Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μάνα θα γυρίσω! (Κοσκωτάς)
Σάββατο, 4 Μαΐου

πρωκτικος ερωτας

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56113 από nagia_b στις 02 Δεκεμβρίου 2009, 4:37μμ

nagia_b

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
καλησπερα παιδια...θελω να απυθυνω μια ερωτηση προς ολους οσους μπορουν να μου απαντησουν...λοιπον δεν εχω ερθει σε κανονικη σεξουαλικη επαφη με τον δεσμο μου(και γενικα με τον οποιοδηποτε) το μονο που εχει γινει ειναι πρωκτικος ερωτας χωρις ομως προφυλαξη(τι μια εχει χυσει μεσα και μια εκτος). Υπαρχει περιπτωση να εχω μεινει εγκυος? επειδη υπαρχει και προβλημα με τον κυκλο μου γιατι δεν ειναι ανα μηνα και δεν μπορω να το ελεγξω...παρακλαω απαντηστε μου...
προφίλάλλα...˵quote˶
5
Μήνυμα #56114 από @myself@ στις 02 Δεκεμβρίου 2009, 5:23μμ

@myself@

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2009
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λοιπον nagia_b δεν υπαρχει καμια περιπτωση να εχεις μεινει εγκυος απο τον πρωκτικο ερωτα που εκανες γιατι πολλη απλα αυτο δεν ειναι εφικτο.οσον αφορα το κυκλο σου πρεπει να πεις την ηλικια σου για να απαντησω αναλογα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56115 από Doctoras στις 02 Δεκεμβρίου 2009, 5:47μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Koιτα υπαρχει περιπτωση να μεινεις εγγυος απο τα υγρα που κοιλανε μετα
αλλα αμα μετα την πραξει προσεχεις και καθαριζεσε δεν υπαρχει καμια μα καμια περιπτωσει.Αμα εισε παρθενα αποτι ειπες τοτε δεν εχεις λογο να φοβασε γιατι ο παρθενικος ημενας δεν αφινει το σπερμα να περασει στον
κολπο .Οσο για τον κυκλο σου ηλικρινα δεν ξερω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56116 από nagia_b στις 02 Δεκεμβρίου 2009, 5:48μμ

nagia_b

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση @myself@....και εγώ το ίδιο πιστεύω αλλά δεν ξέρω αν διατρέχω κίνδυνο και με τα υγρά που β΄γαίνουν...ειμαι 21 και ενω θα έπρεπε να το έχω κοιταξει λόγω αμέλειας και πολλών υποχρεώσεων το είχα ξεχάσει εξ'αλλου δν είχα και ποτε ολοκληρωμενη σχεση...ευχαριστω και παλι για την απάντηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56117 από nagia_b στις 02 Δεκεμβρίου 2009, 5:51μμ

nagia_b

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
ευχαριστω για την απάνττηση doctora!!!!αν και θα κλεισω για καλο και για κακο ένα ραντεβού και με κάποιον γυναικολόγο για να είμαι 100% σίγουρη!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56120 από @myself@ στις 02 Δεκεμβρίου 2009, 5:57μμ

@myself@

Εικονίδιο
μέλος από: 30/11/2009
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
λοιπον τωρα οσον αφορα τον κυκλο σου ιδιαιτερα στην εφηβεια και στισ ηλικιες μετα την εφηβεια ο κυκλος δεν ειναι σχεδον ποτε σταθερος.για να φανταστεις μια φιλη μου ειχε καθυστερηση 1 μηνα και νομιζε οτι ηταν εγκυος γιατι πριν το παρατηρησει ειχε κανει σεξ με το αγορι της
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56124 από TheOnlyOriginal στις 02 Δεκεμβρίου 2009, 8:06μμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Μπα, η μόνη περίπτωση είναι μόνο αν το σπέρμα κύλισε στον κόλπο και μπήκε μέσα, αλλά και πάλι σχεδόν αδύνατο αφού είσαι και παρθένα..Ενδιαφέρον αυτό!!!Πώς κ 21 και παρθένα από μπρος αλλά όχι από πίσω;;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56164 από Doctoras στις 04 Δεκεμβρίου 2009, 12:08μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Κλεισε να ισε σηγουρη και σου ευχομαι τ ακαλυτερα!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56287 από nagia_b στις 08 Δεκεμβρίου 2009, 10:02μμ

nagia_b

Εικονίδιο
μέλος από: 2/12/2009
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
κι όμως theonlyoriginal με εμένα όλα μπορούν να συμβούν.Από την μια, από την άλλη μην νομιζεις οτι μου αρέσει κίολας να είμαι παρθένα απο μπρος απλά δεν έχει βρεθεί ακόμη ο άντρας ο οποίος να με κάνει να το θέλω πολύ...και για να είμαι ειλικρινής για το λόγο αυτό και προσπάθησα σε αυτή την σχέση που έχω να έρθω λίγο πιο κοντα στον άλλο....λάου...λάου....ναι μεν να υπάρχει μια επαφή αλλά όχι όπως ακριβώς νοείται...τεσπα...είναι καθαρά συναισθηματικοι και ψυχολογικοί οι λόγοι....χιχιιχιχιχι..τι να πει κανεις....γυναικες σωστα??????..ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον :-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56289 από tulipa στις 08 Δεκεμβρίου 2009, 11:11μμ

tulipa

banned
μέλος από: 2/12/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
καλα πως γινεται να εισαι παρθενα και αντι να ξεκινησεις κανονικα να το κανεις απο πισω? εδω γυναικες με χρονια σεξουαλικη ζωη και δεν δεχονται πρωκτικο σεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login