Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο ΟΤΕ δεν είναι αδιάβροχος. Όταν βρέχει μη συνδέεστε.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Γιατι τοσο ταμπου με το στοματικο σεξ?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58467 από Blue_Deep_Ocean στις 09 Φεβρουαρίου 2010, 12:47πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Ειχα μια σχεση μεχρι πριν λιγο καιρο και μια μερα οπως συζηταγαμε για σεξ και φαντασιωσεις γενικα,της ειπα οτι θα με τρελενε αν μου εκανε στοματικο και μ'αφηνε να τελειωσω στο στομα της και τα καταπινε!Δεν μου το εχουν κανει ποτε και μονο στην σκεψη τρελαινομαι!Εκεινη ομως τσαντιστηκε και με ειπε ανωμαλο...τοσο ανωμαλη ειναι η φαντασιωση μου δηλαδη?Ακουω γνωμες και κυριως των γυναικων!
προφίλάλλα...˵quote˶
3
Μήνυμα #58468 από johnaros στις 09 Φεβρουαρίου 2010, 1:03πμ

johnaros

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2010
μηνύματα: 19 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

εγω δν τ θεωρω καθολου ανωμαλο. η κοπελα μ τ κανει σχεδον παντα οταν με γλειφει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58472 από sophie28 στις 09 Φεβρουαρίου 2010, 2:57μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
ουτε εγω εχω προβλημα.. το αγορι μου παντα τελειωνει στο στομα μου αλλα δεν του αρεσει να τα καταπινω... κ ετσι δεν το κανω αλλιως δεν θα ειχα προβλημα... εξαρταται απο την ηλικια της κοπελας... κ επισης αν ειναι ανοιχτη σε αυτα τα θεματα... ειναι αναλογα στο ατομο κ στο τι εχει ακουσει απο τους τρθγυρω γι'αυτο το θεμα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58480 από loverboy στις 09 Φεβρουαρίου 2010, 8:42μμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Και μενα η κοπελα μου καταπινει καθε φορα που χυνω στο στομα της και το βρισκει πολυ ερεθιστικο που μοιραζομαστε κατι τοσο προσωπικο...
το ιδιο, οπως και οταν χυνω μεσα της!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58526 από Blue_Deep_Ocean στις 11 Φεβρουαρίου 2010, 1:23πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
sophie28 δεν σου εχει τυχει ποτε δηλαδη να τα καταπιεις?Θα το εκανες ποτε απο μονη σου?Εννοώ χωρις να στο ζητησει καποιο αγορι σου?Παντως σπανια ακουω αντρα να μην του αρεσει καθολου αυτο!Εμενα δεν μου εχει τυχει ποτε...θα ηθελα ομως γιατι εγκεφαλικα μου δημιουργει τρομερη διεγερση!loverboy εισαι πολυ τυχερος που σου εχει τυχει...!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58530 από sophie28 στις 11 Φεβρουαρίου 2010, 2:09πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
εχω καταπιει... βασικα απο τις πρωτες φορες που του εκανα στοματικο κιολας αλλα τον αφησε αδιαφορο... κ το εκανα κ απο μονη μου... του αρεσουν αλλα πραγματα πχ βαμενα κοκκινα νυχια.. αλλα το συγκεκριμενο οχι... δεν εχω προβλημα να το κανω.. αμα του αρεσει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58531 από Blue_Deep_Ocean στις 11 Φεβρουαρίου 2010, 2:46πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Εννοεις απ τις πρωτες φορες κατάπινες(απο μονη σου)αλλα απο καποια στιγμη και μετα απλα σου ζητησε να μην το ξανακανεις...σωστα?Σε καποια αλλη σχεση σου δεν ετυχε να του αρεσει οντως?Τι στο καλο ο μοναδικος ειμαι?Και κατι ακομα...εχω ακουσει οτι συνηθως οι γυναικες ψιλο πνιγονται οταν ο αλλος εχει αρκετη ποσοτητα και ειδικοτερα την ωρα που ξεκιναει να χυνει ο αντρας!σου εχει συμβει ποτε αυτο 'η απλά ειναι μύθος?Σε μενα συμβαινει το εξης:Οσο πιο εντονα φτανω σε οργασμο,εχω και περισσοτερη ποσοτητα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58540 από sophie28 στις 11 Φεβρουαρίου 2010, 7:45μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
δεν εχω παρατηρησει αυτο με την ποσοτητα κ τον οργασμο... αλλα οτι οσο περισσοτερο καιρο εχει να τελειωσει τοσο περισσοτερη ειναι η ποσοτητα... στο προηγουμενο αγορι μου του αρεσε.... σε αυτον το εκανα απο μονη μου κ τον ρωτησα αν του αρεσε κ του φανηκε αδιαφορο(μαλλον αυτος ειναι η εξαιρεση οχι εσυ...) πνιγομαστε οταν πηγαινουν σε συγκεκριμενο σημειο... αν καθομαστε ετσι απλα κ τελειωσετε μπορει κ να πνιγουμε... εγω κλεινω καπως με την γλωσσα μου το λαρυγγι ετσι ωστε να μην γινει κατι τετοιο... κ μετα μπορω η να το φτυσω η να το καταπιω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58567 από Blue_Deep_Ocean στις 12 Φεβρουαρίου 2010, 1:55πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Σωστο και αυτο...Σου εχει τυχει δηλαδη με καποιο αγορι σου,να ειχατε καιρο να το κανετε και την πρωτη φορα να ειχε πολυ ποσοτητα?Να καταπιες καποια φορα και να ηταν πολλα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58574 από sintele στις 12 Φεβρουαρίου 2010, 6:59πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
έλεος με αυτή τι συζήτηση πια,,προσωπικά με το αγόρι που το έκανα πρώτη φορα έχουν περάσει 3 χρονια και ακόμα το κάνουμε καποτε εγώ προσοπικα τον θεωρώ 4iloadiaforo στο sex για να μην τον πο χαλια αυτός λέει πως μαζί μου κάνει το πιο καλο sex(lol)και πως τρελαίνεται πολύ με αυτό,,εγώ προσωπικά το θεωρώ 4iloaidia,,τι 4ilo δηλαδή,τελοσπάντων αλλα επειδή γενικά κάνω πάντα ότι αρέσει στον άλλο για να το ευχαριστηθεί αυτός μια χαρά περνάει,,πάντως αγαπητέ blue ocean δεν έχω συνάτηση κάποιον που να μην του αρέσει αυτό,,δεν καταλαβαίνω το λόγο αλλα μάλλον είναι μέρος τον φαντασιώσεων σας και γιαφτο,,και μετά να βλέπεις και την άλλη με ένα ύφος mmm giam giam λες και τρελαίνεται και να εξακολουθεί να γλείφει με mania και από μέσα η σκέ4η aaax θεέ μου θα ξεράσω hahaha
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login