Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αυτοπεποίθηση είναι το αίσθημα που έχεις πριν συνειδητοποιήσεις την κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι.
Παρασκευή, 29 Μαρτίου

πρωτη φορα

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56125 από tulipa στις 02 Δεκεμβρίου 2009, 8:52μμ

tulipa

banned
μέλος από: 2/12/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

καλησπέρα σας, θέλω τη βοήθεια σας στο εξής: έχω γνωρίσει κάποιον 5 χρόνια μεγαλυτερό μου, εχουμε βρεθεί 2 φορές, ξέρω από την φίλη που μας γνώρισε ότι του αρέσω πολύ. Και εμένα δεν μου είναι αδιάφορος εχει πολυ καλα στοιχεία και πιστέυω θα με κερδίσει. Δυστυχώς όμως είμαι άπειρη και δεν μπορω φυσικά να του το πω αυτό δηλαδή ότι ειμαι παρθένα, μπορει και να τον κολακέυσει αλλά με αυτά που ακούω γύρω μου καταντήσαμε να θεωρείται αναπηρία στις μέρες μας,και αυτό με μπλοκάρει αρκετά και δε με αφήνει να χαλαρώσω, το έχω πάντα στο μυαλό μου. ισως επειδή δεν είμαι και πολυ μικρή για παρθένα δεν ήταν επιλογή μου όμως υπήρξαν κάποιες ατυχίες,είμαι μια κοπέλα πολυ εμφανίσιμη και κοινωνική με πολλές παρέες και με πολυ καλη σχέση με το άλλο φύλο,όμως μέχρι τωρα δεν εχω καταφέρει να κανω σχέση ολοκληρωμένη με αυτόν που θα με συγκινήσει,καποιους που ήθελα είχαν άλλα κολλήματα και δεν προχώρησε όπως να εχουν κατι άλλο εκείνη την περίοδο η να κολλάνε για δικούς τους λόγους και είχα και μια σχέση που δεν πρόλαβε να ολοκληρωθεί γιατί έμαθα ότι ηταν παράλληλα και με άλλη-ίσως ήταν λάθος που χώρισα θα είχα τώρα μια εμπειρία αλλά εκείνη την ώρα δε φαντάστηκα ότι δε θα έβρισκα κάτι άλλο άμεσα και πληγώθηκα επίσης. ετσι μου έρχεται να παω σε γυναικολόγο να χάσω τον υμένα ντρέπομαι να πω σε εναν 35 χρονων ότι δεν εχω κάνει ξανά σεξ,μπορει και να είναι βλακέια που το σκέφτομαι ετσι αλλά νιώθω ότι αυτο με μπλοκάρει πως να χαλαρώσω? και πειτε οτι τα φτιάχνουμε που ειναι και το πιθανότερο πως να το χειριστώ μετά? δε θα μπορει να περιμενει και πολυ
προφίλάλλα...˵quote˶
2
Μήνυμα #56127 από billkotsos στις 02 Δεκεμβρίου 2009, 9:16μμ

billkotsos

μέλος από: 2/12/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εγω προσωπικα πιστευω οτι πρεπει να του το πεις και δεν εχεις κανενα λογο να ντρεπεσαι.εισαι παρθενα για τους δικους σου λογους και δεν μπορει κανενας να σου πει τιποτα για αυτο.
αν του το πεις θα του διξεις οτι τον εμπιστευεσαι για αυτο το προσωπικο σου θεμα, και αν αυτος ειναι σοβαρος θα το εκτιμησει.
και πιστευω οτι θα σε προσεξει πολυ περισσοτερο οταν θα ερθει εκεινη η ωρα.........
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56128 από Doctoras στις 02 Δεκεμβρίου 2009, 10:23μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Δεν εχεις κανενα ογο να ντρεπεσαι ισα ισα θα του αρεσει σαν ιδεα οτι θα επιλεξεις αυτον (ασ πουμε για την πρωτη σου φορα).Επισης θα σε περασει για μια γυναικα που ηταν προσεχτικη στις σχεσεις τις και
οτι ξερει τι θελει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56130 από Doctoras στις 02 Δεκεμβρίου 2009, 10:32μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ξερει τι θελει και ποτε το θελει!Τονιζω
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56131 από tulipa στις 02 Δεκεμβρίου 2009, 10:40μμ

tulipa

banned
μέλος από: 2/12/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
η αληθεια ειναι οτι ημουν και ειμαι πολυ επιλεκτικη και ουτε ημουν ποτε της αποψης να εισαι με καποιον για να λες απλα οτι εχεις γκομενο αν δεν ειναι αυτο που θες, αυτοι που ηθελα δεν εκατσαν για χ λογους οποτε τι να εκανα να πηγαινα ετσι με τον οποιοδηποτε απλα για να το κανω? οχι δε το εκανα, απλα ζουμε σε μια εποχη που τα κοριτσακια πηδιουνται απο τα 12 στις τουαλετες του σχολειου και πρεπει να απολογηθουμε και να νιωσουμε μειονεκτικα επειδη εμεις δε το καναμε αυτο. Παντως ειναι και θεμα αντρα να σε κανει να τον εμπιστευτεις για κατι τετοιο, ξερω απο διαφορους φιλους οτι καποιοι το θεωρουν εμποδιο και ξενερωνουν και σε μια φιλη μου της ειχε τυχει να μην προχωρησει ο αλλος για αυτο τον λογο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56140 από tulipa στις 03 Δεκεμβρίου 2009, 7:45μμ

tulipa

banned
μέλος από: 2/12/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
βεβαια εκει ισως φαινεται και αν σε θελει ο αλλος πραγματικα η μονο για το σεξ γιατι αν σε θελει πραγματικα θα εχει την υπομονη και τη διαθεση να σε μυησει αλλιως αν ψαχνει μονο σεξ θα το βρει πολυ ευκολα το επομενο βραδυ ετσι κι αλλιως υπαρχουν γυναικες που το δινουν χαλαρα απο το πρωτο βραδυ, κατι τετοιες πουτανες εχουν καπαρωσει τα καλυτερα παιδια και δεν εχει μεινει κανεις για εμας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56141 από antreas_14 στις 03 Δεκεμβρίου 2009, 7:53μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
ειπες 5 χρονια μεγαλυτερος?? δηλαδη εισαι μια 30χρονη παρθενα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56142 από tulipa στις 03 Δεκεμβρίου 2009, 7:57μμ

tulipa

banned
μέλος από: 2/12/2009
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
ναι αλλα οχι απο επιλογη ουτε απο καποιο προβλημα ουτε επειδη φοβομουν απλα ετυχαν καποια θεματα και ατυχιες που προανεφερα, ειμαι μια πολυ νορμαλ κοπελα εμφανισιμη με τις παρεες μου με τη δουλεια μου ολα φυσιολογικα απλα ειμαι πολυ συναισθηματικη και πολλες φορες αφελης με καποιους ανθρωπους και ισως πολυ ρομαντικη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56143 από antreas_14 στις 03 Δεκεμβρίου 2009, 8:09μμ

antreas_14

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/8/2009
μηνύματα: 208 αποδεκτές 0
μην χασεις την ευκερια της ζωης σου. Αν δεν θες να του πεις για την παρθενια σου, και απλα ανυσηχεις για τον υμενα σου, αν σπασει πες απλα οτι ηταν πολυ ελαστικος και τωρα εσπασεε, ή απλα πες του την αληθεια, αν ειναι ωριμος θα καταλαβει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56154 από TheOnlyOriginal στις 04 Δεκεμβρίου 2009, 1:11πμ

TheOnlyOriginal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 19/7/2008
μηνύματα: 141 αποδεκτές 0
Χαλάρωσε και κάνε αυτό που θες.Κ το ότι είσαι παρθένα εμένα μια χαρά μου ακούγεται!!!!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login