Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Η ζωή στη Γη μπορεί να είναι ακριβή, αλλά περιλαμβάνει και δωρεάν ταξίδι γύρω από τον ήλιο.
Τετάρτη, 22 Μαΐου

Ελα και πες μου τι κάνεις τωρα......

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57045 από Helena_90 στις 29 Δεκεμβρίου 2009, 1:53μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Στην ουσια αυτο εχει σημασια, οπως εχω ξαναπει.. να κοιτας το παρον και να κανεις τον αλλον και να σε κανει να περνας οσο το δυνατον καλυτερα γινετε..ετσι και αλλιως αν ολα τελειωσουν να εχεις μια ωραια αναμνηση για αυτο παρα μια πικρα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57072 από Seorge στις 30 Δεκεμβρίου 2009, 1:19πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Η ουσία λοιπόν απ αυτά που λέτε φίλοι μου είναι απο οτι βλέπω ή οτι θα είμασε ΤΟΟΟΟΣΟ ερωτευμένοι με την άλλη που θα κάνουμε τα πάντα για πάρτυ της ή η μέση οδός που νομίζω είναι τελικά η χρυσή τομή που αν εφαρμοστεί πετυχαίνει μια σχέση,δηλαδή του να προσφέρεις και να σου προσφέρουν...Και ξέρετε κατι.. σ αυτά που αναφέρετε bleub kai helen η σκεπτική μου είναι εν μέρη αντίθετη..Εννοείται να περνάς καλά ΤΩΡΑ δεν το συζητώ και πολύ σωστα αναφέρθηκε γιατι αποτελεί ακρογονιαίο λίθο μιας υγιούς σχέσης ,αν όμως ρε σείς δεν κάνεις όνειρα και για το μέλλον(απατηλά εν πολλοις) δεν καταντά η σχέση ενα παροδικό ανεξάρτητο φαινόμενο το οποίο ουσιαστικά δεν οικοδομείται και άρα δεν υπάρχει εξέλιξη...?Το ξέρω οτι αν κάνεις όνειρα και απογοητευτείς είναι πολύ σκληρο, αν όμως δεν μάθεις να ξεπερνάς τέτοιου είδους ΑΠΛΑ εως απλούστατα εμπόδια πώς θα συνυπάρξεις μετα απο αρκετά χρόνια με καποια/ον οταν προκύπτουν δυσθεόρατες δυσκολίες...Απλα προβληματισμόύς θέτω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57084 από Helena_90 στις 30 Δεκεμβρίου 2009, 4:32μμ

Helena_90

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/12/2009
μηνύματα: 110 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Seorge@30 Δεκεμβρίου 2009)
Η ουσία λοιπόν απ αυτά που λέτε φίλοι μου είναι απο οτι βλέπω ή οτι θα είμασε ΤΟΟΟΟΣΟ ερωτευμένοι με την άλλη που θα κάνουμε τα πάντα για πάρτυ της ή η μέση οδός που νομίζω είναι τελικά η χρυσή τομή που αν εφαρμοστεί πετυχαίνει μια σχέση,δηλαδή του να προσφέρεις και να σου προσφέρουν...Και ξέρετε κατι.. σ αυτά που αναφέρετε bleub kai helen η σκεπτική μου είναι εν μέρη αντίθετη..Εννοείται να περνάς καλά ΤΩΡΑ δεν το συζητώ και πολύ σωστα αναφέρθηκε γιατι αποτελεί ακρογονιαίο λίθο μιας υγιούς σχέσης ,αν όμως ρε σείς δεν κάνεις όνειρα και για το μέλλον(απατηλά εν πολλοις) δεν καταντά η σχέση ενα παροδικό ανεξάρτητο φαινόμενο το οποίο ουσιαστικά δεν οικοδομείται και άρα δεν υπάρχει εξέλιξη...?Το ξέρω οτι αν κάνεις όνειρα και απογοητευτείς είναι πολύ σκληρο, αν όμως δεν μάθεις να ξεπερνάς τέτοιου είδους ΑΠΛΑ εως απλούστατα εμπόδια πώς θα συνυπάρξεις μετα απο αρκετά χρόνια με καποια/ον οταν προκύπτουν δυσθεόρατες δυσκολίες...Απλα προβληματισμόύς θέτω..

Seorge ειναι καλο και υγειες να κανεις ονειρα κλπ..αλλα ρε συ ενα εχω καταλαβει, οταν κανεις πολλα ονειρα Ο ΑΠΟ ΠΑΝΩ πεθαινει στα γελια! Απλα! :Ρ Οποτε γιατι να βαλεις τον εαυτο σου σε αυτην την διαδικασια.. να ειμασταν 35 χρονων που θα βλεπαμε τα χρονια να περνανε ασκοπα θα το καταλαβαινα.. αλλα εμεις αγαπη μου εχουμε τοσο καιρο μπροστα.. η ζωη για μας ειναι.. αν δεν σκευτεις τωρα το σημερα τοτε.. ποτε..?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57100 από Seorge στις 31 Δεκεμβρίου 2009, 2:38πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Να γελαει ο απο πανω??χαχα εχεις πολυ φαση helen μ!!Οσο για τα υπόλοιπα σεβαστά απολυτα και ξαναλεω συμφωνω με κάποιες παραμέτρους!!Αλλωστε βρισκομαστε σε μία ηλικία που ζητάμε ενθουσιασμό από τη ζωή μας...Ο ενθουσιασμός ειναι κατι που το νιώθεις για τωρα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login