Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Είμαστε υπερπροστατευτικοί πατεράδες με μυαλό: Βαφτίζουμε την κόρη μας Σύφιλη.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

πρωκαταρκτικα

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #69077 από gavriella στις 15 Δεκεμβρίου 2010, 9:13μμ

gavriella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/12/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
Ονομάζομαι Γαβριέλλα . θέλω να θέσω ένα ερώτημα για να μπορέσω να καταλάβω εαν αύτο που κάνω είναι σωστό . Είμαι 15 ετών και έχω μια σχέση περίπου 1 μήνα και κάτι μέρες το αγόρι μου είναι μεγαλύτερο από μένα , παρόλα αυτά δεν μου ζητάει να ολοκληρόσουμε τη σχέση μας απλά να κάνουμε κάποια "πρωκαταρκτικά" όπως ο στοματικός έρωτας πιστευέται οτί είναι σωστό στην ηλικία μου να το κάνω ?

[παρακαλώ μόνο σοβαρές απαντήσεις]

ευχαριστώ!

Ήρθε σε γνώση μας ότι το profile αυτό είναι ψεύτικο και ανήκει σε άντρα. Ο λογαριασμός αυτός γίνεται banned για εξαπάτηση των μελών του site.

προφίλάλλα...
Μήνυμα #69079 από marina_sou_leo στις 15 Δεκεμβρίου 2010, 9:27μμ

marina_sou_leo

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
Λοιπον, ακου καποια πραγματα που πηστευω οτι θα σου ειναι χρησιμα.
Ειμαι στην ηλικια σου, εχω ολοκληρωσει.
Δεν παιζει ρολο η ηλικια, ποσο μαλλον στα προκαταρκτικα ουτε υπαρχει σωστο και λαθος!
Τον συμαντικοτερο ρολο παιζει το ποσο ετιμη θα εισε ψυχολογικα και το ποσο θα θες, πατνως και η ηλικια σου ειναι Ok.
Πριν κανεις ομως οτιδιποτε καλο θα ειναι να ενημερωσε και να εισε σιγουρι για αυτο που κανεις!
Δεν υπαρχει σωστο και λαθος λοιπον, ζωη σου ειναι, κανεις δεν θα σε κατακρινει αν κανεις προκατακτικα με το αγορι σου και εισε σιγουρι και ετιμη.
Ελπιζω να βοηθησα!
προφίλάλλα...
6
Μήνυμα #69082 από VeTeRaNoS στις 15 Δεκεμβρίου 2010, 9:30μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν νιώθεις έτοιμη για κάτι τέτοιο και θές να το κάνεις κάντο.Το λάθος και αυτό που θα μετάνιωνες θα ήταν να το κάνεις μόνο γιατί το θέλει το αγόρι σου και όχι εσύ.
προφίλάλλα...
Μήνυμα #69084 από gavriella στις 15 Δεκεμβρίου 2010, 9:35μμ

gavriella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/12/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
αα.. βεβαια επειδη νιωθω πραγματα για αυτον πιστευω.. πως ειμαι ετοιμη απλα ειχα ενα "κομπλεξ" με την ηλικια μου και δεν ηξερα τι να κανω....
προφίλάλλα...
Μήνυμα #69089 από marina_sou_leo στις 15 Δεκεμβρίου 2010, 9:39μμ

marina_sou_leo

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
οχι.. η ηλικια σου ειναι μια χαρα!
και οσοι λενε το αντιθετο ειναι κυριος γονεις και ανθρωποι μεγαλητερης ηλικιας που ισως ετσι εχουν μαθει να πηστευουν και ειναι κομπλεξικοι.. οσο για τους γονεις δεν θα στο πουν επδ ειναι κομπλε3ικοι αλλα επδ φοβουντε.. αλλα αν εσυ 3ερεις τι κανεις δεν υπαρχει φοβος για τπτ :)
(ανεφερα γονεις γιατι ειναι τα μονα ατομα που μπορουν να σου πουν οτι αυτο που κανεις δεν ειναι σωστο)
προφίλάλλα...
Μήνυμα #69090 από gavriella στις 15 Δεκεμβρίου 2010, 9:42μμ

gavriella

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 15/12/2010
μηνύματα: 8 αποδεκτές 0
αα ευχααριστω πολυ για τη βοηθεια ..
προφίλάλλα...
Μήνυμα #69092 από marina_sou_leo στις 15 Δεκεμβρίου 2010, 9:46μμ

marina_sou_leo

Εικονίδιο
μέλος από: 1/12/2010
μηνύματα: 26 αποδεκτές 0
τιποτα!
προφίλάλλα...
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login