Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Φτύσε καλλιτεχνικά
Το αρνάκι το σφάζουμε το Πάσχα. Τον υπόλοιπο χρόνο δεν το ενοχλούμε.
Πέμπτη, 2 Μαΐου

Ερωτιση για κοριτσια!

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #71417 από stella_28 στις 27 Ιανουαρίου 2011, 11:03μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
Λοιπον!
1: Όταν πέρνετε πιπα σε αγορι, σας αρεσει? Δηλαδη το απολαμβανετε η το κάνετε μονο και μονο για να ευχαριστησετε τον παρτενερ σας? Την αλη9εια 9ελω!
2: Σας έχει τυχει ποτε το πουλι του αγοριου να βρωμαει? Κι αν σας έχει τυχει πως το ανριμετωπιζετε?
3: Και τελος, πως γινετε να βαλω στο στομα μου ολο το πουτσο? Μηπως υπαρχει καποιος τροπος που το κανουμε?

να και οι δικες μου απαντησεις!
1: Εμενα προσωπικα δεν μ'αρεσει καθολου!
2: Θα ηταν καλυτερα να πω αν μου εχει τυχει να μη βρωμαει γιατι συνηθως βρωμαει το πουλι του! Κι αμα βρωμει κατι δεν μπορω να το βαλω σο στομα μου και το βαζω με το ζορι και αηδιαζω παρα πολυ!!! Καποια βοηθεια??
3: Εγω μπορω να βάλω μονο καπου 7-8 εκατοστα γιατι οταν βαζω πιο πολυ έχω τάσεις εμετου και γινεται μαλακια...

Περιμενω απαντησεις σας!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71423 από sintele στις 28 Ιανουαρίου 2011, 12:38πμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
η συζήτηση του πούτσου ένα πράμα,,,πάντως έχω την εντύπωση ότι απάντησες η ίδια το ίδιο σου το θέμα,.το 99% τον γυναικών τα ίδια πράγματα πάνω κάτω θα έλεγαν
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71426 από City Of Angels στις 28 Ιανουαρίου 2011, 12:48πμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Βασικα τι εννοεις οταν λες οτι "οταν το βαζεις πιο πολυ έχεις τάσεις εμετου και γινεται μαλακια"??.Σου εχει τυχει να πνιγεις την ωρα που προσπαθουσες να τον βαλεις ολο στο στομα σου?Παντως αν θελεις να βαζεις στο στομα σου ολο το πουτσο οσο του παιρνεις πιπα,για να μην πνιγεσαι παρε πρωτα μια βαθια ανασα και τοτε βαλτο ολο στο στομα σου και δεν θα πνιγεις!αυτο μου το εχουν πει αρκετες κοπελες,γι αυτο στο λεω!!Τωρα αν βρωμαει ο πουτσος του,πες του να κανει και κανα μπανιο!!Δεν ειναι ντροπη!!Ελεος δηλαδη...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71434 από Arthas στις 28 Ιανουαρίου 2011, 1:38μμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0
1.Συνηθως η πιπα δεν γινεται να ικανοποιηθει η γυναικα αλλα ο παρτενερ αλλα μπορεις να του ζητησεις κατι ως ανταλαγη.
2.Για να μην μυριζει καθολου το μοριο οι ανδρες πρεπει να πλενονται καθημερινα με σαπουνι στην περιοχη και να σκουπιζονται ιδιαιτερα καλα μετα απο κατουρημα ή μετα απο αυνανισμο
3.Οταν το πεος φτανει τοσο βαθια ειναι λογικο να εχεις τασεις εμετου ειναι σαν να βαζει κανεις τα δαχτυλα του στο στομα για να ξερασει
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71437 από stella_28 στις 28 Ιανουαρίου 2011, 2:23μμ

stella_28

Εικονίδιο
μέλος από: 25/10/2010
μηνύματα: 107 αποδεκτές 0
Ναι απάντησα η ιδια αλλα θέλω όμως απαντήσεις κ απο άλλα κοριτσια.
Το προβλημα ειναι πως αυτος πλενεται καθε μερα 2 φορες τη μερα, πρωι και βραδυ αλλα ετσι κ αλλιως μυριζει και δεν το αντεχω αυτο..
Ομως Artha πως γίνεται τοσες και τοσες να το βαζουν ολο μέσα και να μην παθαινουν τιποτα? Και μου κάνει ο αλλος βαλτο πιο μεσα οι αλλες τον εβαζαν ολο μεσα. Και αναρωτιεμαι που θα χορεσουν τα 18 εκατοστα στο στομα μου???
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71447 από City Of Angels στις 28 Ιανουαρίου 2011, 5:04μμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Εχεις προσπαθησει να τον βαλεις καμια φορα ολο μεσ'το στομα σου?χωρις να το κρατας με τα χερια σου ομως!!Το κολπο ειναι να παιρνεις βαθια ανασα στην αρχη,να τον βαζεις ολο κ αμεσως να ξαναπαιρνεις παλι βαθια ανασα κ παλι το ιδιο...Δοκιμασε το την επομενη φορα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71452 από Arthas στις 28 Ιανουαρίου 2011, 6:42μμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0
2 φορες την ημερα και ακομα μυριζει?Παντως πρεπει να κατεβασει το δερμα του τετοιου του οταν κανει ντους να το αλειψει καλα καλα με σαπουνι και να το ξεπλυνει.Τωρα για την πιπα 18 εκατοστα στο στομα ειναι υπερβολη ομως 11-12 γινεται αλλα εξαρταται και απο το στομα της καθε κοπελας, ξερεις δεν εχουνε ολοι το ιδιο στομα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71461 από Atom στις 28 Ιανουαρίου 2011, 11:36μμ

Atom

Εικονίδιο
μέλος από: 5/1/2011
μηνύματα: 131 αποδεκτές 0
artha πληροφοριακα εγω ειμαι στα 16 εκατοστα και η πρωην μου μπορουσε να το βαλει ολο μεσα στο στομα.. αλλα ειναι και αυτο που λες, αναλογως το κοριτσι..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71833 από City Of Angels στις 03 Φεβρουαρίου 2011, 12:47μμ

City Of Angels

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/11/2010
μηνύματα: 206 αποδεκτές 0
Stella28,τι εγινε τελικα?Το δοκιμασες αυτο που σου ειπα?ειχα δικιο?:-)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71835 από Doctoras στις 03 Φεβρουαρίου 2011, 1:31μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Κοιτα το πνιξιμο συμβαινει δεν νομιζω οτι μπορεις να το αποφυγεις.
Και αυτη η περιεργη μυρωδια ισως να μην ειναι τιποτα αλλο περα απο την μυρωδια του αγοριου σου.Αφου λες οτι πλενεται δυο φορες την μερα λογικα θα πλενεται καλα τι διαολο.Οπως και να εχει νομιζω οτι μονη σου μπορεις να βγαλεις το συμπερασμα του τι θα κανεις και το πως θα το κανεις για να σου ερχονται ολλα πιο ωραια.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login