Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μην πτύετε καταγής
Το χειροκρότημα είναι μια σικ έκφραση του λιντσαρίσρατος.
Σάββατο, 18 Μαΐου

Ερωτιση για κοριτσια!

Σελ. 3
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #84412 από maria27 στις 22 Αυγούστου 2011, 4:50μμ

maria27

Εικονίδιο
μέλος από: 20/8/2011
μηνύματα: 118 αποδεκτές 0
Ναι δικιο εχεις.. απλα σε μερικους αρεσει να τους πλενουν ;) το ξερω επειδη το αγορι της φιλης μου την παρακαλαει να κανουν μαζι μπανιο!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #84436 από juannita στις 23 Αυγούστου 2011, 12:51πμ

juannita

Εικονίδιο
μέλος από: 22/8/2011
μηνύματα: 16 αποδεκτές 0
Έγραψε:(maria27@22 Αυγούστου 2011)
Ναι δικιο εχεις.. απλα σε μερικους αρεσει να τους πλενουν ;) το ξερω επειδη το αγορι της φιλης μου την παρακαλαει να κανουν μαζι μπανιο!


μα για να κανουν μπανιο μαζι..δεν νομιζω ν την παρακαλαει γ ν τον πλυνει κιολας. δεν ξερω μου φαινεται λιγο περιεργο να καθεσαι ν τον πλενεις..:Ρ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #116683 από Dj Mitsos στις 28 Ιανουαρίου 2013, 3:48πμ

Dj Mitsos

Εικονίδιο
μέλος από: 28/1/2013
μηνύματα: 1 αποδεκτές 0
η λεγομενη πιπα δεν ειναι για να ικανοποιησει τη γυναικα αλλα το συντροφο της. το γεγονος οτι το πεος του συντροφου σου μυριζει ειναι λαθος του εγω πριν βρεθω με την κοπελα μου για προσωπικες στιγμες φροντιζω να ειμαι καθαρος ωστε να την κανω να νιωθει πιο ανετα σε τετοια ζυτηματα το θεωρω και καθηκον μου για να περναμε και οι δυο καλα. οπως και εγω αντιστιχα κανω αλλα προκαταρτικα σε αυτην που δεν ικανοποιουν εμενα σωματικα αλλα μονο αυτη αλλα ακομα και η ιδεα εμενα μου φαινεται καλη για ενα προταρχικο ερεθισμα πριν το ''κυριος πιατο''. ερχομενος στο θεμα οτι δε μπορεις να το βαλεις πληρος στο στωμα σου ειναι ενα θεμα που αντιμετοπιζα με μια προιν αλλα σιγα σιγα το λυσαμε (καλα οχι οτι το εβαζε και ολοκλιρο μεσα αλλα εκανε προοδο) το κολπο ειναι να μαθεις να αναπνεεις απο τη μυτη επισεις οι ανδρες ικανοποιουστε κυριος με τη γλωσσα και οχι απαραιτητα με το ποσο βαθια στη στοματικη κοιλοτιτα θα εισχορησει το πεος. αρχικα για να κανεις προοδο φροντισε να πισεις το συντροφο σου να ειναι καθαρος πριν απο αυτη τη διαδικασια. ξερω οτι το μυνημα του φορουμ ειναι παλιο αλλα μια συμβουλη μπορει να ειναι παντα χρησημη ακομα και λιγο αργα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #123607 από Ioannan στις 20 Οκτωβρίου 2013, 8:33μμ

Ioannan

Εικονίδιο
μέλος από: 11/6/2013
μηνύματα: 10 αποδεκτές 0
1. Όταν είσαι ερωτευμένη με τον άλλον, φυσικά και το απολαμβάνεις! Τι πιο όμορφο από το να ικανοποιείς τον σύντροφό σου!;
2. Όχι δεν μου έχει τύχει! :ρ
3. Εξάσκηση θέλει, αν προσπαθήσεις μπορείς να τον πάρεις όλον, απλά θέλει και τη σωστή τεχνική.. :) Να είσαι σε θέση που σε βολεύει και να παίρνεις βαθιά ανάσα πριν.. :)
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login