Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Γυμναστική Ακαδημία: Ένα μοντέρνο σχολείο, όπου το ποδόσφαιρο είναι μάθημα.
Κυριακή, 5 Μαΐου

Ειμαι 20 και αυτη 38.. Help..

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63017 από Pelvic_Thrust στις 23 Ιουνίου 2010, 8:32μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
(Αλλα κρατιετε μια χαρα.. πολυ καλυτερα και απο καποιες 20αρες..)

Ειναι φιλη της μανας μου και την ξερω πολλα χρονια. Αλλα τελευταια εχω την αισθηση οτι κατι τρεχει.. Εχω μαθει, και ειναι 99% σιγουρο, οτι εκδιδεται για ενα συγκεκριμενο χρηματικο ποσο.

Πως μπορω να σιγουρευτω οτι της αρεσω ?

Σημερα π.χ. μου προτινε να παμε να τρεξουμε μαζι. Τις αλλες φορες οταν παω στο σπιτι της ΠΑΝΤΑ σκυβει μπροστα μου για να παρει κατι η για να συμαζεψει και δεν καλυπτει το στηθος της. Το αφηνει να φανει. Επισης με αφηνει να την πλησιαζω πολυ (σωματικη επφαφη) χωρις να απομακρυνεται απο μενα η να διχνει οτι ενοχλειται. Καποιες φορες οταν μου μιλαει παιζει με τα μαλια της. Μια φορα εκατσε διπλα μου στο ντιβανι σε μια σταση λιγο παραξενη.. με το κωλομερι στη μαπα μου!

Ακομα και η μανα μου μου ειπε οτι αυτη με εχει βαλει στο ματι αλλα φοβαται τους γονεις μου.

Θα ηθελα τα φωτα σας για να ξερω και εγω τι να κανω..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63018 από VeTeRaNoS στις 23 Ιουνίου 2010, 9:47μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Pelvic_Thrust@23 Ιουνίου 2010)
Μια φορα εκατσε διπλα μου στο ντιβανι σε μια σταση λιγο παραξενη.. με το κωλομερι στη μαπα μου!


Κορυφαίο χαχα.

Είπαμε ρε φιλε να είναι μεγαλύτερη πιο έμπειρη και ώριμη αλλα όχι και έτσι...Εγώ ένα σου λέω.Δεν μπας να βρείς καμια κοπέλα στην ηλικία σου? Τη την θες την 38αρα?Ασε που το λες και μονος σου ότι αυτή η κοπέλα εκδίδεται για χρήματα...

Εσυ τη θες από αυτήν?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63019 από Doctoras στις 23 Ιουνίου 2010, 9:59μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Κοιτα δεν ξερω αν σε θελει για σχεση η για κατι παραπανω.Παντος αυτα που κανει ειναι σημαδι οτι θα γουσταρε να κανετε σεξ.Εγω σου λεω πηγαινετο προς τα κει οταν ειστε μονοι και κανε την δουλεια σου.
Και μετα το συζητατε και για σχεση.Αμα εκδιδεται ομως για σενα ρε συ μην κανεις σχεση απλα εχετην για καμια ξεπετα κακο δεν ειναι.Εστω ελευθερη σχεση.Εξαλου εισε 20 χρονον στην καλυτερη φαση της υλικια σου
απο 20-26 ισος και λιγο παραπανω βρισκεσαι στο καλυτερο σταδιο ενως αντρα και αυτη λογικα θα το γνωριζει.Καλη τυχη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63021 από Pelvic_Thrust στις 23 Ιουνίου 2010, 10:08μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Δε νομιζω να με θελει για σχεση γιατι συνεχεια ο κοσμος μας λεει οτι πηγαινει με διαφορους.. Ουτε εγω την θελω για σχεση γιατι απλα δεν γινεται. Υποπτα τηλεφωνηματα (πελατες ισως?), καποιες φορες τα ξημερωματα ακουω να ανοιγει η κυρια εισοδος, μας αφηνει τα παιδια της για να πεταχτει π.χ. στο μπακαλι και αργει υπερβολικα.. κτλ

Ειμαι μπερδεμενος γιατι οπως ειπα και πριν οι σχεσεις μας ειναι πολυ καλες, τοσα χρονια μαζι ζουμε αλλα ποτε δεν πηγε το μυαλο μας οτι εκδιδεται.

Εαν φοβαται τους γονεις μου και κανω κανενα βημα μηπως με καρφωσει στη μανα μου ? :D

Απο την αλλη με μπερδευει με τη συμπεριφορα της, τη μια ειναι προκλητικη και την αλλη καπως πιο σοβαρη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63022 από Pelvic_Thrust στις 23 Ιουνίου 2010, 10:10μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Να σημειωσω οτι δεν ειναι παντρεμενη.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63023 από gerasimos στις 24 Ιουνίου 2010, 12:14πμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
αμα σου αρεσει σαν γυναικα κ απο αυτα που λες της αρεσεις κ εσυ τοτε νομιζω οτι η καταλληλη λυση ειναι να το κανεις μαζι της μια φορα......μετα προχωρα σαν να μην εγινε τιποτα κ βρες καμια κοπελα εκει στην ηλικια σου κ απλα πες της εκεινης να το ξεχασετε,κ να το μαθει κ κανεις δεν εγινε τιποτα αντρας εισαι.να εισαι σιγουρος ομως οτι κατι παιζει με αυτην,για αρχη ομως κανε κ εσυ καμια κινηση κ αμα ειναι θα πεσει πανω σου με την μια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63026 από 123lolita456 στις 24 Ιουνίου 2010, 2:53πμ

123lolita456

Εικονίδιο
μέλος από: 13/11/2009
μηνύματα: 155 αποδεκτές 0
γεια σου φιλε xD
εγώ πιστεύω πως θα σου δημιουργήσει πρόβλημα μιας και είναι φίλη της μάνας σου μη σου γίνει κολλιτσίδα...φαντάσου περάσεις μια νύχτα μαζί της (και εφόσον σχέση αποκλείεται..αφού λες ότι εκδίδεται.... ) μετά να τη βλέπεις σπίτι σου και πρέπει να παίζεις ότι δεν παίζει τίποτα..άσε που θα είναι άβολη κατάσταση...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63028 από Doctoras στις 24 Ιουνίου 2010, 5:41μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Relax Ρε παιδια δεν ειναι και τοσο τραγικο.Εισε 20 χρονων και μπορεις να κανεις οτι θελεις.Κανε οτι σου βγει.Αμα θες να κανεις κατι μαζι της καντο περριπτωση να το πεις στην μητερα σου δεν υπαρχει ακομα και να μην της το ζητησεις.Εξαλου και να το μαθει η μητερας σου ειστε και οι δυο ενηληκοι ελεος δηλαδη.Και το οτι εκδιδεται δεν σημενει ακτι περνα καλα ζησε την φαντασιωση σου με θετικη ενεργια και ξεχνα τους αλλους.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63029 από Pelvic_Thrust στις 24 Ιουνίου 2010, 6:07μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Εαν μου δωθει η ευκαιρια, δε το συζηταω, θα παω μαζι της.

Αλλα το θεμα ειναι οτι με μπερδευει με τη συμπεριφορα της. Κατι πρεπει να κανω για να βεβαιωθω οτι το θελει και αυτη. Τι ομως ?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63030 από VeTeRaNoS στις 24 Ιουνίου 2010, 8:55μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Τόση φασαρία για το τίποτα λέω εγώ.Ντε και καλά να μπλέξεις με αυτήν δηλαδή?Ασε που δεν ξέρεις αν σε γουστάρει τελικά.Δεν καταλαβαίνω την λογική σου.Σου έχει γίνει έμμονη ιδέα? Τι?Και πες ότι το κάνετε.Είναι φίλη της μάνας σου την βλέπεις κάθε μέρα σαν να μην έγινε τίποτα?Δεν μου φαίνεται δυνατόν αυτό...για εμενα τώρα για εσένα απότι φαίνεται είναι.Περιμένουμε νέα σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login