Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Καλές οι διαστροφές αλλά το απλό σεξ δε χαλάει τα δόντια!
Κυριακή, 28 Απριλίου

τρυπα στον παρθενικο υμενα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #65998 από plhgwmenh στις 08 Σεπτεμβρίου 2010, 12:47πμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
παιδια θα ηθελα να ρωτησω κατι...δεν εχω ολοκληρωμενη σχεση ακομη...οταν προσπαθουσαμε ποναγα πολυ κ σταματουσαμε...με ενα αντικειμενο λεπτο μια μερα εκανα κατι και ειδα λιγο ροζ αιμα αλλα χωρις σχεδον καθολου πονο...θα ηθελα να σας ρωτησω...εσπασε ο υμενασ?με λεπτο αντικειμενο σχιζεται?στα λεπτα αντικειμενα δεν πονας?εχει τρυπουλα κ μολις μπει σ αυτη το πεος ανοιγει πολυ,σπαει κ πονας?οποιος εχει καμια φωτο ας μου βαλει λινκ να δω για να καταλαβω
προφίλάλλα...
Μήνυμα #66020 από nathalie στις 08 Σεπτεμβρίου 2010, 3:44μμ

nathalie

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2008
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
Κοιτα ο παρθενικος υμενας δεν ειναι μεμβρανη που καλυπτει τον κολπο περα ως περα γι' αυτο και μπορει να μπει ας πουμε το μικρο σου δαχτυλακι και να μην γινει τιποτα. Τωρα σχετικα με το αντικειμενο και το αιμα επειδη ειναι μικρο υποθετω εγω οτι μπορει να σχιστηκε λιγο γι'αυτο βγηκε και λιγο αιμα,αλλα οχι ολοκληρωτικα και λογικο να μην πονας.Οταν μπει το πεος,η τρυπα ανοιγει πολυ,σκιζεται ενα κομματι γι αυτο πονας τοσο... Γι'αυτο η εννοια "σπαει" δεν ειναι και τοσο δοκιμη... Ελπιζω να σε καλυψα.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #66025 από plhgwmenh στις 08 Σεπτεμβρίου 2010, 6:29μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
ναι απλα τωρα αν κανω συχνα πραγματα με αυτο το αντικειμενο αργοτερα το αγορι μου θα νομιζει οτι τον κοροιδεψα και ειμαι χρησιμοποιημενη?απ τη μια δεν θελω να πονεσω απ την αλλη δεν θελω να τον σπασω μονη αφου ξεκοψα με τον μαλακα που ηθελε μονο αυτο
προφίλάλλα...
Μήνυμα #66108 από plhgwmenh στις 11 Σεπτεμβρίου 2010, 6:09μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
kaneis allos????[:'(]
προφίλάλλα...
Μήνυμα #66109 από Webmaster στις 11 Σεπτεμβρίου 2010, 6:31μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
1. Βγάλε τα greeklish γιατί θα σε βγάλω εγώ.

2. Η μαλακία αυτή που λέγεται παρθενικός υμένας και έχει προκαλέσει υστερίες, φόνους, χωρισμούς, ψυχικά τραύματα και εκτρώσεις είναι όπως δείχνει η παρακάτω φωτογραφία και ξεστραβώσου.



3. Πρόσεξε καλά, γιατί με τα μυαλά που κουβαλάς και ανησυχείς τόσο πολύ για πράματα που είναι ανούσια, θα δημιουργήσεις προβλήματα και σε σένα και στους άλλους. Όταν σε πιάνουν αυτά τα κόμπλεξ να σκέφτεσαι ότι σύντομα θα πεθάνεις οπότε αυτά δεν θα έχουν πια σημασία.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #66110 από plhgwmenh στις 11 Σεπτεμβρίου 2010, 8:23μμ

plhgwmenh

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 27/12/2009
μηνύματα: 115 αποδεκτές 0
δεν σε εβρισα και μιλα πιο ωραια...προβλημα δικο μου τα κομπλεξ μου...μην εκμεταλευεσαι το γεγονος οτι γραφω στο φορουμ σου και με εκβιαζεις...αν μερικοι δεν εχουν τροπους δεν φταιω εγω...εξαλλου δεν σε παρακαλεσα να βοηθησεις αφου δεν ηθελες...ειπα για οποιον θελει με τη θεληση του...οταν γραφω θεματα που σε ενοχλουν μην απαντας απλα...αν ειχα τη δυνατοτητα να πηγαινα σε γιατρο και να τα συζητουσα δεν θα εγραφα εδω...αλλα προφανως αυτο εκμεταλευεσαι...τεσπα...αλλοι που σκυλοβριζουν δεν τρωνε μπαν και τα εβαλες μαζι μου για ψιλου πηδημα...καλη καρδια,δεν συνοριζομαι...και οσο για τα greeklish δεν το εκανα επιτηδες,ημουν σε βουλγαρικο υπολογιστη...
προφίλάλλα...
Μήνυμα #66111 από Webmaster στις 11 Σεπτεμβρίου 2010, 8:45μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Ε τα θέλει ο κώλος σου. Banned.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login