Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Η πείρα είναι μια χτένα που την αποχτάς όταν είσαι πια φαλακρός!
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Πως να φενεται?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #58725 από Agapoulinoulaki στις 16 Φεβρουαρίου 2010, 6:03μμ

Agapoulinoulaki

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 16/2/2010
μηνύματα: 28 αποδεκτές 0
αγαπητό φορουμ ηθελα την συμβουλη σας η εστω την γνωμη σας.πως ενα αγορι να τοποθετει το πεος του στο εσωρουχο του? θελω να πω ειναι πιο ''γοητευτικο΄΄ να φενεται λιγο η να ειναι διακριτικος με αυτο το θεμα? γιατι μου συνεβη κατι τις προαλλες.σηκωθηκα απο το μαθημα και 2 ωρες καθισιο δεν γινοταν σηκωθηκε ο Πεοκλης για βολτα αλλα ελαχιστα.και μια κοπελα ενω μιλουσαμε το κοιτουσε μαγεμενη σχεδον.. τι γινεται με αυτο το θεμα? ακουω τις αποψεις σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58726 από Webmaster στις 16 Φεβρουαρίου 2010, 6:05μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Της ζητάς το τηλέφωνό της I guess...

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58731 από Doctoras στις 16 Φεβρουαρίου 2010, 9:15μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Συμφωνω αλλα οτι και να κανεις το πεος θα φενεται.Εκτως αμα θες να προχωρας σκυπτος.Αυτο το εχω παρατηρησει και εγω και απο κοπελες οχι μονο μεγαλες αλλα και μικρες.Δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο κοιτουν.Θα μου πειτε να δουν το μεγεθος Δεκτο αλλα αφου οταν ερχεται η στιγμη να το δουν και στο ORIGINAL SIZE τρεμουν και το παιζουν δηθεν
δεν ειμε ετοιμη προς τι τοσο παρατηρητιρητικοτητα???

Εσυ απλα καμαρωνε.Αλλα μην επιδικνυεσαι κιολας απλα να εισε φυσιολογικος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #58737 από Party_Animal στις 17 Φεβρουαρίου 2010, 10:32μμ

Party_Animal

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
Κοιτα δεν ειναι ντροπη να φενεται το πεος σου σηκωμενο. Και αμα στην πει κανεις η γελασει πες του "Τι ρε? Εχω π***λι και σηκωνεται! τι ζορι τραβας?". Εγω παντως αν καποιες φορες δεν θελω να φενεται το σηκωνω προς τα πανω να κολλησει στην κοιλια και βαζω απο πανω το εσωρουχο γι να κραταει αντισταση. Οπως ειναι σηκωμενο το αιμα κατεβαινει αρα συστελλονται οι αρτυριες και ετσι "κατεβαινει" στην θεση του. (ιατρικη εξηγηση)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login