Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Αντιανοργασμική εκστρατεία: Αφού ποτέ δε φτάνουν, τότε γιατί το κάνουν;
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Φοβάμαι πως θα πονέσω

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62891 από xrisaki στις 18 Ιουνίου 2010, 12:50μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Λοιπον γνοριζω ενα παιδι το οποιο ειναι ειναι 18 δλδ με περναει 3 χρονια..δεν εχουμε σχεση για λογους που δεν εχει σημασια να αναφερω απλα δεν γινετε να εχουμε σχεση..λοιπον αυτο το παιδι θελει να ολοκληρωσουμε εγω παλι το σκεφτομαι...νομιζω πως και εγω θελω το ιδιο..ομως φοβαμαι πως θα πονεσω βασκικα αυτο ειναι πουμε κανει να δισταζω καπως και το γεγονος πως δεν θα ξερω τι να κανω εκεινι την στιγμη δεν θα ξερω πως να του συμπεριφερφω..αυτος γνοριζει πως ειμαι παρθενα...πειτε καμια συμβουλη τι να κανω εκεινη την στιγμη?επισης θα πονεσω πολυ??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62899 από plhgwmenh στις 18 Ιουνίου 2010, 1:41μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
μην πας με αυτο το ατομο που απλα θελει να σου παρει την παρθενια σου...η πρωτη στιγμη θα πρεπει να ειναι μαγικη επειδη ειναι κ μοναδικη...περιμενε τον καταλληλο με τον οποιο θα εχεις σχεση και θα σε θελει για την προσωπικοτητα σου και θα υπολογιζει το ολο συνολο κι οχι με αυτον που σου λεει ξεκαθαρα δεν γινεται να εχουμε σχεση αλλα θελω να σου παρω την παρθενια...αυτος μετα θα σε αποχαιρετισει και δεν τον ενδιαφερει αν οντως τον γουσταρες η οχι....το μονο που θα σκεφτετε ειναι οτι καταφερε να παρει αυτο που τοσο ηθελε...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62904 από xrisaki στις 18 Ιουνίου 2010, 2:07μμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
Δεν ξερω γιατι το σκεφτομαι ετσι αλλα δεν θελω η πρωτη μου φορα να ειναι με καπιον που θα εχω σχεση..ξερω πως το παιδι αυτο οντως θελει μονο αυτο απο εμενα αλλα και εγω μονο αυτο θελω.. ξερω πως μετα οντως θα με αποχαιρετισει αλλα δεν με νοιαζει καθολου γιατι αυτο που θεουμε και οι 2 θα εχει γινει...απλα διασταζω λιγο γιατι φοβαμαι μηπως πονεσω πολυ..επισης θα ηθελα τισ συμβουλες σας για το πως θα πρεπει να ειναι η συμπεριφορα μου..καποια στανταρ πραγματα που θα πρεπει να κανω ωστε να σιμετεχω και εγω...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62908 από plhgwmenh στις 18 Ιουνίου 2010, 2:47μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
αφου εχεις αποφασισει οκ τοτε...αρχικα πρεπει να εισαι χαλαρη και να το απολαμβανεις...αγκαλιες τρυφερα λογια και χαδια...καλη τυχη...ελπιζω τουλαχιστον να ειναι καλο παιδι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62909 από VeTeRaNoS στις 18 Ιουνίου 2010, 2:57μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Καταρχήν να το σκεφτείς καλύτερα να το κανεις πρώτη φορα με ένα άγνωστο.Δεύτερον ναι είναι πολύ πιθανόν να πονέσεις αλλα αυτό εξαρτάται και από τον άντρα πως θα το χειριστεί αν δεν σε προσέξει μπορεί να πονέσεις πολύ.Εννοείτε πως αν πονέσεις να του το πεις κατευθείαν.Τώρα κατά την διάρκεια της πράξεις συμφωνώ με την plhgwmenh και επίσης να τον καθοδηγείς να του λες τη θέλεις να σου κάνει να μην τον αφήσεις να κάνει ότι θέλει αυτός.Αυτά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62916 από nathalie στις 18 Ιουνίου 2010, 6:02μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Και πως ξερεις οτι αυτος θα νιαστει αν εσυ πονας ή οχι? και πως γινεται να θες να πας με καποιον που δε θελει ουτε σχεση να εχετε? και αυτο που δεν καταλαβαινω απο τοσα παιδια σε αυτο το φορουμ, δεν ψαχνετε συναισθηματικη καλυψη στο σεξ? και ειδικα στην πρωτη σου φορα? να νιωσεις μια αγκαλια,ενα χαδι που να ξερεις οτι ειναι μονο για σενα και για καμια αλλη.Τα οσα θα συμβουν στην πραξη τα ξερεις νομιζω,δε χρειαζεσαι εμας.Ειναι τα χαδια και οι αγκαλιες και θα σε οδηγησει το πραγμα απο μονο του.Παντως εγω σε συμβουλευω να μη βιαστεις,εχεις καιρο μπροστα σου.Πιθανοτατα ο τυπος να θελει απλως να σε εκμεταλλευτει,να νιωσει οτι κι εσυ εισαι αλλη μια στη συλλογη του. Το θες εσυ αυτο για τον εαυτο σου? Παντως να ξερεις οτι το πιο πιθανο ειναι να πονεσεις.Σκεψου το καλυτερα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62917 από Jken στις 18 Ιουνίου 2010, 8:04μμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
Δεν μπορώ να καταλάβω μερικές κοπέλες, αυτό που θέλεις δηλαδή είναι να χάσεις την παρθενιά σου μονό και μονό για να σε βρει έτυμη το αγόρι που θα είσαι ύστερα μαζί του και θα αγαπάς?

Ήξερα μια τέτοια κοπέλα, άπλα βρήκε έναν, μονό και μόνο για αυτό τον λόγο και μετά πήγε με αυτόν που πραγματικά ήθελε.

Υποτιθετε ότι η πρώτη σου φορά πρέπει να είναι ξεχωριστή και όχι κάτι σαν αυτό που μας περιγράφεις, έχει να κάνει με το πόσο σέβεσαι τον εαυτό σου.

Μεγάλο λάθος για μένα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62922 από MaRmO στις 18 Ιουνίου 2010, 11:43μμ

MaRmO

Εικονίδιο
μέλος από: 9/12/2008
μηνύματα: 314 αποδεκτές 0
Να σε τι κοινωνια ζουμε...ελεος...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62924 από xrisaki στις 19 Ιουνίου 2010, 12:30πμ

xrisaki

Εικονίδιο
μέλος από: 12/5/2010
μηνύματα: 61 αποδεκτές 0
εγω δεν ειπα πως θελω να ολολκιροσω με το παιδι αυτο για να με βρει ετοιμη (προετιμασμενη) το αγορι που αργοτερα θα εχω σχεση...πιστευω δεν ειναι απαραιτητο να υπαρχει αγαπη και μια σοβαρη σχεση για να κανεις σεχ για πρωτη φορα..τουλαχιστον εμενα αυτη ειναι η γνωμη μου...τελος παντων εγω βρισκω πολυ ελκιστικο το αγορι αυτομμε το οποιο θελω να κανουμε κατι και επισης αν και δεν το ξερω πολθ καιρο τον ξερει καλα ο κολιτοσ μου και ειναι πολυ καλο παιδι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62925 από Pelvic_Thrust στις 19 Ιουνίου 2010, 12:54πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Καλυτερα χρησιμοποιησε δονητη παρα ενα ατομο που δεν τον αγαπας..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login