Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το να μιλάς για τη μουσική είναι σαν να χορεύεις για την αρχιτεκτονική.
Τετάρτη, 8 Μαΐου

θεμα με το πεος μου(τι πρωτοτυπο)

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #70066 από mira...les στις 05 Ιανουαρίου 2011, 2:35πμ

mira...les

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
λοιπον παιδια πριν μπω στο θεμα θελω να σας πω οτι εχω διαβασει οτι ποστ εχει πεσει κ επδη ειμαι λγο απελπισμενος ηθελα να σας πω και την περιπτωση μου...το προβλημα μου ειναι οτι στα 14 καταλαβα οτι το πετσακι πρεπει να κατεβαινει κ τ δικο μου δεν ηταν τ φυσιολογικο παρολο π ο παιδιατρος μου απο μικρο ελεγε στους γονεις μου οτι δεν εχω καποιο προβλημα...ετσι πριν κανα εκσαμηνο ρωτησα τον πατερα μου αν χρειαζεται ν κανω περιτομη κ εκεινος μου ειπε οτι δεν χρειαζεται κ οτι θα κατεβει με την πορεια...παρολα αυτα το πετσακι κατεβαινει λγο αλλα δεν φτανει καν στο σημειο οπου το κεφαλακι εχει κατι σαν διογκομενη γραμμη(ελπιζω να καταλαβατε)..επσης ειδα κ απο αλλα ποστ οτι το κεφαλακι δεν πρεπει ν ποναει οταν ερχεται σε επαφη με κατι οταν το πετσακι ειναι κατεβασμενο σε αντιθεση με το δικο μου οπου οταν ειναι σε στυση οταν ακουπαω κατι στην κορυφη(εκει που κατεβαινει λιγο) να με ποναει!!!τ καταλαβενω οτι ειμαι λιγο κουραστικος αλλα εχω μελαγχολησει γτ απο οσα μ εχουν πει οι φιλοι μου κατα την διαρκεια του σεξ εγω δεν μπορω να κανω κανενα κ εχω ψιλοφρικαρει!!τι μπορει ν εχω??κ χρειαζεται γιατρο η θα φτιαξει μονο του?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70067 από comper στις 05 Ιανουαρίου 2011, 2:38πμ

comper

μέλος από: 3/7/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
φιλε μου απο οτι εχω διαβασει τωρα που σε ποναει δεν πειραζει αυτη η ευαισθησια με τον καιρο φευγει οσο για το πετσακι κανε λιγο εξασκηση μονος σου καθε φορα και απο λιγο και θα δεισ οτι θα παει πιο κατω αν σε ποναει πολυ τοτε πρπει να πας σε κανα γιατρο να σε δει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70072 από jimmas στις 05 Ιανουαρίου 2011, 11:53πμ

jimmas

Εικονίδιο
μέλος από: 29/5/2010
μηνύματα: 233 αποδεκτές 0
Σωστά, όπως είπε και ο comper είναι δικαιολογημένη η ευαισθησία στο κεφαλάκι (για παράδειγμα σκέψου τις πατούσες τις δικές σου που προστατεύονται με τις κάλτσες και τα παπούτσια και τις πατούσες ενός αγοριού που περπατά συνέχεια ξυπόλυτο στους δρόμους).

Κάθε φορά που κατουράς ή αυνανίζεσαι προσπάθησε να το κατεβάζεις σιγά σιγά. Όταν δεν είναι σε στύση λογικά πρέπει να κατεβαίνει αλλά μετά όταν μεγαλώνει θα είναι το πρόβλημα. Με τα υγρά που εκκρίνεις τότε θα μαλακώνει και θα είναι πιο εύκολο να κατέβει. Σιγά σιγά θα γίνει κάπως ελαστικό.

Πάντως θα σου πρότεινα να πας το συντομότερο σε έναν ουρολόγο για να σου φύγουν όλες οι απορίες. Δεν είναι κάτι που δεν λύνεται πάντως. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70073 από tragikos στις 05 Ιανουαρίου 2011, 11:59πμ

tragikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 2/12/2010
μηνύματα: 479 αποδεκτές 0
Φιλε μην ανησιχεις ο πονος θα φυγει και μενα με πονουσε οταν το ακουμπουσα οσο για το πετσακι προσπαθησε να το κατεβαζεις βαζοντας λιγο babe-oil στο μπανιο και αμα δεν κατεβει μετα απο κανα 2 μηνες πανε να το δεις σε γιατρο. καλη επιτυχεια ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70076 από mira...les στις 05 Ιανουαρίου 2011, 2:21μμ

mira...les

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
παιδια σας ευχαριστω ολους για τισ απαντησεις σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #70080 από Atom στις 05 Ιανουαρίου 2011, 3:38μμ

Atom

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
παιδια υπαρχει τιποτα που μπορει να γινει για να φυγει αυτη η ευαισθησια πιο γρηγορα??
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81248 από comper στις 04 Ιουλίου 2011, 3:29πμ

comper

μέλος από: 3/7/2010
μηνύματα: 37 αποδεκτές 0
μπορεις να την κοπανας σαν τρελος θα νιωσεις λιγο αβολα αλλα μετα απο λιγο καιρο θα φυγει αλλα που ειναι το προβλημα αφου οταν θα γαμας δεν θα την νιωθεις την ευαισθησια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81430 από Darkblade στις 05 Ιουλίου 2011, 6:19μμ

Darkblade

Εικονίδιο
μέλος από: 5/7/2011
μηνύματα: 3 αποδεκτές 0
Και εγώ το είχα αλλά μου έφυγε.Μην στενοχωριέσαι δεν είναι τίποτα!! :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login