Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Συμπέρασμα είναι το μέρος όπου σταματάμε όταν κουραστούμε να σκεφτόμαστε.
Σάββατο, 18 Μαΐου

πρωκτικος ερωτας

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56811 από Helena_90 στις 21 Δεκεμβρίου 2009, 7:53μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
john, μπορει να μην συμφωνω με μερικα απο οσα εγγραψες αλλα για ενα να εισαι σιγουρος.. ειχα καιρο να γελασω ετσι.. χαχχαχαχα.... εχεις πολυ φαση.. :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56970 από john_is_my_name στις 27 Δεκεμβρίου 2009, 3:48πμ

john_is_my_name

μέλος από: 3/10/2007
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
Περιμενα απο περισσοτερους σχολια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57177 από Mother Of Light στις 03 Ιανουαρίου 2010, 6:50μμ

Mother Of Light

Εικονίδιο
μέλος από: 3/1/2010
μηνύματα: 74 αποδεκτές 0
Υπάρχει στ' αλήθεια η ρίξη πρωκτού??Μου το έλεγε ένας φίλος κι εγώ γέλαγα γιατί νόμιζα ότι με δούλευε!! Και τι παθαίνεις δηλαδή??Και να ρωτήσω και κάτι...Η πρώτη φορά στο πρωκτικό πονάει όσο και στο κανονικό?
john_is_my_name μ' άρεσε πολύ η έκθεση ιδεών σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58350 από johnaros στις 05 Φεβρουαρίου 2010, 6:37μμ

johnaros

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0
δν ιπαρχει καμια περιπτωση να εχεισ μεινει εγκυος απο κατι τετιο... παντωσ πολι παραξενο ποθ αφινεισ απ πισω..ενδιαφερον.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59227 από Zasna στις 11 Μαρτίου 2010, 2:45μμ

Zasna

banned
μέλος από: 11/3/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έγραψε:(nagia_b@08 Δεκεμβρίου 2009)
κι όμως theonlyoriginal με εμένα όλα μπορούν να συμβούν.Από την μια, από την άλλη μην νομιζεις οτι μου αρέσει κίολας να είμαι παρθένα απο μπρος απλά δεν έχει βρεθεί ακόμη ο άντρας ο οποίος να με κάνει να το θέλω πολύ...και για να είμαι ειλικρινής για το λόγο αυτό και προσπάθησα σε αυτή την σχέση που έχω να έρθω λίγο πιο κοντα στον άλλο....λάου...λάου....ναι μεν να υπάρχει μια επαφή αλλά όχι όπως ακριβώς νοείται...τεσπα...είναι καθαρά συναισθηματικοι και ψυχολογικοί οι λόγοι....χιχιιχιχιχι..τι να πει κανεις....γυναικες σωστα??????..ευχαριστώ πάντως για το ενδιαφέρον :-)


Δεν την παλευεις καθολου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59242 από sintele στις 11 Μαρτίου 2010, 8:47μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
δεν έχω ακούσει περισσότερες,,,,eee παράξενες σκέ4is ας το πω για να μην παραφερθώ σε άλλο 8ema.o θεός πια,,άμα δεν ξέρετε μην τα κάνετε lemeee που ξανακούστηκε να το κανεις από πίσω και μετά να αγxοχεσε αν εxής mini έγκυος έλα χριστέ και παναγια,,όντως ότι πιο παράξενο έχω ακούσει να το κανεις από πίσω αλλα όχι από μπροστά,,για να το κανεις από πίσω σημαίνει πως θέλεις να κανεις sex άρα γιατί κάθεσαι k μπαίνεις σε όλη αυτή τι διαδικασία του από πίσω και όχι μπροστά και mpla mpla,,όσο για το πρωκτικό είναι λογικό να πονάτε άμα o άλλος δεν είναι προσεχτικός και δen έχετε προετοιμάσει ανάλογος τι φάση αλλα αν έχετε κάνει καλά προκαταρκτικά κτλ μπορεί να είναι αρκετά ευχάριστο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59245 από Zasna στις 11 Μαρτίου 2010, 8:59μμ

Zasna

banned
μέλος από: 11/3/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Πολλοι εδω λενε του κοσμου τις μαλακιες και πολλα μπορει να ειναι μουσια...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login