Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Κάντε οικονομία στο νερό. Πλυθείτε μαζί μ' ένα φίλο!
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Sumvoules sas parakalw!!!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57756 από plhgwmenh στις 17 Ιανουαρίου 2010, 6:51μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
kalhspera paidia...8a h8ela na rwthsw kapoia pragmata gia na mou lu8oun oi apories...katarxhn na pw oti 8a anafer8w pali sto idio atomo pou eixa 3anagrapsei 8ema...dustuxws h eutuxws ta 3anavrikame alla den uparxei shmasia...8elw prin xwrisoume na ma8w kapoia pragmata gia na mhn proxwrhsw kai allo...kanoume polla prokatarktika kai thn teleutaia fora akoumpouse to peos tou sthn euais8hth perioxh mou,meta mphke mesa kai epeidh ponousa vghke amesws...den eida aima...uparxei periptwsh na espase h par8enia mou?den vazei profulaktiko oute sta prokatarktika ki oso egw epimenw toso ekeinos den 8elei gt leei den xunei ki otan einai na xusei 8a to katalavei kai 8a apomakrun8ei...eimai prwtara kai den 8elw na thn pathsw etsi...otan xusei e3w kai gurw apo thn perioxh pws 8a to katalavw?otan xusei mesa mou eipan oti tsouzei ligo gi auto to katalavaineis.isxuei auto?oi gunaikologoi ap'oso 3erw lene k prin kaneis prokatarktika na foras profulaktiko gt oloi lene oti 3eroun pote 8a xusoun alla kai ligo na tous fugei thn exeis pathsei ti ap'ola alh8euei??h alh8eia einai oti den 8elw na xasw me auton thn par8enia mou gt niw8w oti me koroideuei alla ton 8elw polu kai an arnh8w kai ola ta alla 8a fugei grhgora sugnwmh ean sas kourasa kai ena megalo euxaristw se osous mou apanthsoun




προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57762 από MaRmO στις 17 Ιανουαρίου 2010, 10:37μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
εγω λεω να μην το κανεις μαζι του...1ον προφυλαχτικο θελει απαραιτητως...ο τυπος παντως σε εχει μονο για αυτο να το ξερεις...μετα θα σε σουταρει...κ θα καθεσαι να κλαις ολη σου τη ζωη που η πρωτη σου φορα ηταν με εναν μ....α   ...   μην κανεις αυτο το λαθος...περιμενε να αγαπησεις καποιον πραγματικα και να σε αγαπησει και αυτος...οχι με τον καθε βλακα που κανεις σχεση...κ θελει να σε πηδ...ει...ελεος...προσεχε λιγακι τις επιλογες σου γιατι μετα δεν εχει γυρισμο απο κατι τετοια λαθη...σιγα...τον χανεις κ χεστηκες...τοσοι υπαρχουν...κ σιγουρα θα βρεις καποιον που να μη θελει μονο αυτο απο σενα...ελπιζω να με καταλαβαινεις...για το καλο σου το λεω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57763 από bluebird στις 17 Ιανουαρίου 2010, 10:40μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
η παρθενια σου εχει σπασει δυστυχως μικρη μου γιατι βρισκεται εξω απο τον κολπο σου. επομενως και λιγο να μπει μεσα την εσπασε. βεβαια, μπορει να μην εσπασε πολυ, να εσπασε λιγο, παντως κατι εσπασε. και δεν βλεπεις αιμα, αμα σπασει.
οσο για το προφυλακτικο ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ να το βαλει, τι θα πει δεν θελει, με το ζορι να του το βαλεις! κι αν δεν θελει να φυγει! και μην ακους τις φιλες σου! χαμπαρι δεν θα παρεις αν θα χυσει μεσα! και θα βρεθεις και με ενα μωρο στην αγκαλια πριν το καταλαβεις!
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #57764 από metal4alife στις 17 Ιανουαρίου 2010, 10:50μμ

metal4alife

Εικονίδιο
μέλος από: 16/12/2009
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

απο που ν αρχισωωω???πρωτων,,ποτε μα ΠΟΤΕ χωρις προφυλακτικο,,δν 8ελει ο φιλαρακος σ στα τετοια σ κοπελια μ,,παιρνει ποδι χωρις δευτερη σκεψη...και ο λογος ειναι απλος:ισως ειναι πιο ευχαριστο και πιο απολαυστικο χωρις προφυλακτικο αλλα υπαρχουν παντα τα περιφημα προσπερματικα υγρα απ τα οποια υπαρχουν πολλες πι8ανοτητες να μεινεις εγγυος,,το οποιο σημαινει οτι δν χρειαζεται να χυσει μεσα σ για να γινει η μαλακια...επισης δν μπορεις να τν εμπιστευεσαι οτι 8 τραβηχτει τν καταλληλη στιγμη..και δν σ μιλαω μονο για 8εματα εμπιστοσυνης αλλα ειναι κι αλλα νοσηματα π κυκλοφορουν και πρεπει να μαστε ιδιαιτερα προσεχτικοι..οποτε αν επιμενεις και αυτος συνεχιζει στις καυλες του μην το σκεφτεσαι καν...τζαστον(ΛΟΛ)
οσο για το 8εμα τς παρ8ενιας δν πιστευω να σπασε...οχι μονο για το αιμα γτ πολλες δν βγαζουν κα8ολου,,αλλα περισσοτερο γτ μπηκε λγ κ βγηκε αμεσως..τσπ τπτ δν αποκλειεται..
ααα επισης 8ελω να σ πω οτι δν α3ιζει να εισαι με καποιον π σε κοροιδευει κ σεχει μονο για το σε3..δεν σε σεβεται καν..κ εγγυο να σαφησει και να σ καταστρεψει τν ζωη χεστηκε..αυτος τν δουλεια του 8α τν εχει κανει...απομακρυνσου οσο πιο γρηγορα μπορεις να μν κολλησεις περισσοτερο γτ ο τυπος ειναι ΜΑΛΑΚΑΣ κι οσο πιο γρηγορα το καταλαβεις τοσο το κλτρ..αυτα απο μενα..μν εισαι κοροιδο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57766 από Άγρυπνος στις 17 Ιανουαρίου 2010, 11:56μμ

Άγρυπνος

Εικονίδιο
μέλος από: 20/3/2007
μηνύματα: 36 αποδεκτές 0
Θα συμφωνήσω με τα παιδια... Κοπελα μου, ο τυπος αυτος, θελει να λεγετε αντρας, και καλα, σε θελει μονο για το σεξ, αν δεν το εχεις καταλαβει ακομη. Προτεινω να το συζητησεις μαζι του γιατι γινετε ολη αυτη η φαση χωρις προφυλαξεις και αμα αρχιζει και σου λεει βλακιες δωστου ποδι!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57773 από sophie28 στις 18 Ιανουαρίου 2010, 1:51πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
κατ'αρχην, παντα με προφυλακτικο... κ αν οχι στα προκαταρκτκα στην πραξη σιγουρα!!!! τωρα απο την στιγμη που δεν ηθελες με αυτο το ατομο να χασεις την παρθενια σου γιατι το εκανες? κ εμενα η πρωτη μου εμπειρια ηταν λαθος.... κ δεν μου εσπασε ο υμενας.... με το δευτερο αγορι μου ομως που εσπασε, ειχα για μερες αιμα...αυτο ομως σε μενα.... εξαλλου μην ξεχναμε οτι ο υμενας ειναι τοσο ευαισθητος που μπορει να σπασει ακομα κ στην γυμναστικη.... μην φοβασαι για αυτο ειναι κατι ασημαντο.... εχω να πω επισης πως αντρας που λεει πως δεν μπορω να τελειωσω γιατι θα μου πεσει η δεν θα χυσω λεει μαλακιες.... μπορει επειδη εσυ δεν ξερεις κ ειναι η πρωτη σου φορα να πιστευει οτι θα σε πιασει κοροιδο για να το κανετε χρις προφυλακτικο... να τονισω οτι εκτος απο πιθανοτητες εγκυμοσυνης λογω προσπερματικα υγρα εχεις κ το θεμα των αφροδισιων... κ δεν νομιζω να θες να κολλησεις κατι!!! γι'αυτο παντα προφυλακτικο!!!!!! τωρα για τον ανθρωπο δεν εχω διαβασει τι ειχες γραψει παλιοτερα για να σχολιασω αλλα απ'οτι καταλαβα οσο κ αν πονας δεν αξιζει... αν ειναι η πρωτη σου σχεση θα ερθουν κ επομενες... κ θα σκεφτεσαι ποσο βλακας ηταν αυτος...(ετσι σκεφτομαι κ εγω για τον πρωτο μου :P αλλα με χωρισε μια βδομαδα μετα την πρωτη μου φορα ) ελπιζω να βοηθησα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57780 από Seorge στις 18 Ιανουαρίου 2010, 2:46πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Η απάντηση μου φίλη μου plhgwmenh εδω(http://www.ftou.gr/forum/display_topic_threads.asp?ForumID=7&TopicID=4614&PagePosition=1&ThreadPage=2)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57781 από Sunshine_Pedro στις 18 Ιανουαρίου 2010, 3:51πμ

Sunshine_Pedro

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
το παλικαρι που εισαι τοσο ερωτευμενη μαζι του -χωρις παρεξηγηση-αλλα ειναι μεγιστος κοπανος και ζωαδι...ανηκει στην μεγαλη κατηγορια των λιγουριδων που εχουν σαν μοτο:"οτι κινειται(ζει και αναπνεει),πηδιεται".Η συμβουλη μου ειναι να τον γραψεις εκει που δεν πιανει μελανι και να τον στειλεις και στον αγυριστο...ειναι το καλυτερο που μπορεις να κανεις!Μια απορια:Πως γινεται να εχεις ερωτευτει ενα τετοιο αποβρασμα?ελεος δηλαδη...Προσεχε πολυ...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57858 από sintele στις 22 Ιανουαρίου 2010, 12:55πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
μα καλά γιατί την συμβουλεύεται καν?δεν είναι ηλίθια και η ίδια βλέπει τα προφανή πράγματα δηλαδή πως απλά θέλει να την γαμήσι και να φυγή αλλα δεν θέλει να το καταλάβει,,και εγώ έτσι έλεγα αφού εγώ το ξέρω καταβάθος είναι kalooos άσε που δεν το dixniii και μετά ida τα αποτελέσματα..και τι m@@@ είναι αυτές μπήκε λίγο και μπήκε πολύ και αν είμαι παρθένα η όχι,,μου αρέσει που γραφής πως δεν θέλεις να είναι ο πρώτος σου..καλά ποιον κοροϊδεύεις εμάς η τη εαυτό σου γιατί δεν μπορώ να καταλάβω,,άμα δεν ήθελες δεν θα τα έκανες ήδη όλα αυτά τώρα όπως τα exiiis κανιιι,,μονο πέστου κάθε φορα λίγο να στον bαζι για να minis παρθένα,,e άμα πια έλεος,,το ξέρω πως αλλα λέει το μυαλό και αλλα η καρδια σου αυτή τι στιγμή αλλα piste4εμέ στο λέω εγώ που τα έζησα ήδη αυτά πως ορισμένες φορες είναι καλύτερο να υπακούς το μυαλό και ας πονάει,,θα σε πονέσει πολύ λιγότερο,αρόσα έπονται,,σκέ4ου ποσο γραμμένη σε είχε πριν το κάνετε καν άμα σου είπε μου eli4es κτλ και την ίδια ώρα fασοθικe με άλλη μες τα ματια σου,,δηλαδή τώρα που θα το κάνετε κιόλας(τι θα διλαδιιι,τελοσπάντων)τι θα γίνει που δεν θα έχει και κάτι να κερδίσει?άσε που θα έχει να το καμαρώνει κιόλας πως σε 2λεπτά κατάφερε να σε ξιπαρθενε4η γιατί μη σου πω πως αυτό τον εξιτάρει πιο πολύ πως δεν το εξής κάνει με άλλον και θα έχει αυτός τι timi πρώτος.αυτή είναι η αλήθεια και ας πονάει.a και συνήθως για να πονάς σημαίνει πως δεν είσαι εντελώς έτοιμη ακόμα για κάτι τέτοιο,,πληροφοριακά πάντοτε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57868 από Doctoras στις 22 Ιανουαρίου 2010, 6:25μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Παιδια λυπαμε αλλα θα διαφωνισω με ολους σας.Για πιο λογο να τον κρινουμε ολοι προς καποιον ο οποιος το μονο που θελει ειναι αν κανει
την δουλεια του ακι να φυγει?Βεβαι μπορει αν εχετε δικιο καια αυτο το ξερει μονο η πληγωμενη.Τεσπα εγω απο την στιγμη που διαβασα οτι με το
που πονεσες βγηκε βλεπω οτι σε σεβεται και οτι σε αγαπαει αλιως θα συνεχιζε και θα σου ελεγε ελα τωρα σε παρακαλω και τετια.Δεν ξερω ρε φιλη μου αλλα καλο θα ηταν να συζητισετε και μην βγαλεις συμπερασματα προτου δεις κατι σηγουρο.Ποσο καιρο ειστε μαζι αμα επιτρεπετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login