Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Γιατί δεν βλέπουμε στις ειδήσεις τον τίτλο Ψυχοπαθής κερδίζει το Lotto;
Σάββατο, 18 Μαΐου

Ειμαι 20 και αυτη 38.. Help..

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #63066 από VeTeRaNoS στις 26 Ιουνίου 2010, 1:29μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Δεν κάνω εγώ της μάγκες.Δεν σε ξέρω δεν με ξέρεις και κανεις εδώ δεν ξέρει κανέναν για αυτο ευγενικά σου λέω δεν μπορείς να προσβάλεις τον καθένα με ατάκες τύπου "τωρα ολα τα αλλα που διαβαζω ειναι αυτα που χαλανε την πιατσα"Γιατί εγώ προσωπικά προσβλήθηκα δεν ξέρω για τους άλλους.Aυτά το θέμα τελειώνει εδώ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63067 από Havers στις 26 Ιουνίου 2010, 1:35μμ

Havers

μέλος από: 25/6/2010
μηνύματα: 42 αποδεκτές 0
η εμπειρια μου απο τα φορουμ λεει οτι κανενας δεν προσβαλλεται...προσβαλλεται μονο οποιος θελει να κανει εντυπωσεις και να το παιξει καλος και συμπονετικος για να κερδισει μετοχες στα γκομενακια με την ελπιδα οτι θα ριξει καποια απο αυτες
εκτως αυτου εγω δεν μπορω να ξερω ποιος προσβαλλεται και ποιος οχι,και ουτε με ενδιαφερει..αυτο που θελω να πω θα το πω,αποκει και περα οπιος προσβαλλεται ας τα βρει με τον εαυτο του...

γιατι αν παιρνει σοβαρα αυτα που διαβαζει σε ενα αψυχο μεσο(υπολογιστη-ιντερνετ) απο εναν αλλο χρηστη που ουτε εχει γνωρισει ουτε προκειται να γνωρισει και να κουβεντιασει,ποσο μαλλον να προσβληθει απο αυτα που του λεει,τοτε μαλλον κατι δεν παει καλα και πρεπει να το ψαξει....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63325 από iMBAmusic στις 02 Ιουλίου 2010, 7:22μμ

iMBAmusic

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
φιλε βρηκα μια καλη λυση πιστεβω εγω αυτο θα εκανα , ακου.. προσπαθησε να πας μονος απτο σπιτι της να βρεθειτε μαζι.. η και απτο σπιτι σου αλλα να σιγουρευτης πως δεν θα εινε οι δικοι σου εκει.. μεσα να εισαι ας πουμε με το μποξερακι.. α θα βρεις καμια καλη δικαιολογια λογικα για να την φερεις σπιτι σου.. θα εισαι με το μποξερακι γκαβλομενος.. θα σε δει αυτη.. ε και προφανως αν δεν σου ορμηξει που εινε το πιο λογικο θα δειξει κατι.. αν παλι διξει κατι αλλα δεν εισαι τοσο σιγουρος πετα εξυπναδες.. ξερεις.. κοιτα την στον κωλω , βυζια ενω θα σε κοιταει ε αν δεν ανταποκριθει νταχι τι να πω :P
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63340 από Pelvic_Thrust στις 03 Ιουλίου 2010, 12:57πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Καλη ιδεα αυτη xD

Θα το δοκιμασω ftw!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63351 από iMBAmusic στις 03 Ιουλίου 2010, 11:14πμ

iMBAmusic

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
For THE WIN Bro ..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63359 από iMBAmusic στις 03 Ιουλίου 2010, 6:38μμ

iMBAmusic

Εικονίδιο
μέλος από: 20/4/2010
μηνύματα: 25 αποδεκτές 0
περιμενω νεα σου!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63397 από alexakos92 στις 04 Ιουλίου 2010, 11:57μμ

alexakos92

Εικονίδιο
μέλος από: 10/4/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
Φιλε μου κανε αυτο που κανουν ολοι, περαστε μια βραδια ομορφη μαζι και τελειωσε αν θελει και δευτερη καλως, αν εχεις κοπελα ασ το καλυτερα γιατι θα τρεχεις αν θες ξεκαθαρισε της το κιολας One night stand αυτο ή τιποτα 20 χρονων εισαι δν τρεχει τιποτα αν δεν θελει τετοια και θελει σχεσης κ τετοια ΜΑΚΡΙΑ ποτε δεν ξερεις ολοι κρατανε μυστικα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63441 από Pelvic_Thrust στις 06 Ιουλίου 2010, 12:50πμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Πηγα σ'αυτην (μενει απο πανω μας) με το γκαβλιαρικο ροζ σορτσακι μου και απο πανω γυμνος, και καλα να της δωσω κατι αρχεια απο το φλασακι μου που ηθελε..

Ηταν μονη της αλλα δεν εδειξε ενδιαφερον ρε γαμωτο! Να ειναι αυτο που ειπα και πριν, την μια μου κουνιετε και την αλλη πληρη αδιαφορια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #63491 από oReal στις 07 Ιουλίου 2010, 4:40μμ

oReal

Εικονίδιο
μέλος από: 6/7/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
ρε φιλε πετα της καμια εξυπναδα .. ξερεις τωρα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login