Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Στρουμφάκια στα Ελληνικά – ΟΧΙ το τωρινό ξέρασμα, αλλά εκείνα με το Σοφοκλή Πέππα και τη Χρυσούλα Διαβάτη. Ο Δρακουμέλ να δίνει ρέστα.
Τρίτη, 7 Μαΐου

Φιμωση???

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61522 από _Kostas στις 19 Μαΐου 2010, 3:32μμ

_Kostas

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2010
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Ξέρει κανενας καμια αλοιφή για να ανοιξει το δερμα ποιο ευκολα?!?!?!?!?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61527 από Webmaster στις 19 Μαΐου 2010, 6:40μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Αν είναι το γύρω γύρω δέρμα που είναι σφιχτό και δεν το αφήνει να βγει έξω τότε είναι φίμωση και με την εξάσκηση φτιάχνει. Σε πολύ σοβαρές περιπτώσεις περιτομή.

Αν όμως το δέρμα είναι ΟΚ και μόνο η "κλωστή" που λες είναι το πρόβλημα, τότε ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ φίμωση, αλλά short frenulum. Διάβασε περισσότερα εδώ

-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61782 από _Kostas στις 27 Μαΐου 2010, 2:33μμ

_Kostas

Εικονίδιο
μέλος από: 5/2/2010
μηνύματα: 39 αποδεκτές 0
Δεν ειναι τιποτα το σοβαρο...
Λιγο να χαλαρωσει το δερμα πρεπει...

εκτος απο περιτωμη δν ευπαρχει καποιος αλλος τροπος???

μου εχουν πει κατι για μια αλοιφη... την Celestoderm-V που ειναι για τοπικη χαλαρωση δερματος...
Ξερει καποιος κατι???


Ξερει κανεις κατι παρομοιο???
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #61871 από jimmas στις 29 Μαΐου 2010, 3:19μμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Καλησπέρα, η περίπτωση μου είναι ολόιδια με την δική σου, δηλαδή όταν είναι χαλαρό το πέος τότε το πετσάκι μπορεί να κατέβει μέχρι να εμφανιστεί το κεφαλάκι αλλά όταν βρίσκεται σε στύση τότε μεταβίας μέχρι τα μισά.

Πρέπει να είναι όντως θέμα "βραχύ χαλινού" όπως έγραψε και ο Webmaster αφού μπορείς υπό κάποιες συνθήκες να δεις το κεφαλάκι (δεν ξέρω όμως αν μπορεί να θεωρηθεί σαν "μερική φύμωση").

Δεν γνωρίζω κάτι για αλοιφή μιας που δεν το έχω ψάξει τόσο αλλά προσωπικά δεν πιστεύω πως θα μπορούσε να κάνει κάτι. Κατ'εμέ, αυτό που θα πρέπει να κάνεις είναι να προσπαθείς απλά να το κατεβάζεις προς τα κάτω, όσο πηγαίνει μέχρι να σε πονέσει (και όταν είναι υγρό για να είναι πιο εύκολο).

Από εκεί και πέρα θα δεις αν κατά την σεξουαλική επαφή αντιμετωπίσεις προβλήματα. Φαντάζομαι όμως πως όχι, ίσα ίσα που εκεί είναι ίσως που θα μπορέσει να κοπεί ο χαλινός.

Αν πάλι είναι απαραίτητη η ιατρική μεσολάβηση τότε θα πρέπει να επισκεφθείς έναν ουρολόγο. Φαντάζομαι πως η αφαίρεση του χαλινού είναι απλή διαδικασία αλλά η περιτομή, πέρα του κόστους της, θα σε ενοχλεί λίγο μετά και θα πάρει κάποιο χρονικό διάστημα μέχρι να συνηθίσεις.

Αν τελικά όμως είναι αναπόφευκτη τότε σκέψου πως το πέος θα έχει άλλη αισθητική όψη, θα είναι πιο καθαρό, λιγότερο επηρρεπές στο να κολλήσει νοσήματα και θα αποκτήσει μεγαλύτερη αντοχή! Ίσως να είναι μύθος το τελευταίο αλλά έχε το στο νου σου! :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62418 από garfield στις 08 Ιουνίου 2010, 12:06μμ

garfield

Εικονίδιο
μέλος από: 8/6/2010
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
ξέρω μια καλή λύση απλώς πήγαινε πες το στους γονείς σου και θα καταλάβουν.Μην ντραπείς μετά πήγαινε σε ένα καλό γιατρό και όλα καλά
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63344 από comper στις 03 Ιουλίου 2010, 4:30πμ

comper

μέλος από: 3/7/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
φιλαρα και εγω το εχω παθει δν ειναι τπτ οπως ειπε ενα παιδι εδω πιο πανω εξασκησου και εγο αυτο κανω ετσι μου ηρθε μια μερα και λεο δν προσπαθω καθε φορα να ανοιγο την <<πορτα>> και δουλεψε τωρα παει πολυ πιο κατω και σε βοηθαει οταν ολοκληρωσεισ γιατι μπορει να παει στο δερμα το σπερμα και αμα δν κανεισ μπανιο αμεσως παιζει να παθεισ καμια μολυνση ενω ετσι εισαι κομπλε
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64093 από νικολας στις 21 Ιουλίου 2010, 11:29μμ

νικολας

μέλος από: 21/7/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
Θελω να ρωτησω κατι

Ειμαι 15 και ανυσηχω και ανχωνομαι μηπως εχω φιμωση

Οταν το πεος μου δεν ειναι σε στυση το κεφαλακι εμφανιζεται σχεδον ολο οταν ομως ειμαι σε στυση μετα βιας το μισο


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64097 από Doctoras στις 21 Ιουλίου 2010, 11:46μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(νικολας@21 Ιουλίου 2010)
Θελω να ρωτησω κατι

Ειμαι 15 και ανυσηχω και ανχωνομαι μηπως εχω φιμωση

Οταν το πεος μου δεν ειναι σε στυση το κεφαλακι εμφανιζεται σχεδον ολο οταν ομως ειμαι σε στυση μετα βιας το μισο




Noμιζω αμα το ασχολιθεις με αυτο και σιγα σιγα μερα με την εμρα το πηγενεις κατω θα χαλαρωσει και θα ειναι οκ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64114 από νικολας στις 22 Ιουλίου 2010, 12:33πμ

νικολας

μέλος από: 21/7/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0
ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login