Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ο NtΑλaΡαs είναι αριστερός. Τα βάζει στην αριστερή τσέπη. (Λαζόπουλος)
Πέμπτη, 28 Μαρτίου

Ευαισθησία στο κεφαλάκι

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #67321 από john18c στις 22 Οκτωβρίου 2010, 2:24πμ

john18c

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Παιδια καλησπέρα, είμαι νέος στο φόρουμ και θα ήθελα βοήθεια για το 'πρόβλημα' μου (αν όντως είναι πρόβλημα)..
Είμαι 18 χρονών και δεν είχα ποτέ μου καμία σεξουαλική εμπειρία. το πρόβλημα μου είναι η ευαισθησία που έχω στο κεφαλακι του πέους μου και όταν το αγγίζω νιώθω κατι σαν τσουξιματακι, περισσότερο όταν τον τρίβω παρα όταν απλα το ακουμπαω.
Δεν υπαρχει κανένα πρόβλημα φίμωσης, εφόσον όλο το κεφαλακι αποκαλύπτεται κανονικα, ούτε πρόβλημα καθαριότητας γιατί το καθαρίζω καθε μερα.
Έχω αγχωθεί... Είναι φυσιολογικό ή όχι? Θα επιρεάσει τις μελλοντικές μου ερωτικές πραξεις?
Ευχαριστώ!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67322 από Webmaster στις 22 Οκτωβρίου 2010, 3:48πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Έτσι είναι σε όλους. Το κεφάλι του πέους είναι ευαίσθητο δεν του αρέσουν τα τριψίματα παρά μόνο έμμεσα.


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67326 από john18c στις 22 Οκτωβρίου 2010, 1:35μμ

john18c

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ για την απαντηση!
Σίγουρα όμως είναι έτσι? Δεν θα νιώθω αυτό το τσούξιμο στην ερωτική επαφή?
προφίλάλλα...˵quote˶
6
Μήνυμα #67327 από VeTeRaNoS στις 22 Οκτωβρίου 2010, 1:51μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Ναι έτσι είναι σε όλους και είναι φυσιολογικό.Το κεφαλάκι είναι ευαισθητο στις τριβές πεισσότερο δε αν είναι σε στύση.Αν απλά το ακουμπάς και σε πιάνουν ΑΦΟΡΗΤΟΙ πόνοι μπορεί και να είναι πρόβλημα αλλα από όσα περιγράφεις είσαι μια χαρά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67330 από john18c στις 22 Οκτωβρίου 2010, 2:12μμ

john18c

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Ευχαριστώ πολυ. Να ρωτήσω κατι τελευταίο. Στην ερωτική επαφή δεν θα νιώθω αυτο το τσουξιματάκι?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67331 από Τρελός_17 στις 22 Οκτωβρίου 2010, 2:38μμ

Τρελός_17

Εικονίδιο
μέλος από: 6/10/2010
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
Μην το γενικεύετε δεν είναι σε όλους έτσι.Εμενα δεν με ενοχλεί καθόλου.Δεν έχω κάνει περιτομή η κάτι τέτιο απλά δεν με ενοχλεί
αλλά παλιότερα με ενοχλούσε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67335 από VeTeRaNoS στις 22 Οκτωβρίου 2010, 2:55μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Έγραψε:(john18c@22 Οκτωβρίου 2010)
Ευχαριστώ πολυ. Να ρωτήσω κατι τελευταίο. Στην ερωτική επαφή δεν θα νιώθω αυτο το τσουξιματάκι?

Όχι ρε συ όπως σου είπαμε αυτή η εβαιστησία είναι φυσιολογική δεν υπάρχει ούτε θα υπάρξει πρόβλημα χαλάρωσε.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67482 από drogbach στις 27 Οκτωβρίου 2010, 8:12μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα με σενα..Με ποναγε το κεφαλακι(ειχα κανει και σχετικο θεμα..)και πηγα σε γιατρο ο οποιος μου ειπε να κανω εξετασεις ουρων και καλλιεργεια ουριθρικου υγρου(βαζεις κατι σαν μπατονετα στην ουρηθρα σου..ξερω ακουγεται ανατριχιαστικο αλλα οταν το κανεις ειναι σκετη φρικη... )Τα αποτελεσματα ηταν:ουρηθριτιδα(η ουρολοιμωξη δεν θυμαμαι τι απο τα δυο παντως δεν ειχα πονο κατα την ουρηση), εντεροκοκκο(δεν ηξερα οτι μπορουν να το δουν απο το ουριθρικο υγρο ) Μυκητιαση και μια ασθενεια πανω στην βαλανο που δεν θυμαμαι πως την λεγανε...Τωρα παιρνω 3 ειδων χαπια μια αλοιφη πανω στο κεφαλακι πρωι-βραδυ και πλυσεις με χαμομηλι...Αυταααααααα..... Δεν ξερω αν η ευαισθησια σου ειναι οντως φυσιολογικη αλλα νομιζω οτι πρεπει να το ελεγξεις...Εγω παντως μετα απο ολα αυτα θα ειχα τρεξει να κανω μια εξεταση..

Υ.Γ: Την μυκητιαση την επαθα απο την παραλια κατα 99%...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67540 από stefanos17 στις 29 Οκτωβρίου 2010, 5:13μμ

stefanos17

Εικονίδιο
μέλος από: 29/10/2010
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
μη ανησυχεις δεν ειναι τιποτα το σοβαρο
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #67564 από john18c στις 30 Οκτωβρίου 2010, 2:29πμ

john18c

Εικονίδιο
μέλος από: 22/10/2010
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Έγραψε:(drogbach@27 Οκτωβρίου 2010)
Ειχα ακριβως το ιδιο προβλημα με σενα..Με ποναγε το κεφαλακι(ειχα κανει και σχετικο θεμα..)και πηγα σε γιατρο ο οποιος μου ειπε να κανω εξετασεις ουρων και καλλιεργεια ουριθρικου υγρου(βαζεις κατι σαν μπατονετα στην ουρηθρα σου..ξερω ακουγεται ανατριχιαστικο αλλα οταν το κανεις ειναι σκετη φρικη... )Τα αποτελεσματα ηταν:ουρηθριτιδα(η ουρολοιμωξη δεν θυμαμαι τι απο τα δυο παντως δεν ειχα πονο κατα την ουρηση), εντεροκοκκο(δεν ηξερα οτι μπορουν να το δουν απο το ουριθρικο υγρο ) Μυκητιαση και μια ασθενεια πανω στην βαλανο που δεν θυμαμαι πως την λεγανε...Τωρα παιρνω 3 ειδων χαπια μια αλοιφη πανω στο κεφαλακι πρωι-βραδυ και πλυσεις με χαμομηλι...Αυταααααααα..... Δεν ξερω αν η ευαισθησια σου ειναι οντως φυσιολογικη αλλα νομιζω οτι πρεπει να το ελεγξεις...Εγω παντως μετα απο ολα αυτα θα ειχα τρεξει να κανω μια εξεταση..

Υ.Γ: Την μυκητιαση την επαθα απο την παραλια κατα 99%...


Καλησπερα και παλι.
Φιλε με φοβιζεις, πρωτη φορα το ακουω αυτο. Ολοι μου λενε να μην ανησυχω και οτι ειναι φυσιολογικο. Η ουρολημοξη - ουρηθριτιδα δεν εχουν καμια σχεση με το θεμα μου εφοσον δεν εχω κανενα προβλημα κατα την ουρηση, και μυκητιαση μου ακουγεται σχεδον απιθανο να εχω.
Τελος παντων θα δω τι θα κανω, προς το παρων δεν με ενοχλει σχεδον καθολου καθως τωρα μπορω και το ακουμπαω κανονικα χωρις να νιωθω καθολου καμια ενοχληση, παρα μονο οταν το τριβω (το δουλεψα αυτες τις μερες αγγιζοντας του για να μειωσω την ευαισθησια).
Ευχαριστω για τις πληροφοριες παντως!

προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login