Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είστε μοσχάρια – πίνετε γάλα αγελάδας.
Παρασκευή, 19 Απριλίου

περιτομη

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60385 από tamtam στις 16 Απριλίου 2010, 12:20πμ

tamtam

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 11/4/2010
μηνύματα: 48 αποδεκτές 0
φανταζομαι λιγο πολυ ολοι και ολες ξερετε τι ειναι

περαν του ιατρικου μερους,εχω διαβασει πως ατομα με περιτομη μπορουν και εχουν καθαροτερο το εργαλειο και με αυτον τον τροπο αποφευγεται η συσσωρευση βρωμιων κλπ που θα μπορουσαν καλιστα να προκαλεσουν προβλημα τοσο στον ιδιο οσο και στην κοπελα στο σεξ...
μαλιστα λενε πως εαν εκαναν περιτομη στα παιδια και τους αθρωπους της Αφρικης η εξαπλωση του AIDS θα ειχε μειωθει δραματικα

παραλληλα ειναι αλλη αισθηση...νιωθεις περισσοτερο ελευθερος και ανετος στο σεξ....

ενω δεν ειναι τυχαιο οτι οι γυναικες(απο συνδυασμο εμπειριων δικων μου και ενος φιλου με πριτομη) αν οχι "τρελενονται",την βρισκουν με τον εξης συνδυασμο στους αντρες στο σεξ...:με περιτομη και ξυρισμενο!!!


για τους παραπανω λογους σκεφτομαι να την κανω την ρημαδα...

εχει καποιος απο εσας τιποτα πληροφοριες/εμπειριες ή ξερωγω εχει περιτομη για να με κατευθυνει λιγο???

ευχαριστω εκ των προτερων ν ν ν ν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60388 από Webmaster στις 16 Απριλίου 2010, 7:21πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Αυτά όλα είναι υπερβολές και μύθος. Εδώ αυτοί που έχουν κάνει περιτομή κοιτάνε να επαναφέρουν το δέρμα πίσω και κάνουν ασκήσεις και ταλαιπωρούνται! Αν ξέρεις Αγγλικά διάβασε εδώ: http://www.cirp.org/library/general/warren2/ Κάτι τέτοια λένε φανατικοί θρησκόληπτοι μουσουλμάνοι ή εβραίοι ή κάτι άλλοι που έχουν γιατρό συγγενή και του στέλνουν πελάτες ή κάτι αγάμητες χαζογκόμενες που είδαν τον πρώτο τους με περιτομή και αμέσως έβγαλαν το συμπέρασμα ότι τους αρέσει.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60448 από nightmare στις 19 Απριλίου 2010, 1:59πμ

nightmare

Εικονίδιο
μέλος από: 19/4/2010
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
εκανα περιτομη πριν λιγες μερες γιατι ειχα φιμωση σε αρχικο σταδιο. πιστεψε με δεν στο συσιστω! γιατι ποναει η επεμβαση (οχι παραπολυ αλλα ποναει) πονας κ μετα την επεμβαση λιγο! σου κανουν γυρω στα 15 ραματα! κ για 15 μερες πρεπει να προσεχεις πολυ! επισης απαγορευεται η στυση για τουλ. 1 εβδομαδα!

επισης η γκομενα δεν θα ερθει μαζι σου γιατι εχεις περιτομη η οχι, θα ερθει μαζι σου για εσενα κ οχι για τον 'μητσο' σου. αυτον θα τον γνωρισει μετα! κ αν χερεις να τον χειριζεσαι καλα δεν παιζει ρολο το πως ειναι !
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60495 από iMBAmusic στις 20 Απριλίου 2010, 9:10μμ

iMBAmusic

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
εγω παντωσ εχω ακουσει απο πολουσ γιατρουσ και βιβλια αυτα που ειπε ο tamtam
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login