Στείλε λεφτά στο ftou.gr
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Παρασκευή, 3 Μαΐου

κολλημα με κοπελα!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #60498 από Olympiakos7 στις 20 Απριλίου 2010, 10:22μμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
ρε παιδια ειμαι στα 18!περυσι οταν ημουν 17 τετια εποχη ειδα μια κοπελα στο σχολειο οπου πραγματικα κολησα!ρε παιδια ειναι δυνατον ακομα 11μηνες μετα να ειμαι κολιμενος ακομα.αλλα οταν λεω κολιμενος δεν την θελω για γ@@ση αλλα οταν την βλεπω μου ερχετε να την πιασω και ν την αγγαλιασω.να φανταστειτε μολις μου πει ενα καλημερα η οταν μου σκασει ενα χαμογελω νιωθω υπεροχα.να φανταστειτε ολες τισ αλλες κοπελες τις θεωρω δευτερες.τωρα εχει παει εκρομη και καθομαι σε αναμενα καρβουνα,γιατι τη σκεφτομαι και ζηλευω που θα ειναι με τουσ σημμαθητες τις.τεσπα ηθελα να ρωτησω ειναι δυνατων αυτο το πραμα.1 χρονο μετα να την θελω ακομα τοσο πολυ?.νωμιζω πως ειμαι ερωτευμενος.τι λετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60499 από Doctoras στις 20 Απριλίου 2010, 10:30μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Nαι ειναι....Μου συμβαινει και εμενα.Κατα καιρους.Και νε ειμε κολιμενος αν και το αρνουμε στους αλλους με μια συνομιληκη μου που με φτηνει απο την δευτερα γυμνασιου.Και τωρα ειμε 1 λυκιου.Αλλα δεν με εμποδιζει να κανω κατι με αλλες αυτο.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60504 από an8h στις 20 Απριλίου 2010, 11:05μμ

an8h

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 43 αποδεκτές 0
για να εισαι κολλημενοσ τοσο καιρο σημμαινει σιγουρα οτι εισαι ερωτευμενος....προσπαθησε να πλησιασεις την κοπελα αυτη !!δειξε αυτοπεπιθηση (προσοχη οχι αλλαζονια) οι κοπελεσ το λατρευουμε αυτο...
γνωρησε την βγες μαζι τησ και σιγα σιγα αρχισε να τησ δειχνεισ οτι ενδιαφερεσαι!!οσο και αν δεν μασ φαινεται οι κοπελεσ ειμαστε τησ φρασησ ''τρογοντασ ερχεται η ορεξη" για αυτο κιολασ ο επιμενοσ που δεν γινεται ομωσ ενοχλητικοσ νικα.................ΤΕΣ ΠΑ κανε κατι με το να την κοιτασ απο μακρια δεν κερδιζεισ τπτ το μονο που κανεισ ειναι να κολλασ περισσοτερο.....(θα ειναι πολυ χειροτερο το να την δεισ με αλλον ξεροντασ οτι δεν εχεισ προσπαθησει απο το να φασ χυλοπιτα)!!!!!!ελπιζω να βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60506 από Olympiakos7 στις 21 Απριλίου 2010, 12:01πμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
ανθη αυτη την κοπελα δεν την γνωριζα καθολου,ειναι δηλαδη απο αυτες τις περιπτωσεις που μολις δεις τον αλλο θες να τον βλεπεις συνεχεια.αλλα καταφερα χωρις καμια βοηθεια και γνωριστικαμε.πρεπει να εχει καταλαβει κατι γιατι δειχνω ενδιαφερον.πχ σημερα της εστειλα καλο ταξιδι,καλα να περασεισ και τετοια.και γενικα μιλαμε.εχουμε καλες σχεσεις.αλλα δεν εχω κανει το κατι παραπανω και αυτο πιστευω πως φταιει ειναι το διαβασμα για τις πανελληνιες.μετα τισ πανελληνιες το εχω σκοπο να της το πω γιατι θα σκασω αν δεν το κανω.παιδια τι λετε και εσεισ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60524 από Doctoras στις 21 Απριλίου 2010, 6:03μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Προχωρα και πριν.Γιατι αμα η απαντηση της ειναι θετικη θα σε βοηθησει πολυ και στις πανελληνιες.Εσυ πως το βλεπεις εχεις ελπιδες?
Ενα θα σου πω δεν ξερω αμα θα παιχτει η οχι κατι μεταξι σας παντος
απο την στιγμη που μια κοπελα ασχολητε μαζζι σου δεν της εισε αδιαφορος.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60527 από Pelvic_Thrust στις 21 Απριλίου 2010, 8:04μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Φιλε εγω δεν μπορω να ξεπερασω μια κοπελα που γνωρισα στην 2η γυμνασιου. Ειμαι 20, εχω τελειωσει σχολειο, φροντιστηρια, ΙΕΚ και Στρατο... Εχω γνωρισει αρκετες κοπελες αλλα αυτη ρε γαμωτο ειναι το κατι αλλο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60531 από Olympiakos7 στις 21 Απριλίου 2010, 11:30μμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
γαμησετα ειναι το κολημα PELVIC..αλλα συνχρωνος αισθανεσε πολυ ωραια οταν σου συμβενει αυτο.τελεια η αισθηση αλλα απο την αλλη αν το καθηστερησεισ οσο εγω σε κανει να την θες ακομα περισσοτερο!οσο για σενα DOCTORA πως γινετε αυτο που λες?τωρα αν ενδιαφερεται και αυτη δεν ξερω!παντος εχουμε αψογες σχεσεισ.και γενικα ασχολουμε σχετικα μαζι της.δηλαδη τισ στελνω αν εχω να την δω σμσ να δω τι κανει και αλλα τετοια.λετε να εχει καταλαβει τπτ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60534 από bluebird στις 22 Απριλίου 2010, 2:11μμ

bluebird

Εικονίδιο
μέλος από: 22/9/2009
μηνύματα: 243 αποδεκτές 0
αν εχεις σκοπο να τις πεις κατι, πες της το με την πρωτη ευκαιρια. π.χ τωρα που λειπει, μπορεις να της γραψεις κανενα μηνυμα του τυπου: "ξερεις μου λειπεις" κλπ. και να δεις την αντιδραση της, αφου λες οτι μιλατε με μυνηματα. αλλα μην περιμενεις να καταλαβεις αν ενδιαφερεται κι υστερα να της μιλησεις, γιατι μπορει να μην στο δειξει ποτε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60544 από mr.anonymous στις 22 Απριλίου 2010, 6:11μμ

mr.anonymous

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 8/2/2010
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
ορμα της με τιν μια κ δεν εχεις τπτ να χασεις δοκιμασμενη συνατγη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #60545 από Olympiakos7 στις 22 Απριλίου 2010, 6:50μμ

Olympiakos7

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 24/9/2009
μηνύματα: 92 αποδεκτές 0
ναι μωρε παιδια εχετε δικιο σιγουρα.αλλα πραγματικα αυτη η περιοδος ειναι δυσκολη.δεν κανω αλλη δουλεια απο το να διαβαζω.στισ 14 αρχιζουμε παννελληνιες.και ετσι δεν μου μενει χρονος να αφιερωσω τωρα για κατι που να μην εχει σχεσει με το διαβασμα.πραγματικα καθολου χρονος γιατι κανω συναιχεια επαναληψεις!γιαυτο θελω να το αφησω για μετα τις παννεληνιες.εχω αδικο λετε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login