Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δεν φταίνε τα emo για τα χάλια τους, αλλά αυτοί που τα κουρεύουν.
Δευτέρα, 20 Μαΐου

Ποσες Φορες???

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56244 από kadoo16 στις 07 Δεκεμβρίου 2009, 6:32μμ

kadoo16

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2009
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
*Στα αγορια αναφερομαι αλλα και τα κοριτσια αν ξερουν ας απαντησουν
Ποσες φορες τελειωνεται οταν το κανετε με την κοπελα σας???
Και οταν τελειωνεται την πρωτη φορα μετα απο ποση ωρα πατε για τν δευτερη...???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56245 από Webmaster στις 07 Δεκεμβρίου 2009, 7:11μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Μία φορά και μετά με παίρνει ο ύπνος ΠΑΝΤΑ οπότε δεν υπάρχει δεύτερη


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56260 από kadoo16 στις 07 Δεκεμβρίου 2009, 10:43μμ

kadoo16

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2009
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Αυτη η μια φορα ποσο διαρκει???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56269 από downtoground στις 08 Δεκεμβρίου 2009, 12:21πμ

downtoground

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2009
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
ο δικος μου τελειωνει σε 10 λεπτα.! η πληρης απογοητευση και για μενα και για εκεινον..
προφίλάλλα...˵quote˶
7
Μήνυμα #56273 από Doctoras στις 08 Δεκεμβρίου 2009, 12:04μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εξαρταται. Διαρκω 15-17 λεπτα.
Μεχρι και 4 απανοτες με διαλυμα 2-3 λεπτων.
Στην αρχη τελειωνω πολυ γρηγορα μπορει και 7-10 λεπτα.
Απο την δευτερη και μετα κραταω πιο πολυ.
Τα λεππτα που σου λεω δεν τ αεχω μετρισει ολλα με το ρολοι
στο περιπου.

Παντος οσσες πιο πολλες φορες το κανεις το πιο πολυ θα αντεχεις
την επομενη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56278 από kadoo16 στις 08 Δεκεμβρίου 2009, 5:49μμ

kadoo16

Εικονίδιο
μέλος από: 3/12/2009
μηνύματα: 52 αποδεκτές 0
Ωραια....σας ευχαριστω....!!!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56353 από mastoras78 στις 10 Δεκεμβρίου 2009, 8:21μμ

mastoras78

μέλος από: 5/12/2009
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
Εγώ έχει τύχει να το κάνω πιωμένος 5 φορές μέσα σε 3 ώρες (που γενικά πιωμένος δεν αποδίδω) ,αλλά τυχαίνει να το κάνω μόνο 1 φορά και μετά να πέσω εξοντωμένος! Είναι ανάλογα τη φυσική σου κατάσταση και την ψυχολογία την κάθε στιγμή.
Όσο για τη διάρκεια μπορώ να πώ ότι αισθάνομαι τυχερός γιατί μπορώ να την ελέγξω απολύτως (αρκεί να έχω εγώ την πρωτοβουλία εννοείται).Έχει τύχει πολλές φορές να το κάνω για πάνω από 2μισι ώρες συνεχόμενες χωρίς να τελειώνω.Είναι ωραία γιατί έβλεπα την πρώην κοπέλα μου να σπαρταράει σαν το ψάρι!
Το μόνο που χρειάζεται είναι να είσαι ΧΑΛΑΡΟΣ και να το απολαμβάνεις χωρίς βιασύνη ή άγχος.Έτσι μπορείς να ικανοποιήσεις σεξουαλικά και την πιο απαιτητική γυναίκα.
Ααα και για αυτό που ρωτάς φίλε είναι αναλόγως, αλλά πριν περάσει το 10λεπτο αποκλείεται.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56366 από Doctoras στις 10 Δεκεμβρίου 2009, 11:39μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(mastoras78@10 Δεκεμβρίου 2009)
Εγώ έχει τύχει να το κάνω πιωμένος 5 φορές μέσα σε 3 ώρες (που γενικά πιωμένος δεν αποδίδω) ,αλλά τυχαίνει να το κάνω μόνο 1 φορά και μετά να πέσω εξοντωμένος! Είναι ανάλογα τη φυσική σου κατάσταση και την ψυχολογία την κάθε στιγμή.
Όσο για τη διάρκεια μπορώ να πώ ότι αισθάνομαι τυχερός γιατί μπορώ να την ελέγξω απολύτως (αρκεί να έχω εγώ την πρωτοβουλία εννοείται).Έχει τύχει πολλές φορές να το κάνω για πάνω από 2μισι ώρες συνεχόμενες χωρίς να τελειώνω.Είναι ωραία γιατί έβλεπα την πρώην κοπέλα μου να σπαρταράει σαν το ψάρι!
Το μόνο που χρειάζεται είναι να είσαι ΧΑΛΑΡΟΣ και να το απολαμβάνεις χωρίς βιασύνη ή άγχος.Έτσι μπορείς να ικανοποιήσεις σεξουαλικά και την πιο απαιτητική γυναίκα.
Ααα και για αυτό που ρωτάς φίλε είναι αναλόγως, αλλά πριν περάσει το 10λεπτο αποκλείεται.


Μαστορα πολυ καλες η συμβουλες να σε ρωτησω κατι δηλαδη οσο μεγαλωνεις μεγαλωνουν και οι αντοχες σου?Γιατι εγω και μαλακ... να εχω τραβιξει πριν λιγη ωρα το πολυ 15 -20 λεπτα το μεγαλυτερο αμα θυμαμαι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56374 από mastoras78 στις 11 Δεκεμβρίου 2009, 9:36πμ

mastoras78

μέλος από: 5/12/2009
μηνύματα: 13 αποδεκτές 0
doctora με ψιλομπέρδεψες.Αφού όταν, τον έχεις ήδη παίξει, μπορείς μετά να ξανατελειώσεις μέσα σε 15 λεπτά άρα έχεις μιά χαρά αντοχή.
Πάντως άσχετα από το πόσες φορές το έχεις κάνει πριν, τη διάρκεια μπορείς να την ελέγξεις απόλυτα με το μυαλό σου.Όλα είναι μέσα στο μυαλό.
Κοίτα, η διαφορά ανάμεσα σε εμας τους ανθρώπους και τα ζώα είναι ότι τα ζώα κάνουν σεξ μόνο για αναπαραγωγή.Ο άνθρωπος όμως κάνει κυρίως για απόλαυση. Για να γίνει μεγαλύτερη αυτή η απόλαυση πρέπει να υπάρξει μεγαλύτερη διάρκεια (άσχετα από το πόσες φορές θα τελειώσει ο ένας ή ο άλλος).Και για να υπάρξει μεγάλη διάρκεια χρειάζεται κάποια "τεχνική". Αυτή την τεχνική τη διδάσκεται ο καθένας μέσα από τις εμπειρίες του.
Άν λειτουργούσαμε μόνο με το ένστικτο τότε η σεξουαλική πράξη θα κρατούσε το πολύ 3-4 λεπτά και θα επαναλαμβανόταν συνέχεια μέχρι να επέλθει κόπωση.
Ελπίζω να μη βγήκα off topic
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56376 από Doctoras στις 11 Δεκεμβρίου 2009, 2:06μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
χαχα Ευχαριστω!Αυτο το δυο ωρες μου φενεται λιγο ακατορθοτο.Οταν τραβας μαλακ..Η αντωχη σου δεν ξερω τι παντος μετα διαρκεις πιο πολυ
απο τι πριν τραβιξεις.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login