Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Aν μια εικόνα αξίζει χίλιες λέξεις τότε γιατί όλες οι φωτογραφίες έχουν λεζάντες;
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πως Δινεις το 1ο σου φιλι?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #52153 από hydraPOWERgr στις 14 Φεβρουαρίου 2009, 12:05μμ

hydraPOWERgr

Εικονίδιο
μέλος από: 14/2/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
γεια σε ολους παιδες ειμαι νεα εδω οποτε θα ηθελα να κανω κ καποιες γνωριμιουλες εμμ..ειμαι 16 κ ειμαι κοπελα .. κ τωρα στο θεμα μας..εδω κ 7 μηνες τα εχω με ενα αγορι απο καποια αποσταση..βσκ τον γνωρισα απο μσν αλλα τον αγαπαω ρ γμτ εε μετα απο τοσο καιρο αποφασισαμε να σιναντιθουμε ..κ θα ερθει αυτος εδω..το θεμα ειναι πως επειδη και οι 2 ντρεπομαστε..δεν ξερουμε ποιος θα φιλισει ποιον 1ος..αγγαλιτσες και ετσι..του εχω υποσχεθει βεβαια πως εγω θα τον φιλισω κ εκεινος μετα δεν θα εχει προβλημα ειπε..αν και απο το τηλ κ μηνυματακια λεμε τι ωραια τι καλα..απο κοντα δεν ξερω πως θα μου βγει βρε παιδιααα θα μ ηταν πολυ ευχαριστο αν ακουγα γνωμες..ιδικα απο τους μεγαλιτερους..κατι θα ξερετε
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52154 από mogolos στις 14 Φεβρουαρίου 2009, 12:48μμ

mogolos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2009
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0
kai egw 16 eimai.... prota tha ton gnwrisis kai meta tha ton filisis.... kai meta erxonte kai alla siga siga alla den tha pas kateuthian geia ti kaneis kai ton filas.... ipomoni theli kai i sxesi kai ola stin zwi...:P
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52155 από hydraPOWERgr στις 14 Φεβρουαρίου 2009, 4:25μμ

hydraPOWERgr

Εικονίδιο
μέλος από: 14/2/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
nai vre agOri mm alla 9a meinei spiti mm..k perimenei me to p 9a ton dw fili.. einai ligo polu anxOtiko katarxhn pws se lene?emena kelly :P :P ^^
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52156 από johnny στις 14 Φεβρουαρίου 2009, 5:22μμ

johnny

Εικονίδιο
μέλος από: 8/1/2009
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Εγώ 17 :P Ε δεν θα τ φιλήσεις κ αμέσως στο κάτω κατω θα είναι κ η πρώτη φορά που τ βλέπεις ... θα πατέ κάπου που θα είστε μόνοι , θα αρχίσετε να μιλάτε αρχικά κ σιγα σιγα θα έρθει κ τ φιλί
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52157 από hydraPOWERgr στις 14 Φεβρουαρίου 2009, 6:04μμ

hydraPOWERgr

Εικονίδιο
μέλος από: 14/2/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
nai Ok auto to kserw ;P alla me to p 9a erthei dld sto spiti m dn 3erw pragmatika..ti 9a kanwww
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52186 από nicole στις 15 Φεβρουαρίου 2009, 5:03μμ

nicole

Εικονίδιο
μέλος από: 15/2/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
h gnomh mou einai na mh viazesai. ola 8a ginoun sthn wra tous. einai fusiologiko na exeis anxos. ki egw sthn hlikia sou etsi hmoun. don't worry omws! sthn arxh otan er8ei filhse ton sto magoulo, agkaliase ton alla oxi me to prwto geia amesws kai fili sto stoma. meta ka8iste na milhsetai kai na gnwristeitai pio kala kai ola 8a er8oun sthn wra tous!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52192 από mij62 στις 17 Φεβρουαρίου 2009, 2:29πμ

mij62

Εικονίδιο
μέλος από: 12/1/2009
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
καλως 'η κακως[μαλλον κακως] μια σχεση απο ιντερνετ και ειδικα με καποιον αγνωστο φανερωνει ελαφρα ανωριμοτητα[τουλαχιστον]...εγω δεν θα σου πω πως θα τον φιλησεις...ετσι κι αλλιως η ερωτηση σου ειναι λιγακι περιεργη αφου τον αλλον δεν τον ξερεις καν...το μονο που θελω να σου πω ειναι ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ....στα λεω αυτα επειδη μια φιλη μου την πατησε πολυ ασχημα απο ενα τετοιο ραντεβου και τρεχαμε να την προλαβουμε....και φυσικα....μην τον αφησεις να ερθει σπιτι σου απ'την στιγμη που δεν εχετε βρεθει ξανα...δεν μπορεις να ξερεις ποιος ειναι αυτος που κρυβεται πισω απο μια οθονη και ενα τηλεφωνο....πραγματικα με ολη μου την καρδια,σου ευχομαι να πανε ολα καλα....αλλα προσεχε...και ακυρωσε το ραντεβου στο σπιτι....καλυτερα καπου εξω...και τελος,δεν μπορεις να λες οτι αγαπας καποιον που δεν ξερεις καν!προς θεου!!!!απλα εισαι ενθουσιασμενη και νομιζεις οτι αγαπας...δεν σε γνωριζω αλλα βλεπω οτι εισαι αρκετα αφελης ανθρωπος και σου δινω καποιες συμβουλες.δεν θελω να παρεις αυτο το μηνυμα ως κατι εριστικο...δεν εχω κανεναν λογο να σε προσβαλω αφου δεν σε ξερω!απλα λεω να προσεχεις γιατι καπως ετσι την πατησε μια φιλη μου οπως σου ειπα και πιο πριν...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52193 από nickjack στις 17 Φεβρουαρίου 2009, 2:34πμ

nickjack

Εικονίδιο
μέλος από: 12/2/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
καλα τα λέει ο φιλος απο πανώ!ακουσα "τον αγαπας" ??? ποτε προλαβες ρε συ?cool!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52204 από jimmmmis στις 18 Φεβρουαρίου 2009, 4:45πμ

jimmmmis

Εικονίδιο
μέλος από: 18/2/2009
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
egw eimai 19. koita an ton thes pragmatika k se thelei k autos to fili erxete automata... mn agxonese!
προφίλάλλα...
Μήνυμα #52212 από mogolos στις 19 Φεβρουαρίου 2009, 1:00πμ

mogolos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/1/2009
μηνύματα: 70 αποδεκτές 0
ksekola den tha kaneis tpt mexri na ton gnwrisis telios!!!!!!!!!!! kai den tha vgeis me enan ksenw xwris profilaksis pare kanena sougia mazi s mpwrei na xriasti pote den kses polli poustides iparxoun kai mn ton valis spiti s gt mpwrei na s kanei polli kaka pragmata!!!!!!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login