Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το φως ταξιδεύει πιο γρήγορα απ' τον ήχο. Γι' αυτό οι περισσότεροι φαίνονται φωτισμένοι, μέχρι να τους ακούσεις να μιλάνε.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Γιατι τοσο ταμπου με το στοματικο σεξ?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58575 από sophie28 στις 12 Φεβρουαρίου 2010, 10:17πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
να καταπιω κ να ξτα πολλα δεν νομιζω... οπως σου ειπα δνε τον τρελαινει αυτο... τωρα για τη ποσοτητα εξαρταται περισσοτερο απο το ποσο καιρο εχει εκεινος να παιξει οχι αν εχουμε καιρο να το κανουμε... παντως κ εγω αμα του αρεσε θα το εκανα.. δεν ειναι κ οτι πιο ευχαριστο... αλλα αμα ειναι για την ευχαριστηση του!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58593 από Blue_Deep_Ocean στις 12 Φεβρουαρίου 2010, 11:39μμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Ετσι ειναι...και εμενα προσωπικα με νοιαζει πανω απ'ολα να ευχαριστηθει εκεινη και μετα αν θελει ας κοιταξει και μενα!Η Sintele ως ενα βαθμο εχει δικιο!Δεν ειπα εγω οτι οταν τελειωνει ο αντρας στο στομα της γυναικας πρεπει εκεινη να ειναι μεσ'την τρελη χαρα και ικανοποιηση!!!Απλα αν θελει,το κανει για να τον ευχαριστησει(αν φυσικα του αρεσει),οπως και ο αντρας θα κανει κατι αλλο που μπορει να μην τον τρέλαινε αλλα αρεσει στην κοπελα του!Ετσι ειναι μια υγειη σχεση..."Δουνε και Λαβειν"!Εγω προσωπικα πριν ζητησω κατι,πρωτα σκεφτομαι αν μπορω και να το προσφερω!Δεν ειμαι για την παρτη μου!Ουτε πιεζω την οποιαδηποτε να κανει κατι με το ζορι!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58603 από Seorge στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 2:59πμ

Seorge

Εικονίδιο
μέλος από: 28/5/2009
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
Επειδή νομίζω υπάρχει μια παρανόηση...Κορίτσια οταν γινεται ολο αυτό που περιγράφετε(για τελειωμα στο στομα και μετα καταπωση...)τι εννοείτε οταν λετε να τον ορο ευχαρίστιση του άλλου?Γιατι στο συγκεκριμένο είδος πράξης ΔΕΝ μας ερεθίζει ΟΥΤΕ μας κανει να ικανοποιούμαστε περισσότερο...Απλα το μόνο που ικανοποιείτε ειναι καθαρά ο εγωισμός μας...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58623 από loverboy στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 6:47μμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Ο καθενας μαλλον πρεπει να μιλαει για τον εαυτο του, υποθετω...
Εγω, ας πουμε, το βρισκω πολυ ερεθιστκο να χυνω στο στομα και η κοπελα να τα καταπινει... οσο και να της γλυφω το μ... και παραλληλα και τα υγρα της.
Τι να κανουμε ρε παιδια, τελικα αυτο ειναι το σεξ: ανταλλαγη υγρων - σε οποιον δεν αρεσει η ιδεα, ας ασχοληθει με την κηπουρικη!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58630 από sophie28 στις 13 Φεβρουαρίου 2010, 8:31μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
ειναι αναλογα τις προτιμησεις τελικα... σε καποιους αρεσει σε καποιους οχι... κ το να καταπινεις ειναι καθαρα θεμα οπτικης ευχαριστησης... κ κατι αλλο δεν μ'αρεσει αυτο που επικρατει αμα μου κανεις θα σου κανω.. δηλαδη μου φενεται κατι φυσιολογικο το στοματικο κ απο τις δυο μεριες.. οχι αναγκαστικα να ειναι σαν ανταλαγμα... ετσι ειναι λες κ ο καθενας το κανει αναγκαστικα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58647 από Blue_Deep_Ocean στις 14 Φεβρουαρίου 2010, 3:36πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Τιποτα δεν γινεται αναγκαστικο απλα καλό ειναι να μην προσπαθει μονο ο ενας να ευχαριστησει τον αλλον...Γιατι μου εχει τυχει να κανω πολλα πραγματα για να ευχαριστηθει εκεινη ερωτικα και αμα της ελεγα κατι που αρεσει σε μενα,εκανε τον κινέζο!Δεν δεν μιλαω για τιποτα παραλογες απαιτησεις!απλα πραγματα!Καλως 'η κακως,δεν αντεχω την αχαριστια!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59224 από Zasna στις 11 Μαρτίου 2010, 2:29μμ

Zasna

banned
μέλος από: 11/3/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0


σχεδον παντοτε ο φιλος μου με βαζει να τα καταπινω.Δεν τρελενομαι,αλλα δεν εχω καποιο ιδιαιτερο προβλημα.Ειναι παντως καπως αηδια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59264 από loverboy στις 12 Μαρτίου 2010, 12:25πμ

loverboy

μέλος από: 14/11/2009
μηνύματα: 116 αποδεκτές 0
Αηδια; μα τοτε δεν θα πρεπει να το κανεις!!!
Τι εννοεις "με βαζει να τα καταπινω"; Δεν σε ειδοποιει καν πως θα χυσει ή απλα χυνει στο στομα σου και εσυ καταπινεις για να μην τον προσβαλεις;
Σε τελικη αναλυση, αστον να χυσει στο στομα και μετα φτυστα διακριτικα σε ενα χαρτι, μια πετσετα....
Αν παλι δεν θες καθολου, απλα πες το!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #59272 από Blue_Deep_Ocean στις 12 Μαρτίου 2010, 1:29πμ

Blue_Deep_Ocean

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/1/2010
μηνύματα: 54 αποδεκτές 0
Zasna εννοεις οτι καταπινεις με το ζορι?δεν σε προειδοποιει πριν χυσει στο στομα σου?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login