Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το έγκλημα δεν αποδίδει, έχει όμως καλό ωράριο.
Σάββατο, 27 Απριλίου

τι γυναικες προτειματε? {αγορια}

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56044 από Lina!!! στις 27 Νοεμβρίου 2009, 8:49μμ

Lina!!!

Εικονίδιο
μέλος από: 1/11/2009
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
Διάβασα ένα αντιστοιχο θεμα, οποτε σκεφτηκα οτι θα εχει πολυ ενδιαφερον να μου πειτε αγορια τι κοριτσια σας αρεσουν! Οι λεπτες? Οι ψιλες? Με καμπηλες? Με μεγαλο στηθος? Κι εκτος απ το εξωτερικο, προτηματε να εχει πειρα στο σεξ η να ειναι μαζεμενη, αυγαλτη, ντροπαλη κτλ????????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56045 από VeTeRaNoS στις 27 Νοεμβρίου 2009, 9:25μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Εμενα η γυναικα μου αρέσει με μαύρα ματια,καστανα μαλλιά,κάπου στα 70 κιλά,1.70 το πολύ στο ύψος με καμπύλες,μεγάααλο στήθος και να έχει πήρα στο sex...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56046 από tiger15 στις 27 Νοεμβρίου 2009, 9:54μμ

tiger15

Εικονίδιο
μέλος από: 18/12/2008
μηνύματα: 91 αποδεκτές 0
εμενα μου αρεσει να ειναι ψηλη οχι πιο ψηλη απο εμενα αλλα ουτε και στουμπακι.... να ειναι λεπτη εως πολυ λεπτη δεν ξερω εχω κολλημα με τις λεπτες ουτε κιλο παραπανω ... νταξει δεν ειπα να ειναι και σαν χτικιο.... επισης θελω να ειναι εξυπνη και να εχει καλη αισθηση του χιουμορ, επισης να ειναι κυρια να μπορεις να την κυκλοφορησεις μην ειναι σαν λατερνα-τσουλακι... Και να εχει καποια γοητεια ......
αυτο θα με τραβηξει αρχικα να εχει καποιον αερα που δεν μπορω να τον περιγραψω τωρα με λεξεις...τεσπα αυτα ειναι γουστα....αλλος την θελει αλλιως και αλλος αλλιως...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56048 από Olympiakos7 στις 27 Νοεμβρίου 2009, 10:58μμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
εγω θελω να εχει καμπιλεσ(να μην ειναι πετσι και κοκαλο αλλα ουτε παχια),να εχει ομορφο και κανονικο στηθος,ωραιο χαμογελω και ωραια ματια,οσο για το ντισιμο κανονικο,αλλα μου αρεσει πολυ και το ροκ still me all star,κατι φαρδια υφασματινα παντελονια πολυχρωμα ρουχα κτλ.στο υψος 1,68-1,72.οσο για χαρακτηρα τωρα:πρεπει να ειναι εξυπνη και να μην παρασερνετε ευκολα(να εχει ρε παιδι μου τον δικο της αερα που να την κανει ξεχωριστει),να μην ειναι σνομπαρισμενη και να εχει ψηλα τον αμανε,να ειναι προσγειωμενη και πανω απο ολα να ειναι γλυκος και ζεστοσ αθρωπος.οταν λεμε γλυκοσ εννοω να την βλεπω και να λιωνω.βασικα ετσι αισθανομαι και ειναι περιπου το κοριτσι που ειμαι ερωτευμενος!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56053 από Doctoras στις 28 Νοεμβρίου 2009, 12:14μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Εμφανιση: Eγω την θελω λιγο γεματουλα(οχι χοντρη να εχει πιασηματα βυζακια ,μπουτακια).1.65-1.75 οχι ποιο ψιλη απο μενα.Να ειναι αθλιτικος τυπος.
Χαρακτηρας: Να ειναι χαρουμενη και να μην σχολιαζει πχ(κοιτα τι φοραει αυτος η μην του μιλας αυτου και τα λιπα.Να μην νιαζεται για το τι θα λεν οι αλλοι να ειναι απλη με αλλα λογια .Να εχει κατανοιση απο την στιγμη που της διχνω και εγω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56063 από blablablablabla στις 29 Νοεμβρίου 2009, 3:32πμ

blablablablabla

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/8/2009
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
εμενα μου αρεσουν τα κοριτσια με καμπυλες και να εχει και λιγο στηθος!!να ειναι πανω απο 1,65 μεχρι 1.80 και να εχει το δικο της στυλ !!αα και μπλε ματια!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56074 από ksenos στις 30 Νοεμβρίου 2009, 3:39πμ

ksenos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/10/2009
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
ego enfanisiaka thelo prota pola nane apo 1.73 kai kato pou eimai ego kai na exei oraio k gliko prosopaki kai nane lepti k ntaksi naxi ena normal stithos,apo xroma malion k matia xestika otinane!apo xaraktira thelo nane xalaros tipos me poli xioumor k namin griniazii...tora apo sexoualika thelo parthena sto full hhahahaa!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56083 από @myself@ στις 30 Νοεμβρίου 2009, 5:55μμ

@myself@

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2009
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
εγω θελω τη γυναικα να ειναι οχι και τοσο ψηλη οχι τοσο αδυνατη(δηλ. να εχω να πιανω)να εχει σχετικα μεγαλο στηθοσ(δηλαδη να καλυπτουν το μεγεθοσ των χεριων μου)οσο για τον χαρακτηρα θελω να ειναι και λιγο τσαβουκασ δηλ να ξερει να επιβαλεται αλλα και λιγο ντροπαλη οσο για ην πειρα στο σεξ θελω να ειναι παρθενα γιατι και εγω παρθενοσ ειμαι και δεν θελω να υπαρχουν εκπληξεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56085 από Spider-boy στις 30 Νοεμβρίου 2009, 11:01μμ

Spider-boy

Εικονίδιο
μέλος από: 3/11/2009
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
Το πρωτο πραγμα που προσεχω εγω ειναι τα χειλη... προτιμω τα μικρα αλλα σαρκωδη χειλη...Τα μαλλια μαρεσουν να ναι η κοντα μελαχρινα ή μακρια σπαστα καστανα... Εχω ενα κολλημα και μου αρέσουν πααααρα πολυ τα κοριτσια με κοτσιδα...Φυσικα να εχει πιασιματα να μην ειναι κοκκαλο και μου αρεσει να ειναι ή μικρωκαμωμενη η ναι ειναι γυρω στο 1,60-1,70
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56384 από tbeis στις 11 Δεκεμβρίου 2009, 8:49μμ

tbeis

Εικονίδιο
μέλος από: 11/12/2009
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
εμενα μου αρεσουν τα κοριτσια με ωραιο κολαρακι ξερετε να εχει ενα ωραιο χορισμα στην μεση του κολου αυτο με τρελενει και να εχει λιγο βιζι και ωραιο προσοπο!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login