Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο κάθε ηλίθιος μπορεί να ζωγραφίσει ένα έργο αλλά μόνο ένας σοφός μπορεί να το πουλήσει.
Πέμπτη, 16 Μαΐου

Sumvoules sas parakalw!!!

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #57870 από sophie28 στις 22 Ιανουαρίου 2010, 6:51μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
doctora το θεμα ειναι πως αμα διαβασεις κ τα αλλα ποστ της κοπελας θα δεις πως συμπεριφερεται το συγκεκριμενο παιδι.. γι'αυτο λεμε ολοι οτι θελει να κανει την δουλεια του... υπαρχει οντως περιπτωση να την σεβεται κ σε αυτο που λες που δεν συνεχισε παραπανω εχεις δικιο απλα ολη του η συμπεριφορα ειναι ετσι που μας κανει ολους να κρινουμε σοβαρα κ αυστηρα το συγκεκριμενο ατομο.... κ το θεμα ειναι οτι δεν ηθελε να ειναι ο πρωτος της κ νιωθει οτι την κοροιδευει κ παρ'ολα αυτα συνεχισε... εμεις πληγωμενη θελουμε να σε προστατευσουμε γι'αυτο τα λενε ολα αυτα τα παραπαω τα παιδια κ ο καθενας τους εχει δικιο... η αποφαση ειναι δικια σου... προσωπικα περιμενω την απαντηση σου για την εξελιξη του θεματος γιατι εχεις κ σχετικα καιρο να γραψεις...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57875 από sintele στις 22 Ιανουαρίου 2010, 9:08μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
προφανώς δεν dievases τα υπόλοιπα post αγαπητέ δόκτορα,,,εδώ σου λέει στην βδομάδα αυτός την πίεζε να το κάνουν,,για να μην πω και για όλα τα αλλα,,,
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57921 από plhgwmenh στις 23 Ιανουαρίου 2010, 5:22μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
kalhspera...exw kanei polles prospa8eies na grapsw apanthsh alla kollouse to net kai den fainotan sto forum...doctora eimaste mazi mhnes kai arxes fevrouariou pame gia trito mhna...to 8ema einai oti dustuxws efaga kollhma...twra pali pou exei e3afanistei meta thn teleutaia fora pou eginan auta ola(13 meres ews shmera exoume na epikoinonhsoume)exw arxisei k ton 3epernaw omws meta apo diasthma emfanizetai pali ki egw logw kollhmatos dexomai na vre8oume na milhsoume ki auto olo katalhgei se fash...epeidh dld mallon katalave oti thn exw pathsei to ekmetaleuetai...tou exw milhsei asxhma arketes fores,ton exw proeidopoihsei,ton exw krinei austhra omws tpt den allazei...ton 8elw ki otan tou lew oti ftanw ews ekei epeidh niw8w pragmata gi auton mou leei ki egw to proxwraw epeidh etsi mou vgainei...sorry kiolas alla kai se poion den 8a evgaine na g@@@mhsei k meta ante geia gia ena duo mhnes,h gia na mhn pw k gia panta??eilikrina den 3erw...ekei pou 3exniemai 3anaemfanizetai,pairnei pragmata kai feugei k meta pali ta idia...den antexw olh thn istoria k to 3erei alla katafernei sunexws na me ri3ei epeidh ton agapaw...:((((( Seorge se parakalw an mporeis grapse mou thn apanthsh giati h istoselida pou mou esteiles den anoigei...sas euxaristw ek twn proterwn olous sas...:)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57923 από sintele στις 23 Ιανουαρίου 2010, 5:26μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
αφου και η ιδια το βλεπεις πως δεν αξίζει ρε κορέλλα μου γιατί βασανίζεις τον εαυτό σου?ξεκολλα για λίγο καιρό μην βγαίνεις εκεί που μπορεί να τον dis άλλαξε και νούμερο ακόμα αν χρειαστεί,,κανε την καρδια σου πετρα και μονο έτσι αν ξεφύγεις
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57932 από plhgwmenh στις 23 Ιανουαρίου 2010, 6:35μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
den uparxei allo meros na paw dustuxws...:(((((((einai mikrh h perioxh ki olh mou h parea paei ekei...alla kai pou ton vlepw pisteuw oti etsi 8a 3ekollhsw siga siga...ligo sklhro alla etsi pisteuw...gt k otan ekane fash mprosta mou peismwsa kai ton aperripsa gia ena diasthma...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57934 από Seorge στις 23 Ιανουαρίου 2010, 6:56μμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
εχεις διαβάσει την απαντηση μου φιλη μου στο άλλο σου θέμα οπότε ας μην το επανλαμβάνω..στο θέμα μας τωρα..plhgewmeni σκέψου οτι έκανε μια φάση μπροστά σου..φαντάσου θράσος για κάποια που υποτίθεται αγαπάει...γιατι λοιπόν να μην έχει κανει άαααλλες τοσες πίσω απο την πλάτη σου?που θα χει κάνει σιγουρα..για άρχισε λίγο να ψιλοφλερτάρεις με άλλους να δεις οτι αυτός απλά ηταν ενα πιόνι στ σκακιέρα των σχεσεων που έπαιξε πολυ καλά το ρόλο του..να μάθεις να ξεχωρίζεις αυτούς που σε θέλουν γιατι είσαι αυτη που είσαι ή αυτούς που σε θέλουν μόνο για ικανοποιήση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #57958 από plhgwmenh στις 24 Ιανουαρίου 2010, 5:59μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
to 8ema einai oti den mporw na proxwrhsw gt menw pisw kollhmenh s'auton...tespa mpora einai,8a perasei...s'euxaristw pantws...:)))))
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64214 από mariasavvas στις 26 Ιουλίου 2010, 10:55πμ

mariasavvas

banned
μέλος από: 26/7/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
γεια σας λεγομαι μαρια και ειμαι 18 χρονων! χρειαζομαι επιγοντος την βοηθεια σας !τα εχω 6 μηνες με ενα αγορι που στα αληθεια ειμαστε τελειως αγαπημενοι!απλα δν εχουμε ολοκληρωση ακομα! εγω ειμαι παρθενα και εκεινος δν εχει πολυ πειρα γτ! καθε φορα που προσπαθουμε εγω ποναω και αυτος το ιδιο!! τι να κανω για να σπασω τον παρθενικο ιμενα? ι τουλαχιστον τι να κανω για να μην ποναει αφτος και να συνηθισει!χρειαζομαι στα αληθεια την βοηθεια σασ! ευχαριστω πολυ.......
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #73918 από Sophie στις 15 Μαρτίου 2011, 8:51μμ

Sophie

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 13/3/2011
μηνύματα: 38 αποδεκτές 0
1)Ο τυπος ειναι μαλακας θελει μονο να σε γαμησει μετα θα σε γραψει στα παπαρια του.
2)Αν οπωσδηποτε θελεις να μεινεις μαζι του και δεν φοραει προφυλακτικο παρε χαπακι(ξερεις αυτα που παιρνουν οσοι δε θελουν να κανουν 15 παιδι:P)η βαλε ζελε
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login