Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Μονογαμία είναι η καταπιεσμένη μορφή της πολυγαμίας.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Πρόβλημα και complex

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61187 από peacewalker στις 11 Μαΐου 2010, 1:14πμ

peacewalker

Εικονίδιο
μέλος από: 7/3/2010
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Καλησπέρα σε όλους..Πρώτον θα ήθελα να πω οτί αυτά που θα πω μπορεί να ακουστούνε λίγο χαζά αλλά παρακαλώ μην κριτικάρετε αν και ξέρω οτί σε αυτά τα θέματα δεν κριτικάρεις απλά προσπαθείς να δώσεις μία λύση στον άλλο...Είμαι 15 χρονών πάω 1η λυκείου αν και κέρδισα χρονιά,επίσης γεννήθηκα πρόωρα δεν ξέρω άμα παίζει ρόλο αυτό..
Λοιπον απο μικρος και μεχρι τωρα,δεν μου εχει ερθει ποτε η επιθυμια να δω τσοντα ή να αυνανιστω, και σκεφτομαι μιπως τρεχει κατι...Αν και η ψυχολογος μου λεει οτι εχω φοβερα ταμπου στο θεμα σεξ και δεν αφηνω τον ευατο μου ελευθερω.Δεν εχω καταφερει ΠΟΤΕ να χυσω, και αρχιζω και οπως και εγραψα πιο πανω μηπως απο το μη αυνανισμο δεν κατεβαινει το κεφαλακι μεχρι κατω...Αν και πηγα σε γιατρο με τον πατερα μου και ειπε οτι δεν εχω κατι σοβαρο...Επισης εχω φοβερο complex με το μεγεθος σκεφτομε οτι επειδη ειναι μικρο πολυ για την ιλικια μου δεν θα μπορεσω να ευχαριστησω την κοπελα μου.

Ευχαριστω..

Υ.Σ Στο γιατρο πηγα επειδη νομιζα οτι ειχα φιμωση αν και ηταν πολυ δισκολο να μιλισω στον πατερα μου για το θεμα ΣΕξ αφου δεν ειμαι και πολυ δεμενος μαζι του
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61189 από Krueger στις 11 Μαΐου 2010, 1:22πμ

Krueger

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Τι να σου πω φιλε... σχετικα με το "προβλημα" σου δεν ξερω να σου απαντησω... παντος γι αυτο που λες στο τελος μην ανησυχεις... οπως εχει προαναφερθει και σε αλλα posts, δεν παιζει ρολο το μεγεθος, αλλα το να ξερεις να το χρησιμοποιεις :)
προφίλάλλα...˵quote˶
10
Μήνυμα #61192 από Webmaster στις 11 Μαΐου 2010, 3:39πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Το πιο πιθανό: Η εφηβεία μάλλον σου έρχεται πιο αργά από το συνηθισμένο. Η φωνή σου έχει αλλάξει; Έχεις πάρει ύψος; Τρίχες; Αυτά όλα πάνε μαζί. Αν δεν έχουν έρθει αυτά ακόμα κάνε υπομονή και βρες κανένα hobby στο μεταξύ γιατί το να κάθεσαι να στενοχωριέσαι και να περιμένεις πότε θα μεγαλώσεις είναι χάσιμο χρόνου.

Όοοοοοοοομως μπορεί να μην είναι και καθόλου φυσιολογικά τα πράματα. Μπορεί δηλαδή να μη μεγαλώσεις ποτέ (ΠΟΛΥ σπάνιο αλλά συμβαίνει). Για να σιγουρευτείς ότι δεν παίζει τέτοιο άγχος, πήγαινε καλύτερα σε έναν ενδοκρινολόγο και κάνε εκεί πέρα δυο τρια αίματα να δεις πώς πάνε οι ορμόνες σου. Κερδισμένος θα βγεις έτσι κι αλλιώς, ή που θα ησυχάσεις ή που θα κάνεις θεραπεία εγκαίρως.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61204 από Pelvic_Thrust στις 11 Μαΐου 2010, 3:47μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Εχεις ερωτευτει - κανει σχεση ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61212 από Kapamaru στις 11 Μαΐου 2010, 7:41μμ

Kapamaru

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 10/5/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Γεια σου φίλε μου, εγο πιστεύω ότι απλά δεν έχεις ορημάσει ακόμα αλλά σίγουρα καπια στιγμί θα οριμάσεις, αλλά όσο κάνεις αρνητικές σκέψεις κάνει κακό σε σενα , συμφωνώ με τον απο πάνω να πας σε ένα γιατρό , σε γενικές γραμμές μην αγχώνεσαι και όλα θα έρθουν στην ώρα τους , πήγενε παίξε κανα ποδοσφαιράκι να σου φύγουν όλα¨) .
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61220 από peacewalker στις 11 Μαΐου 2010, 10:03μμ

peacewalker

Εικονίδιο
μέλος από: 7/3/2010
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
οχι δεν εχω κανει ποτε σχεση,γιατι θελω μια σχεση αγαπης που να κρατησει οχι για 2-3 βδομαδες και ετσι..Anyway εκλεισα ραντεβου με ενδοκρινολογο την Δευτερα, και θα δουμε τι θα μας πει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61410 από xp13 στις 16 Μαΐου 2010, 4:39μμ

xp13

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 14/5/2010
μηνύματα: 12 αποδεκτές 0
κοιτα οι γυναικες ευχαριστιουνται,ευκολα,δηλαδη τα νευρα που τουσ δινουν την ευχαριστηση ειναι μεχρι 7 εκ βαθος,αν καταλαβαινεις τη θελς να πω,χαλαρωσε λοιπον.
Επίσης ούτε εγώ έχω καλή σχέση με τον πατέρα μου και μου είναι πολύ δύσκολο να του μιλάω για τέτοια θέματα
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login