Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Δεν πέθαναν τα Windows. Έτσι μύριζαν πάντα.
Σάββατο, 27 Απριλίου

to sxinaki sto peos

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63832 από aboague στις 16 Ιουλίου 2010, 2:52μμ

aboague

μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ρε παιδιά,

1ον Το δέρμα συνηθίζει στην επαφή. Τώρα σας πονάει αλλά το προφυλακτικό, ο κόλπος, το στόμα είναι απαλές επιφάνειες και δεν θα σας ενοχλεί τίποτα! Απεναντίας!

2ον Το "σκοινάκι" λέγεται χαλινός. Μπορεί να βγεί και με laser πλέον. Αλλά μόνο άμα σε πονάει όταν το κάνεις. Εγώ πριν 10 χρόνια είχα τις ίδιες σκέψεις και απορίες. Έχω ακόμα το χαλινό και το βάζω και στην πιο μικρή τρύπα χωρίς πρόβλημα. Ο χαλινός θα πάρει τη μορφή του από μόνος του ανάλογα με τη χρήση. ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ. Μην αγχώνεστε.
(Και εννοώ θα λασκάρει όχι να κοπεί...Που και να κοπεί ή να κάνει κάποια ρωγμή δεν είναι κάτι που θα σας απασχολήσει και πολύ :P)

3ον Για την απορία που λές, με το σάλιο ή το λιπαντικό του προφυλακτικού ο χαλινός λιπαίνεται και αποκτά "άλλη" ελαστικότητα.

4ον Αν ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝ δεν μπορείτε να το ανοίξετε όταν είναι πεσμένο ή όταν σηκώνετε σας πονάει χωρίς να κάνετε κάτι ή είναι τέλος πάντων κλειστό εντελώς, να συμβουλευτείτε γιατρό. Δεν είναι τίποτα. (άλλοι το κάνουν για ομορφιά)

5ον Η περιτομή δεν είναι και η καλύτερη λύση γιατί αργότερα θα χάνεις σε αίσθηση.

6ον Εσύ που θέλεις να το κάνεις μόνος σου. Άσε τις λαλακίες μην πάθεις καμιά μόλυνση και τρέχεις μετά.

ΥΓ : Μην συγκρίνετε με τις τσόντες, οι περισσότεροι είναι χωρίς χαλινό εξαιτίας επαγγέλματος και θρησκείας.

Enjoy
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63842 από αλητης στις 16 Ιουλίου 2010, 4:10μμ

αλητης

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
πριν 10 χρονια ποσο ησουν??
τι ειναι ο χαλινος και δεν τον εχω δει εγω??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64014 από gerasimos στις 20 Ιουλίου 2010, 2:51πμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
να σας πω ρε παιδια...εχω το ιδιο προβλημα κ μονο οταν ειναι κανονικο το πεος μου κ δεν εχει σηκωθει γινεται να το τραβηξω το δερμα κατω κατω κ να δω το κεφαλι...αλλα οταν μου εχει σηκωθει φτανει με δυσκολια οπως το δει κανεις μεχρι την μεση του κεφαλιου.δεν νομιζω να εχω καποιο προβλημα οπως διαβασα κ παραπανω γιατι ξερω οτι ειναι φυσιολογικο.πως μπορω να το κανω να χαλαρωσει το σκοινακι γιατι ειναι πολυ σφηχτο κ αν προσπαθησω να κανω καποια μικρη εξασκηση αυτο δεν καταλαβαινει τιποτα κ ειναι λες κ εχει φρακαρει κ δεν παει αλλο...δεν θελω επεμβαση ουτε να μου την δει ο γιατρος!λοιπον ακουω λυσεις,θελω να δω κ την φωτογραφια πως ειναι...βαλτην παλι αν γινεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64017 από Webmaster στις 20 Ιουλίου 2010, 4:14πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Όχι μην τη βάλεις γιατί θα τη σβήσω. Όχι επειδή έχω πρόβλημα αλλά μη λένε ότι βάζουμε ανήλικα να ανεβάζουνε και τσόντες εδώ μέσα (και είναι πρόθυμοι να πούνε).

Ψάξτε όσοι θέλετε να δείτε στο google με short frenulum και δείτε στα Images.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login