Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Δρυός πεσούσης, πέφτει κι ο δρυοκολάπτης.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Δεν ξερω τι να κανω..

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61254 από xrisaki στις 12 Μαΐου 2010, 5:16μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Καλησπερα..θα μπω κατευθιαν στο θεμα που με απασχολει και θα ηθελα βοηθεια..λοιπον ειμαι 15 χρονων και αυτο το διαστημα δεν εχω σχεση με καποιο αγορι.. προσφατα λοιπον γνορισα ενα παιδι που μου αρεσει τρομερα αλλα λογο ελειψης χρονου δεν γινετε να εχουμε σχεση..ειναι 3 χρονια μεγαλυτερος και οπως λογικο ειναι σε αυτη την ηλικια μου ζηταει να ολοκληρωσουμε..απο την μερα που το συζητησαμε λοιπον εγω σκεφτομαι συνεχεια αυτο το θεμα..και ειμαι σε δηλιμα..να ολοκληρωσω η οχι..εχω σκεφτει ορισμενα πραγματα πολυ καλα και μπορω να πω πως 9α ηθελα να γινει κατι με το παιδι αυτο..εσας πια ειναι η γνωμη σας να ολοκληρωσω μαζι του..η μηπως λογο και της ηλικιας μου μετα απογοητευτω και νιωθω ασχημα με τον εαυτο μου..?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61258 από MaRmO στις 12 Μαΐου 2010, 7:00μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
ΜΗΝ το κανεις...μονο και μονο επειδη θες τον τυπο πρεπει να του κατσεις κιολας?πρωτη φορα που κανεις ερωτα ειναι οχι πρωτη φορα που δοκιμαζεις παγωτο με γευση πρασινο μηλο...εκτος του οτι εισαι μικρη για να το κανεις αυτο πρεπει να εχεις μια σοβαρη σχεση και οσο να'ναι μακροπροδεσμη οχι οτι κι'οτι...κ πανω απ'ολα να σε αγαπαει και να εισαι σιγουρη οτι μετα δεν θα σε παρατησει...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61267 από peacewalker στις 12 Μαΐου 2010, 10:39μμ

peacewalker

Εικονίδιο
μέλος από: 7/3/2010
μηνύματα: 11 αποδεκτές 0
Η μαρμο εχει δικιο, γιατι συνηθως τα αγορια θελουν μονο σαρκα(σεξ) αν και υπαρχουν και εξαιρεσεις(οπως εγω, μειονοτητα,αλλα υπαρχουμε)Και αφου ειναι και μεγαλυτερος και εγω θα σου ελεγα να μην το κανεις γιατι επειδη εισαι παρθενα και αυτος μεγαλυτερος θα εχει και αλλες εμπειριες και μετα θα σε μειωσει και θα σε χωρισει..

Κανε αυτο που κανω και εγω,περιμενω να κανω μια σοβαρη σχεση και μετα αφου καταλαβω οτι δεν ειναι μονο φιλακια,κτλ και ειναι αγαπη(σπανιο πραγμα σε αυτην ηλικια) να προχωρησεις, αν και οι ορμονες μου εχουν τρελαθει περιμενω... Γιατι η πρωτη φορα πρεπει να ειναι μαγικη με τον ανθρωπο σου οχι σε μπουρδ...(προσωπικη αποψη) και δεν θελω την αλλη μερα επειδη δεν ειχα την καταλληλη εμπειρια και δεν την ευχαριστησα 100% να γινω πρωτο θεμα στις φιλες της...
Ελπιζω να βοηθησα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61269 από GrandmasterL στις 12 Μαΐου 2010, 11:24μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Αν θες να κανεις σεξ κανε.Μην σε επηρεαζει το γεγονος οτι στο ζηταει αυτο το παιδι.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61270 από xrisaki στις 12 Μαΐου 2010, 11:44μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
με το παιδι αυτο δεν εχουμε σχεση δεν ειμαστε μαζι.. γνοριζομαστε αολα λιγο καιρο..απλα μου εχει κανει αυτο το κλικ που λεμε με ελκει πολυ εχει κατι το ιδιαιτερο..ενω δεν ειχα σχεδον καθολου στο μυαλο μου να ολοκληρωσω σε αυτην την ηλικια τωρα κατι εχει αλαξει..ξερω πως αν τελικα γινει κατι θα ειναι γιατι και οι δυο μας θελαμε αποκλιστικα και μονο αυτο ο ενας απο τον αλλον και τιποτα παραπανω..δηλαδη δεν εβελπιστω μετα απο οτι γινει μεταξυ μας πως ισως αυτο οδηγισει σε σχεση..απλα δεν ειμαι 100% σιγουρη αν οντως ειμαι ετιμη για κατι τετοιο..επισης οπως καταλαβαινετε ειμαι κ τελειως απειρη με το θεματακι..οποτε θα ηθελα αν μπορειτε να μου δωσετε ορισμενες συμβουλες για το πως πρεπει να συμπρεριφερφω τι θα πρεπει να κανω εγω απο μερους μου για να τον ευχαριστισω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61275 από panagiotiC στις 13 Μαΐου 2010, 1:58πμ

panagiotiC

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 216 αποδεκτές 0
Από την στιγμή που απαντάς μόνη σου δεν χρειάζεσαι την βοήθεια μας.Ασφαλώς και δεν πρέπει να το κάνεις γιατί ο τύπος φαίνεται ότι θέλει μόνο αυτό.Να το κάνεις με κάποιον που θα αγαπήσεις και θα σε αγαπήσει κι αυτός..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61276 από nathalie στις 13 Μαΐου 2010, 10:23πμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Η πρωτη φορα γενικως σε αυτο το θεμα ειναι λιγο παραξενη.Εισαι απειρος,πηγαινεις στα τυφλα κι ενω καταλαβαινεις τι γινεται δεν εισαι σε θεση να παρεις πρωτοβουλιες.Γι'αυτο πρεπει να γινει με καποιον που σ'αγαπαει και σε καταλαβαινει,που μπορει να πει "δεν πειραζει,αφησε το για την αλλη φορα",που θα καταλαβει ποτε πονας και θα σταματησει και δε θα σε πιεσει να κανεις πραγματα που δε θες.Οταν ο αλλος το μονο που θελει ειναι το σαρκικο και τιποτα παραπανω,μη νομιζεις οτι θα περασεις καλα...Και κατι αλλο.Λες οτι το μονο που θελετε ο ενας απο τον αλλο ειναι αυτο και τιποτα παραπανω.Επισης λες οτι εσυ εισαι και λιγο τσιμπημενη μαζι του.Και σου απαντω οτι επειδη αυτα ελεγε και η κολλητη μου,οτι δηλαδη ενα φασωμα θα ειναι μονο ετσι για να περασει καλα, και τωρα εχει κολλησει με τον αλλο κι αυτος τη φτυνει.Δε μπορεις παντα να ελεγξεις τα συναισθηματα σου χρυσακι μου και αυτο που πιστευω ειναι οτι αυτος ο τυπος θα παρει ο,τι ειναι να παρει απο σενα και μετα θα μεινεις μονη σου, κολλημενη και μετανιωμενη.Σκεψου καλυτερα.Δεν ειναι μονο το σεξ που θες απο αυτον,εισαι πολυ μικρη για να σκεφτεσαι ετσι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61287 από XxMikexX στις 13 Μαΐου 2010, 5:34μμ

XxMikexX

Εικονίδιο
μέλος από: 11/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
αν δωσεις ετσι ευκολα οτι πολυτιμοτερο εχεις απλα και μονο επειδι σαρεσει ενα αγορι... τι να πω.. χαλασατε τα κοριτσια..
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #61304 από rafaelo στις 13 Μαΐου 2010, 11:53μμ

rafaelo

μέλος από: 13/5/2010
μηνύματα: 2 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

λοιπον Χρύσα,

είμαι παντρεμένος και έχω δυο παιδιά (κορίτσι και αγόρι)
οπότε θα σου απαντήσω αυτό που αισθάνομαι σαν πατέρας
γιατί βλέπω οτι εμενα δεν με καλύπτουν οι πιο πάνω απαντήσεις.

1. δεν έχει σχέση η ηλικία αλλά ο χαρακτήρας σου.
υπάρχουν και κοπέλες που το κάνουν πρώτη φορά μετά
τα 20 τους αλλά έχουν μυαλό 12-χρονου.
2. οι άντρες πάντα αυτό θέλουν, και όποιοι δεν θελουν αυτό
δεν είναι αντρες.εσυ θα βάζεις τα όρια μέχρι που θέλεις να φτάσουν.
3. κάποτε θα το κάνεις. αλλωστε έτσι είμαστε προγραμματισμένοι
από την φύση
4. η αγάπη είναι το πιο ωραίο συναίσθημα. μην φοβάσαι να αγαπήσεις
και ας απογοητευτείς. αλλωστε και η απογοήτευση είναι ένα μάθημα
το οποίο είναι καλό να το μαθαίνεις από μικρή.
5. δεν μπορείς ποτέ να είσαι ετοιμη για κάτι το οποίο δεν γνωρίζεις.
αρα πρώτα θα δοκιμάσεις για να καταλλάβεις.
6. το σημαντικότερο είναι τα μετρα προφύλαξης:μην κολλήσεις τίποτα
η ακόμα και μην μήνεις εγκυος.
7.αν αισθανθείς άσχημα σταματάς. καντε μεγάλη εισαγωγή για να χαλαρώσεις.
8. πρόσεξε μην το καταγράψει σε κινητό τηλεφωνο η κάμερα.

αυτά θα πώ στην κόρη μου σε λίγα χρόνια.

και το πιο σωστό είναι αν μπορείς να μιλήσεις με κάποιον
ή και με τους 2 γονείς σου.

σε χαιρετώ

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61321 από asold στις 14 Μαΐου 2010, 6:09μμ

asold

Εικονίδιο
μέλος από: 5/5/2010
μηνύματα: 29 αποδεκτές 0
δεν νομίζω ένα παιδί 15 ετών να έχει την άνεση να πεί στους γονείς της μια μέρα: "Ξέρετε σήμερα θα κάνω σεξ"! Φυσικά και θα έπρεπε να το πεί αλλά τα πράγματα δεν είναι τόσο απλά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login