Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Μια γκόμενα με κάλεσε προχθές... Έλα, μου είπε, δεν είναι κανείς σπίτι. Πήγα και όντως δεν ήταν κανείς.
Σάββατο, 4 Μαΐου

αποριες σχετικα με το sex

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #66527 από gerasimos στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 5:26πμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
πριν απαντησετε κοιταξτε κ το προηγουμενο που εχω καποιες αλλες αποριες για κατι αλλο....

δεν εχω κανει sex ακομα αλλα φτανω στην μερα που θα κανω κ που θα ειμαι ετοιμος κ θελω καποια πραγματα να μαθω που δεν εξερω κ κπολυ καλα!

1)οταν παω να κανω sex θα χρησιμοποιησω προφυλακτικο,πως ακριβως διαλεγουμε προφυλακτιλο?υπαρχει τιποτα με νουμερα κ αλλα τετοια η απλα ολα ειναι σχετικα το ιδιο?

2)πειτε οτι το κανω με καποια,αν μου ερθει να τελειωσω κ ειμαι ακομα μεσα της κ τελειωσω θα γινει τιποτα?(θα φοραω προφυλακτικο εκεινη την στιγμη ομως).θα γινει κατι η πρεπει οταν τελειωνω να της το πω κ να χυσω εξω η σε αυτην!

3)η κοπελα υπαρχει καμια περιπτωση να τελειωσει πριν απο εμενα?αν γινει κατι τετοιο θα εχει ορεξη να συνεχισει η δεν θα εχει.....

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66528 από Webmaster στις 22 Σεπτεμβρίου 2010, 7:54πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
1. Όχι, όλα το είναι ίδιο. Αλλά μην ανησυχείς, θα σου κάνει.

2. Ναι θα νιώθεις το σπέρμα στο προφυλακτικό και μια απαίσια ξενέρα δηλαδή ο οργασμός θα είναι τελείως χάλια. Αλλά μην αγχώνεσαι, διότι δες το 4 πιο κάτω.

3. Ναι υπάρχει περίπτωση και νιώθει όπως κι εσύ όταν τελειώνεις οπότε δε θα θέλει άλλο μετά.

Επειδή τώρα σε βλέπω και το πας πολύ μαθηματικώς και μελετημένα, με μαθηματική ακρίβεια προβλέπω κι εγώ ότι από το άγχος σου δεν θα σου σηκώνεται καν. Και θα έρχεσαι μετά πανικόβλητος και θα γράφεις:

4. (χωρίς τόνους) ειναι φυσιολογικο που ενω πηγαμε να το κανουμε δεν μου σηκωνοταν ουτε με σφαιρες και ξενερωσαμε;

Και απαντώ (με τόνους): Ναι ρε βλάκα γιατί αυτά τα πράματα είναι ωραία όταν είναι αυθόρμητα. Όταν τα πολυμελετάς και τα πολυβασανίζεις και τα πολυπρογραμματίζεις, όλα στραβά πάνε στο τέλος.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66558 από gerasimos στις 23 Σεπτεμβρίου 2010, 9:43μμ

gerasimos

Εικονίδιο
μέλος από: 5/6/2010
μηνύματα: 32 αποδεκτές 0
Webmaster τετοια λες κ μετα δεν θελω να ρωταω πραγματα κ να παιρνω απαντησεις ειδικα απο εσενα γιατι μπορει να βγαινουν σωστα καποια.....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #66559 από Webmaster στις 23 Σεπτεμβρίου 2010, 9:46μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
LOL!



-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login