Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εκδικήσου. Ζήσε τόσο ώστε να γίνεις μπελάς στα παιδιά σου.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Φοβάμαι πως θα πονέσω

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63818 από αλητης στις 16 Ιουλίου 2010, 9:55πμ

αλητης

Εικονίδιο
μέλος από: 14/7/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Έγραψε:(xrisaki@18 Ιουνίου 2010)
Λοιπον γνοριζω ενα παιδι το οποιο ειναι ειναι 18 δλδ με περναει 3 χρονια..δεν εχουμε σχεση για λογους που δεν εχει σημασια να αναφερω απλα δεν γινετε να εχουμε σχεση..λοιπον αυτο το παιδι θελει να ολοκληρωσουμε εγω παλι το σκεφτομαι...νομιζω πως και εγω θελω το ιδιο..ομως φοβαμαι πως θα πονεσω βασκικα αυτο ειναι πουμε κανει να δισταζω καπως και το γεγονος πως δεν θα ξερω τι να κανω εκεινι την στιγμη δεν θα ξερω πως να του συμπεριφερφω..αυτος γνοριζει πως ειμαι παρθενα...πειτε καμια συμβουλη τι να κανω εκεινη την στιγμη?επισης θα πονεσω πολυ??


κοιτα οταν εγω ολοκληρωσα φοβομουν οι θα βγαλω αιμα.. τελικα μονο αιμα που δεν εβγαλα!! μπορει και συ να μην πονεσεις λοιπον.. ολα ειναι σχετικα και εχουν να κανουν με το σωμα σου και με εκεινον...
επισης εκεινη την στιγμη οτι και να σου πουμε δεν προκειται να το κανεις.. θα αφησεις τον εαυτο σου ελευθερο και εκεινος θα καταλαβει... αν φοβηθεις δειξ το αν ενθουσιαστεις δειξ το αν θες να κλαψεις κλαψε αν θε ς να γελαεις γελα...
μην καταπιεζεσαι γιατι και εκεινος θελει να εισαι αυθορμητη
ασχετο δεν εισαι μικρη για να ολοκληρωσεις???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63859 από vikiss στις 16 Ιουλίου 2010, 6:22μμ

vikiss

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0
xrisaki! Νομίζω ότι κάθε κοπέλα όταν είναι η πρώτη της φορά τα σκέφτεται αυτά και ανησυχεί... λογικό το βρίσκω, βέβαια πρέπει να σιγουρευτείς ότι θέλεις πραγματικά να γίνει και να προετοιμαστείς κατάλληλα (προφυλακτικά το βασικότερο από όλα). Όλα θα σου βγούν εκείνη τη στιγμή δε χρειάζεται να αγχώνεσαι ούτε να το προγραμματίζεις.... υπάρχει μια αμηχανία στην αρχή.. ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ!! Όσο για το αν θα πονέσεις εξαρτάται.. Εγώ πονούσα για μέρες την πρώτη μου φορά... Παίζει ρόλο το πως θα το χειριστεί το αγόρι σου, πάνω απ' όλα. ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΑΚΟ! Τελευταία συμβουλή μην κάνεις τίποτα αν δεν το θες πραγματικά ή αν είναι μόνο να το κάνεις.. γιατί μπορεί να πληγωθείς...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64117 από Groommer στις 22 Ιουλίου 2010, 1:12πμ

Groommer

μέλος από: 8/7/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Τώρα μπορείς να βγάζεις έως και 5000$ το μηνά χωρίς να βγαίνεις από το σπίτι σου
Μάθε πως Τώρα
skype: DohodInternena.Ru
email: DohodInterneta.Ru@gmail.com
Τηλέφωνο: +302106437719
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #64552 από rapas στις 04 Αυγούστου 2010, 8:59μμ

rapas

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 4/8/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
αμα σε ενδιαφερει αν πονεσεισ μην κανεισ σεξ μαζι του πι8ανοτατα να πονεσεισ πολυ και να μην νιοσεισ τιποτα συναισ8ηματικα κ απλα να το 8υμασε σαν μια κακη εμπιρια. πρεπει αυτη η στιγμη να ειναι ξεχοριστη κ με καποιον που ειναι εροτευμενοσ μαζι σου. κ πιστευο ποσ εισαι πλ μικρη για να προχορησεισ. σορρυ για τα ορ8ογραφικα εχο συνη8ησει με greeklish
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login