Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Βαγγελίτσα μην απλώσεις πάλι μπουγάδα στη νταλίκα, φεύγω χαράματα για Σουηδία. Νίκος.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

ΚΑΜΑΚΙΑ

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65751 από panosx στις 03 Σεπτεμβρίου 2010, 11:52πμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
1 πωσ την πεφτεισ σε μια κοπελλα που ειναι γνωστη σου π.χ συμμαθητρια


2 πωσ την πεφτεισ σε μια αγνωστη
(κοριτσια γραψτε συμβουλεσ ή πειτε πωσ την πεφτετε σε καποιο αγορι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65752 από stefanos1996 στις 03 Σεπτεμβρίου 2010, 12:14μμ

stefanos1996

μέλος από: 6/5/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
1) πας κοντα της, της ζητας αριθμο, μετα ολο το βραδυ μηνυματα, μετα τις λες να βγειτε για καφε ε και καποιοα στιγμη της λες αυτο που πρεπει να πεις!


2) Π.χ εισαι σε μια καφετερια, την πλησιαζεις, ρωτας το ονομα της, λες το δικο σου ονομα, συζητατε και αν βλεπεις οτι εχει ορεξη και μιλαει μαζι σου τοτε οκ μετα της ζητας αριθμο και κανεις οτι και με το 1! Αν παλι βλεπεις οτι δεν εχει ορεξη να μιλαει μαζι σου της λες χαρηκα που σε γνωρισα και φευγεις προς την εξοδο! :):):)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65753 από panosx στις 03 Σεπτεμβρίου 2010, 1:08μμ

panosx

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 1/9/2010
μηνύματα: 720 αποδεκτές 0
1 εγω πιστευω πωσ οταν ειναι γνωστη την ψυχολογεις κι κανεισ κινηση.
2 κανεισ οτι κανει κι ο τυποσ απο επανω.

ασ ακουσουμε κι αλλεσ τεχνικεσ ομωσ ε?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65754 από DAINOS στις 03 Σεπτεμβρίου 2010, 1:25μμ

DAINOS

Εικονίδιο
μέλος από: 16/8/2010
μηνύματα: 228 αποδεκτές 0
Εγω παλι οταν ειναι αγνωστη και την βλεπω απο μακρια παω κοντα της και λεω ενα τυχαιο ονομα.. παω της μιλαω και λεω ''ΜΑΡΙΑ ?? ( η το τυχεο ονομα ... ) Μαρια εσυ δεν εισαι ? ο ντινοσ ειμαι τι κανεις ? '' και τετια... μετα αφου μου λεει οτι δεν ειναι η μαρια (μια φορα πετιχα το ονομα και μου ειπε πως ξερεις το ονομα μου και τις εξιγισα οτι ιτανε τυχαιο) και της λες πωω πωω σε περασα για μια φιλη μου και τετια.. μετα της λες Μιας που πιασαμε κουβεντα δεν γνωριζομαστε ? ε θα σου πει ναι και γνωρισετινα... Αμα είναι γνωστη της στελνεις sms και επιδι την ξερεις ειναι οκ ολα... βγενετε λιγεσ φορεσ και αφτο...!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65755 από marchie στις 03 Σεπτεμβρίου 2010, 2:43μμ

marchie

Εικονίδιο
μέλος από: 3/9/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
1) Αυτο είναι το πιο εύκολο... Απλά αρχίζεις και ασχολείσαι περισσότερο! Βγαίνετε με κοινή παρέα και εσύ επικεντρώνεις την προσοχή σου σε εκείνη. Την αγκαλιάζεις της δίνεις " αθώα " φιλάκια την χαιδεύεις εε και θα βρεις την σωστή στιγμή να κάνεις κίνηση.. Θα καταλάβεις από μόνος σου πότε θα είναι η κατάλληλη στιγμη

2) Για να πας να μιλήσεις σε κάποια άγνωστη αρκεί απλά να πεις ενα γειά. Από το ύφος της και αν συνεχίσει την συζήτηση νομίζω μπορείς να καταλάβεις αν έκανες μια καλή πρώτη εντύπωση δηλαδή αν ενδιαφέρεται.. αυτά με τισ ατάκες του στιλ " σε ξέρω από κάπου? " είναι ό,τι χειρότερο. Εγώ προσωπικά χιώνω όποιον με πλησιάσει με άτακα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65756 από VeTeRaNoS στις 03 Σεπτεμβρίου 2010, 3:27μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Λοιπόν για το πρώτο ερώτημα σου.Πρώτα από όλα την πλησιάζεις και μιλάτε περισσότερο από πριν που ήσασταν απλά συμμαθητές.Αφού την γνωρίσεις καλύτερα,αρχίζεις και της δείχνεις με την συμπεριφορά σου,με τον τρόπο που της μιλάς,που της φέρεσαι κλπ κλπ,ότι σε ενδιαφέρει περισσότερο.Αυτή θα καταλάβει και αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει.

Όσον αφορά το δεύτερο ερώτημα θα σου πω μερικές λέξεις κλειδιά και θα καταλάβεις.Αυτοπεποίθηση,χαμόγελο,χιούμορ,ευγενία,και πάνω από όλα να είσαι ο εαυτός σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65780 από anonymh στις 03 Σεπτεμβρίου 2010, 8:53μμ

anonymh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 28/8/2010
μηνύματα: 34 αποδεκτές 0
συμφωνω με τη marchie,οι ατακες ειναι ξενερωτες...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #65783 από Doctoras στις 03 Σεπτεμβρίου 2010, 9:23μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Μe too.Συμφωνω.Καλυτερα να πετας κατι εξυπνο και ψαγμενο που να ειναι δικο σου δημηουργημα.Ατακες ειναι λιγο ξεπερασμενες αλλα υπαρχουν και καποιες που ριχνονται με τετιες.Οπως και να εχει σπανια μου βγαινει μονο για χαβαλε και για πλακα τις λεω.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66889 από ANTI-IFI στις 03 Οκτωβρίου 2010, 11:16μμ

ANTI-IFI

Εικονίδιο
μέλος από: 28/9/2010
μηνύματα: 6 αποδεκτές 0
εμένα πάντως με κολακεύει περισσοτερο,στην αρχή να δω ένα ενδιαφέρον διακριτικό όχι στο στυλ του να μου την πέσει στην ψύχρα,να με κοιτάει διακριτικά και όταν πια νιώσει έτοιμος να με πλησιάσει με έξυπνο και πρωτότυπο τρόπο αλλιώς καλό θα ήταν να μην πλησιάσει για να μην απογοητευτεί κιόλας...............αν με ενδιαφέρει θα το δείξω για να τον ενθαρρύνω και να μου ζητήσει τον αριθμό μου,έτσι και μου το ζητήσει,τα πράγματα θα εξαρτηθούν από το πως θα συνεχίζει να με προσεγγίζει ώστε να βγούμε πρώτο ραντεβού...............όσο αφορά γνωστό,εφόσον θα χω την δυνατότητα να τον βλέπω αι πιο συχνά θα κόψω και τι άτομο είναι και τι θέλει και άμα με θέλει και απο εκεί και πέρα δρώ αν και είμαι κατά στο να την πέφτουν κορίτσια σε αγόρια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66899 από Jken στις 04 Οκτωβρίου 2010, 6:23μμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
2) Απλά φλερτάρεις με ματιές, άμα δεις οτι ανταποκρίνετε τότε κάνεις και κίνιση.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login