Ubuntu Linux - Εξάπτει τις γκόμενες
Μην πτύετε καταγής
Προσπαθώ να βγω από το ψυχολογικό αδιέξοδο, αλλά δεν μπορώ να θυμηθώ από πού μπήκα.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

Ρηξη χαλινου η αλλιως κοπηκε το πετσακι

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #62939 από emperor στις 19 Ιουνίου 2010, 8:03μμ

emperor

μέλος από: 19/6/2010
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
Λοιπον,το πετσακι σε μενα κοβοταν σταδιακα σε καθε σεξουαλικη επαφη και σημερα που το ανεβοκατεβασα 1-2 φορες κοπηκε.Το θεμα ειναι ομως οτι εχει μεινει δερμα στην βαλανο αλλα στην περιοχη του πεους.Λογικα θα χρειαστει να παω σε καποιον ουρολογο για να το αφαιρεσει πληρως.εχει τυχει σε καποιον αλλο αυτο να μου απαντησει η τυχαινει να γνωριζει κανεις τι παιζει?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #62941 από Webmaster στις 19 Ιουνίου 2010, 8:23μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Άστο να θεραπευτεί η πληγή καμιά εβδομάδα και μετά βλέπεις. Πρόσεχε τα μικρόβια.



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63005 από gerasimos στις 23 Ιουνίου 2010, 4:08μμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
ρε παιδια δεν μου εχει απαντησει σε αυτο κανενας ακομα.....κ εγω οπως πολυ εδω εχω ενα προβληματακι!οταν πρωσπαθησω να κατεβασω το πετσακι κ ειναι σηκωμενο το τετοιο μου φτανει με δυσκολια να περασει το κεφαλι κ πιο κατω δεν παει.εχω παρατηρησει ομως να ενωνει κατι σαν κλωστη το κεφαλι με το πετσακι κ να ειναι ο λογος να μην το αφηνει να κατεβει κατω ολο το πετσακι κ να ειναι οπως το κανουν οι περισσοτεροι.τι να κανω?καποιοι λεγανε οτι θα κοπει απο μονο του αλλα μεχρι τωρα που εχω πρωσπαθησει δεν γινεται κ τιποτα....ποιο κατω δεν παει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63006 από gerasimos στις 23 Ιουνίου 2010, 4:10μμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
δωστε καμια λυση πανω σε αυτο!απο οτι εχω καταλαβει θα κοπει καποια στιγμη μονο του κ δεν εχω τιποτα οπως καποιοι λενε σε αλλους οτι εχουν.....πως να το κανω να κοπει τωρα ομως γιατι καποια στιγμη θα θελησω να το κανω με καποια κοπελα κ αμα μου τον δει τι θα πει!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63127 από beselbub στις 27 Ιουνίου 2010, 10:31μμ

beselbub

Εικονίδιο
μέλος από: 14/6/2010
μηνύματα: 7 αποδεκτές 0
Πηγαινε σε ενα χειρουργο ουρολογο να στο κοψει..5 λεπτα υποθεση ειναι ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63131 από Doctoras στις 27 Ιουνίου 2010, 11:33μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Ρε τι ελτε δεν ειναι απαρετητο να κοπει.Εμενα περα απο οτι εχει λιγο ερεθιστει δεν εχει κοπει ποτε.Τεσπα δεν ξερω αμα κοπει αμα το αφηνεις ετσι η πας και ακνεις περριτομη παντος γερασημε το μονο που πρεπει να κανεις ειναι να πας να το διξεις σε γιατρο να σου επι αμα εχεις φιμωση σε μικρο σταδιο η δεν εχεις τιποτα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63211 από aimilaki94 στις 01 Ιουλίου 2010, 2:56πμ

aimilaki94

Εικονίδιο
μέλος από: 5/4/2010
μηνύματα: 55 αποδεκτές 0
να ρωτησω κατι?? πονεσες?????
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63459 από h4r0uLiS στις 06 Ιουλίου 2010, 5:23μμ

h4r0uLiS

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 6/7/2010
μηνύματα: 18 αποδεκτές 0
Έγραψε:(gerasimos@23 Ιουνίου 2010)
δωστε καμια λυση πανω σε αυτο!απο οτι εχω καταλαβει θα κοπει καποια στιγμη μονο του κ δεν εχω τιποτα οπως καποιοι λενε σε αλλους οτι εχουν.....πως να το κανω να κοπει τωρα ομως γιατι καποια στιγμη θα θελησω να το κανω με καποια κοπελα κ αμα μου τον δει τι θα πει!


ψαλιδι
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login