Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
"Δεν υπάρχει κάτι που δε θα πούμε στους ανθρώπους για δοκιμάσουμε και να τους πείσουμε ότι ο δρόμος μας είναι ο δρόμος που πρέπει να ακολουθήσουν" Bill Gates στο Microsoft marketing
Τετάρτη, 15 Μαΐου

Δεν ξερω τι να κανω..

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61323 από Krueger στις 14 Μαΐου 2010, 6:11μμ

Krueger

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Φιλε ραφαελο σωστα αυτα που λες αλλα θα ηθελα να σε ρωτησω... τι ενοεις οταν λες "οι άντρες πάντα αυτό θέλουν, και όποιοι δεν θελουν αυτό δεν είναι αντρες." ? μπορεις να εξηγησεις λιγο γιατι δεν επιασα το θεμα που αναφερεσαι?

Επισης θα ηθελα να ρωτησω σχετικα με το 3... γιατι με μπερδεψε... το λες με την αποψη του οτι καποτε ετσι κ αλλιως θα το κανεις, δεν χρειαζεται να περιμενεις?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #61347 από xrisaki στις 14 Μαΐου 2010, 11:33μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Σας ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας και προπαντως εσενα Ραφαελο..ολα αυτα που ειπες σαφως ειναι σωστα και εχεις απολυτο δικιο μακαρι και ο δικος μου πατερας να με συμβουλευε και να μου εδινε καποιες πληροφοριες οπως εσυ τωρα σε εμενα αλλα και στα παιδια σου..με τον πατερα μου δν κουβεντιαζουμε ανετα αλλα και δεν με καταλαβαινει οσο για την μητερα μου συζηταμε τα παντα της εχω πει για αυτο το παιδι αλλα και τι σκεφτομαι να κανω με αυτο το θεμα..γενικα οτι με απασχολει εχω την ανεση και τα συζηταω μαζι της..και παλι ευχαριστω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login