Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
ftou, η φράση που χρησιμοποιείς και στα γραμματόσημα!
Παρασκευή, 3 Μαΐου

15 χρονων- 22

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #61714 από Mamalakis στις 25 Μαΐου 2010, 7:45μμ

Mamalakis

μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
Παιδια ειμαι 15 χρονων και δεν εχω ολοκληρωσει ακομα, δεν ξερω αν αυτο που θα σας γραψω θεωρειται προβλημα η κατι παντως με απασχολει.
Οπως σας ειπα ειμαι 15 χρονων, το 22 στον τιτλο μου κολλαει επειδη..
μια γυναικα 22 χρονων, φιλη μου, μου ειχε πει καθως συζητουσαμε πως δεν εχει καποιο προβλημα αν δοκιμαζαμε να πηδηχτουμε και θα ηταν καλη εμπειρια, στην ιδεα αναψα. Τι συστηνετε να το κανω?
αλλα ρε εσεις ντρεπομαι πολυ, ειμαι και που ειμαι ντροπαλος, θα να και 7 χρονακια μεγαλυτερη μου, δεν εχω εμπειρια απολυτως καμια...
και χυνω παρα πολυ γρηγορα, παρα πολυ..ουτε 3 λεπτακια δεν θα προλαβει να γλυψει
προφίλάλλα...
Μήνυμα #61715 από Billyboy στις 25 Μαΐου 2010, 7:46μμ

Billyboy

μέλος από: 15/4/2010
μηνύματα: 31 αποδεκτές 0
πηγαινε ρε.θα μαθεις με τον καιρο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #61716 από ftoufoo στις 25 Μαΐου 2010, 9:11μμ

ftoufoo

banned
μέλος από: 13/2/2010
μηνύματα: 60 αποδεκτές 0
αν είναι μη μαλακισμένη (δηλαδή φέρεται σαν άνθρωπος), πήγαινε. Λογικά έτσι πρέπει να είναι μια που είπες ότι είναι φίλη. Κι'εγώ έτσι ξεκίνησα. Απλά πρόσεχε μην είναι κανένα ζώο που μπορεί να σου πετάξει καμιά μαλάκια και σε κομπλάρει.

Το ότι είσαι πρωτάρης μην το σκέφτεσαι. Το ξέρει πολύ καλά και το πιο πιθανό είναι ότι την εξιτάρει κιόλας.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #61718 από Doctoras στις 25 Μαΐου 2010, 10:35μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Μην εισε τρελος αγορι μου.Χωρις δευτερη σκεψη δεξου την προταση της.
Η κοπελα θα ειναι η καλυτερη δασκαλα για σενα.Και εμπηστεψουμε δεν υπαρχει καμια περριπτωση οσο και γρηγορος να εισε να τελειωσεις μεσα σε 3 λεπτα.Ενα δεκαλεπτο τουλαχιστον συμπεριλαμβανομενου το τσιμπουκι
πιστεψεμαι.Και μην εισε ντροπαλο εφοσον στο ζητησε η ιδια επισης θα ξερει και πως να σου φερθει.Α και κατι ακομα απο περιεργια για να σπασω τον παγο.Καλη η κοπελα???Ενοω εχει πλουσια εσωτερικα χαρησματα?
(πιστευω με εποιασες)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #61719 από Mamalakis στις 25 Μαΐου 2010, 10:37μμ

Mamalakis

μέλος από: 11/11/2009
μηνύματα: 47 αποδεκτές 0
γιατι το λες αυτο? 10 λεπτα..αποκλειεται..εδω με μαλακια οταν μου πετυχει 2 λεπτακια τελειωνω............και δεν μου το συζητησε ακριβως..το φερε η κουβεντα και μου ειπε πως δεν θα την χαλαγε..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #61721 από Doctoras στις 25 Μαΐου 2010, 10:43μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Οχι φιλε πιστεψεμαι δεν ειναι σαν το χερι.Για να τελειωσεις μεσα σε 3 λεπτα (που σημβαινει δεν λεω) πρεπει να σε εχει αναψει και να εχεις παρα πολυ τις καυλεσου.Τι ενοω αμα πριν δεν κατσεις να φαντασιοθεις την στιγμη.Πας χαλαρως και αφησεις αυτην να στον σηκωσει θα διαρκεσεις παραπανω.Βαλτην αν σου παρει τσιμπουκι και οταν σου καυλωσει ζητατης να σταματιση.Και μετα θα σου διξει το δρομο που επιθιμεις πραγματικα να μπεις.Καλο θα ηταν εφοσον την κοπελα την ξερεις επισεις πρωτου σου παρει τσιμπουκι ικανοπιησετην εσει στοματικα δεν λεω απαρετητα στο μουν.. ενταξη πρωτη σου φορα θα ντρεπεσαι στι ρωγες τις (γενικα οτι σου βγει) μεχρι να την αναψεις.Μετα το τσιμπουκι και μετα ξερεις...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #61722 από GrandmasterL στις 25 Μαΐου 2010, 10:59μμ

GrandmasterL

μέλος από: 22/4/2010
μηνύματα: 205 αποδεκτές 0
Οχι με μαλακια βρισκεις το σημειο που θες και τελειωνεις γρηγορα αλλιως ειναι το γαμησι.

Να πηδηχτειτε,να δεις και πως ειναι.Απλα μονο αν σου πει καμια μαλακια μην μασησεις.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #61724 από Webmaster στις 25 Μαΐου 2010, 11:10μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Δεν συμφωνώ καθόλου με αυτό που κάνω όμως είμαι υποχρεωμένος από το νόμο να κλείσω το thread. Συγγνώμη σε όλους.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login