για εμενα..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52225 από monaxia_mu_ola στις 21 Φεβρουαρίου 2009, 7:44μμ

monaxia_mu_ola

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2009
μηνύματα: 78 αποδεκτές 0
Ειλικρινά θα ήθελα πολύ να σου πω κάτι.... Αλλα ρε παιδιά, φταίω εγώ που μου φαίνεται ΤΟΣΟ γελοίο το όλο θέμα???
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52227 από Cultman στις 21 Φεβρουαρίου 2009, 10:19μμ

Cultman

Εικονίδιο
μέλος από: 19/1/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Ακριβως...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52237 από asdf στις 22 Φεβρουαρίου 2009, 10:08μμ

asdf

banned
μέλος από: 14/12/2008
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΠΑΡΟΜΟΙΟ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΑΦΟΥ ΕΡΧΕΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΕΣ ΤΟΘ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΝΑ ΞΕΝΟΔΟΧΙΟ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΤΙΝ ΕΙΧΑ ΠΑΤΙΣΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ..
ΑΜΑ ΣΕ ΘΕΛΕΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΛΥΠΗΘΕΙ ΤΑ ΛΕΦΤΑ.!...ΡΕ.

Ε ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΤΟ ΦΙΛΟΙ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΑΠΕΛΕΥΘΕΡΩΘΗΤΕ ΝΑ ΤΟ ΔΩΣΕΤΕ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΤΟΝ ΔΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΤΟΣΟ ΑΜΑ ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΡΕ..!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52268 από hydraPOWERgr στις 02 Μαρτίου 2009, 10:21μμ

hydraPOWERgr

Εικονίδιο
μέλος από: 14/2/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Guys TY pl pl gia tis apantiseis...Na kserete ola phgan teleia...dn me afhne lepto ap ta xeilakia t k tn agalitsa t..t fanika apla teleia..k ekeinos emena...k twra sinexizoume :)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52269 από STRmc στις 02 Μαρτίου 2009, 10:32μμ

STRmc

Εικονίδιο
μέλος από: 2/3/2009
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Κ για εμένα το θέμα είναι ΤΕΛΕΙΩΣ γελοίο γιατί δεν μπορείς να λές πως υπάρχει αγάπη με έναν άνθρωπο που δεν έχεις συναντήσει ποτέ στην ζωή σου κ γνωρίζεστε μόνο απ’το pc. Πού ξέρεις οτι αυτός δεν θέλει μόνο να κάνετε σεξ; κ μετά άντε να τον βρείς. Είμαι στα 16 κ πραγματικά νιώθω πως ΑΓΑΠΑΩ την κοπέλα μου ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ, ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΒΛΕΠΩ, ΓΙΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΩ Κ ΜΕ ΑΓΓΙΖΕΙ. Καταλαβαίνεις τι είναι ΑΓΑΠΗ; Μπορεί τώρα να μην το καταλαβαίνεις αλλά μόλις αγαπήσεις κ ερωτευτής πραγματικά κάποιον τότε θα καταλάβεις τι ακριβός εννοώ. Στα λέω τελείος φιλικά κ αμα θέλεις κράτα τα λόγια μου αν πάλι δεν θέλεις δεν πειράζει. Νά’σαι καλά κ καλή τύχη σου εύχομαι
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login