Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Τότε που έτρωγες ξύλο απ' τους γονείς και όχι από τις γκόμενες.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Ελα και πες μου τι κάνεις τωρα......

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #56831 από Seorge στις 22 Δεκεμβρίου 2009, 3:01πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Παιδια μου συνεβη κάτι σήμερα το βραδυ και θα θελα να το μου πείτε τη γνώμη σας...Αρχικά να πω οτι η κοπέλα μου αποφάσισε να ξαναδώσει πανελλ και γύρισε στην πόλη της ετσι(και πάλι γμτ@@!!@@#$%@)τη βλέπω μια φορα το 2μηνο και αααν..και λόγω κάποιων προσωπικών μας εχουμε να ερθουμε σε σεξουαλική επαφή αρκετό καιρο θα έλεγα...Σήμερα λοιπόν χτυπάει το κινητο και ηταν η Μ.και χαρηκα κιολας γατι και τη συμπαθώ και είχα και καιρό να τη δώ....οπως απ όλους τους γνωστους μου ετσι κι αυτη αφου είχε ενα σοβαρό πρόβλημα με την κολλητή της οπως μου είπε ήθελε ως γνωστον να με βρεί να τη βοηθησω..Της λεω"που θες να βγούμε να το συζητησουμε?"και μου λέει"επειδή δεν ειμαι τόσο καλά μπορώ να έρθω σπίτι σου?"οκ της λεω..Περναν λοιπον κανα 3-4 ωρες πιο μετα και όπως είχαμε κανονίσει ερχεται..Καθόμαστε λοιπόν συζητούσαμε καμποσα πράγματα οχι μόνο το πρόβλημα της και αφου περασε αρκετά η ωρα μου λεει"καθως ερχόμουν πέρασα απο το dvd club και πήρα αυτην την ταινία..Θες να τη δούμε μαζί για να μην τη δω παλι μόνη στο σπίτι?Εδω να σημειώσω οτι έχει αγορι,είναι 35χρ ειναι αυτος και μενει 4,5 ωρες απο δω..Ετσι λοιπόν οπως βλέπαμε την ταινια,στο μισάωρο ερχεται και ξαπλώνει πανω μου..Δεν εκανα τίποτα για να την απωθήσω,αλλα για να είμαι ειλικρινής δεν αισθανόμουν και άβολα..Μετα απο λίγη ωρα γυρνα και με παίρνει αγκαλια,και στη συνεχεια με κοιτάει στα μάτια για 3-4δευτερ και με φιλάει...Αρχίζουμε να φασωνόμαστε ώσπου εχω μέινει με το σλιπ και αυτη μόλις εχει βγάλει το κατω της εσώρουχο..Εκείνη ακριβώς τη στιγμή συνειδητοποιώ τι συμβαίνει και πετάγομαι...Της λέω "Μ,τι κάνουμε????...μου λεει"δεν κάναμε,θα κάνουμε αυτό που θελουμε κι οι δυό¨"Τα χασα εγω τότε.σκέφτηκα την κοπελα μ..Σκέφτόμουν οτι Η Μ δεν μιλάει ποτέ έτσι..Σκεφτόμουνα και πάλι την κοπέλα μου και αρκετά που είχαμε συζητήσει και πει μαζί..Και της λέω"Μ.ΣΗΚΩ ΚΑΙ ΦΥΓΕ"σε έντονο ύφος..Αμέσως μαζεύεται και χωρις κουβέντα φεύγει(και πιστέψτε με πρωτη φορα ξενερωσα κοπέλα και..δεν τ χαρηκα καθόλου..).. και ρε παιδιά εγω τώρα σκέφτομαι..Σε ομορφιά η κοπέλα μου ειναι ωραια και γλυκιά αλλα η Μ αντικειμενικά ειναι πολύ πολυ εντυπωσιακή κοπέλα..Την κοπέλα μου την αγαπάω γι αύτο δεν εκανα οτι δεν εκανα,αλλα ετσι όπως πάει το όλο ζήτημα δεν ξέρω πόσο ακόμα θα είμαστε μαζί αφου οι μηνες περναν και δεν τη βλέπω...Δεν ξέρω ρε σεις 19 ειμαι και αν δεν τα ζήσω τωρα φοιτητης ποτε..Το κίνητρο που με απότρεψε ήταν ορθό σύμφωνα με τη υπαρχουσα κατασταση?.Τελικά εσείς τι θα κάνατε στη θέση μου..?πως θα αντιδρούσατε σε αναλογη περίσταση..???Μηπως την εκανα τελικά τα χαζαμαρα μου ή μηπως απέδειξα οτι ειμαι πιστός σε μια αγνωστο πόσο ακόμα σχέση.....Ειλικρινά δεν ξέρω....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56835 από paulinaki στις 22 Δεκεμβρίου 2009, 8:56πμ

paulinaki

Εικονίδιο
μέλος από: 10/12/2009
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
Πρωτα πρεπει να ξεκαθαριζουμε τη θεση μας και μετα να προχωραμε...
να μου πεις εμενα δεν μου εχει τυχει? πιο μικρη το εκανα κανα δυο φορες.εκεινη την ωρα γουσταρα...μετα ομως?χωριζα.....μετα απο 2-3 χρονια καταλαβα πως οτι δεν θες να σου κανουν δεν το κανεις γι'αυτο ξεκινησα με το ξεκαθαρισμα την απαντηση.μπορει να την αγαπας αλλα αν δεν βλεπεστε κι ολας τι νοημα εχει?Αυτη πως βλεπει τη σχεση σας? Γουσταρει να συνεχισετε ετσι? Πως εισαι σιγουρος οτι αυτη δεν σε εχει κερατωσει?με την "Μ" θα τα ξαναβρειτε....και που ξερεις ισως να μην ηταν μια αντιδραση της στιγμης επο την πλευρα της.......
προσπερνα καποια πραγματα που ειναι στασιμα για καιρο και περνα στη δραση......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56836 από Seorge στις 22 Δεκεμβρίου 2009, 12:55μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
thnx paulinaki μ,αυτη τη βλέπει τη σχέση μας τελείως διαφορετικά..Θεωρει οτι ο,τι κι αν γίνει πάντα θα μαστε μαζι και ειμαι πεπεισμένος οτι σίγουρα δεν με εχει κερατώσει....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56843 από nathalie στις 22 Δεκεμβρίου 2009, 5:26μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Συμφωνω με τ paulinaki γιατι πιστευω οτι σε τετοια θεματα πρεπει να εισαι σωστος και να ξεκαθαριζεις τη θεση σου... δεν ξερω, εσυ πως θα ενιωθες αν σου εκανε κατι αντιστοιχο η κοπελα σου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56864 από bluebird στις 23 Δεκεμβρίου 2009, 9:51πμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
δεν εχει σημασια τι θα καναμε εμεις φιλε seorge, ο καθενας μας θα αντιδρουσε διαφορετικα, πιστευω. σημασια εχει τι νιωθεις εσυ για την κοπελα σου και τι θα ηθελες εσυ να κανεις. γιατι αν ειναι να κανεις κατι μονο και μονο γιατι εισαι φοιτητης και ετσι πρεπει, ή για να εχεις να θυμασαι κατι, αυτο δεν το καταλαβαινω. και το αλλο παλι, οτι 'φασωνοσασταν' τοσην ωρα και οταν φτασατε στο 'σημαντικο' τοτε σκευτηκες την κοπελα σου, ουτε κι αυτο το καταλαβαινω.. γιατι, νομιζεις οτι η κοπελα σου αν μαθει, λεω τωρα, οτι φιλησες καποια,ή οτι εκανες σεξ με καποια, εχει καμια διαφορα; γιατι εγω, αν δω το αγορι μου να φιλαει καποια θα αισθανθω το ιδιο με το να παει και μαζι της. γιατι κατα την γνωμη μου, και το φιλι λεει πολλα, καμια φορα και πιο πολλα απο οτι το σεξ. και κατι τελευταιο: χαζομαρα δεν εκανες, απλα δεν ησουν ετοιμος εκεινη την στιγμη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56865 από Helena_90 στις 23 Δεκεμβρίου 2009, 1:15μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Seorge, ειμαι πολυ περιφανη για σενα! :) θεωρω οτι δεν εκανες μαλακια που δεν συνεχισες γιατι σκεψου ποσο ασχημα θα ενιωθες αν συνεχιζες. απο την στιγμη που την σχεση με την κοπελα σου δεν την βλεπεις να προχωραει τοτε το καλυτερο ειναι να ξεκαθαρισετε γιατι εχω την εντυπωση οτι σε θεωρει λιγο εως πολυ δεδομενο! Ο ορος φοιτητης δεν σημαινει απαραιτητα "γαμαω και δερνω". Το κυριοτερο ειναι να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου! οσο για την Μ. καλο πουτ/κι και του λογου της..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56873 από MaRmO στις 23 Δεκεμβρίου 2009, 6:26μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
εκανες παααααααααααρα πολυ καλα που δεν συνεχισες και συγχαρητηρια που μπορεσες να συγκρατηθεις...βεβαια κ το οτι την φιλησες σημαινει οτι την απατησες και συμφωνω πως τι φιλι τι σεξ το ιδιο θα το επαιρνε μια κοπελα αν το μαθαινε...και γιατι να μην κρατησει η σχεση???εγω με το αγορι μου βλεπομαστε μονο καλοκαιρι και ισως βρεθουμε τωρα για 3 μερουλες τον φεβρουαριο...και ειμαι σιγουρη πως δεν με εχει απατησει και ουτε εγω το εχω κανει γιατι βλεπουμε την σχεση μας πολυ σοβαρα...τωρα εσεις ξερετε η δικια σας σχεση πως ειναι...παντως η Μ. ελεος δηλαδη τι να πω...ντροπη εκ μερους της...και να μιλησει ετσι...λες και μονο γι'αυτο σε πηρε τηλ κ σε θυμηθηκε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56886 από Helena_90 στις 24 Δεκεμβρίου 2009, 12:19μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Για να λεει Seorge οτι αυτη η σχεση δεν εχει μελλον κατι θα ξερει..και απο οτι καταλαβα δεν ειναι στην μεση μονο η αποσταση.. Τωρα οσο για το κερατο, σιγουρος ή σιγουρη δεν μπορεις να εισαι για κανεναν και για καμοια! Το σημαντικοτερο σε μια σχεση(απο οσο το εχω ψυχολογισει εγω τουλαχιστον) δεν ειναι να εχεις ή να μην εχεις εμπιστοσυνη στον αλλον, ή το αντιστοιχο, αλλα να να κανεις τον αλλον και να σε κανει και εκεινος να περνας οσο καλα γινετε! Τα υπολοιπα ειναι περιττα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56892 από Seorge στις 24 Δεκεμβρίου 2009, 4:07μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
ΤΗΝΧ παιδια για τις απαντήσεις σας!!blueb στα περισσότερα που γράφεις συμφωνω απόλυτα αλλα ξερεις ρε συ οταν συμβαινει στον εαυτό σου κάτι δεν τ αποδέχεσαι τοσο εύκολα.Marmo α π οτι καταλαβαίνω στα ίδια είμαστε ρε συ γιατι και μεις κάπως έτσι τ βλέπουμε απλά ρε συ αυτή η απόσταση όσο να ναι σε σκοτώνει...Helen μ για κερατο δεν ΄παίζει παντως σε όσα είπες(οπως κατα περίεργο τρόπο σε πολλα θέματα σ αυτο το forum,,..!!) τα βρίσκω πολυ σωστά και λογικά και συμφωνω...HUGS!!!Πάντως ειλικρινά όλοι μου δώσατε τροφή για προβληματισμό και σας είμαι υπόχρεος!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #56959 από bluebird στις 27 Δεκεμβρίου 2009, 12:47πμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
δεν καταλαβα, τι δεν εχεις αποδεχθει φιλε seorge?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login