Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μύκονος: Σόδομα με ανεμόμυλους.
Σάββατο, 18 Μαΐου

θελει εμπειρια και μ’αλλες λογικο?

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #71571 από hardcore στις 30 Ιανουαρίου 2011, 8:19μμ

hardcore

μέλος από: 1/11/2010
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
τι καλουλης
χαχα αυτο θα ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ να κανω..
και πιστευω οτι εχεις απολυτο δικιο!
τρυπα φριδι
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71586 από sintele στις 30 Ιανουαρίου 2011, 10:05μμ

sintele

Εικονίδιο
μέλος από: 8/12/2008
μηνύματα: 286 αποδεκτές 0
γραψτον λιγο μην το κανεισ κιολασ εσυ μαζι του και πεστου οτι θα το κανεισ και εσυ με αλλουσ τωτε και κρινε αντιδρασεις... λιγο παραλογο αφου σε αγαπαει τοσο να ζηταει κατι τετοιο αλλα δεν συμαινη αναγκαια πως δεν τον νιαζης,ισως να ζηλευη κιολας που εσυ ειχαις και αλλεσ εμπειριες η απλα να θελη να επεκτινη της δικεσ του..και παλι ειναι ενασ φτηνοσ τροποσ να κανεισ κερατο αλλα ουτε γατα ουτε ζημια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71591 από hardcore στις 30 Ιανουαρίου 2011, 10:35μμ

hardcore

μέλος από: 1/11/2010
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
βασικα νταξει cool δεν το ζητησε, απλα το συζητουσαμε..εδω κανει σχεδια για το που θα περασει (σχολη) για να ειμαστε μαζι και συζηταει να μεινουμε και μαζι(δλδ το παει στο σοβαρο)
βασικα ειναι πολυ μπερδεμενα τα πραγματα σ αυτη την σχεση,κακως ανοιξα συζητηση, πρεπει να γνωριζετε παρα πολλα για να κρινετε απολυτα..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71599 από sophie28 στις 31 Ιανουαρίου 2011, 12:56πμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
πραγματικα δεν θελω να σε πικρανω.... ημουν με ενα παιδι 2μιση χρονια... οταν τον γνωρισα ηταν 17 κ εγω 18.. ημουν η πρωτη του ενω κ εγω ειχα καποιες εμπειριες... τα πρωτα 2 χρονια καναμε ονειρα μου ελεγε πως δεν θελει να με χασει κ ονειρευομασταν παρα πολλα... κ να μεινουμε μαζι κ γενικα σκεφτομασταν το κοινο μας μελλον.... ομως εγω ειχα στην ακρη του μυαλου μου οτι ειναι μικρος για τετοια.. δεν εχει εμπειριες... ετσι στα 2 μιση χρονια χωρισαμε γι'αυτον τον λογο.. δεν σημαινει πως σταματησε να με αγαπαει... απλα δεν γινεται ενας αντρας να μεινει με μια γυναικα ολη του την ζωη... κ απο το να τα κανει αργοτερα στα 40 του προτιμω να τον αφησω ελευθερο να ζησει την ζωη του να κανει οτι γουσταρει την περιοδο που πρεπει!! μην φανταστεις οτι δεν με ποναει... το αντιθετο ακομα κ τωρα τον σκεφτομαι... για εσας μπορει ακομα να ειναι νωρις να γινει αυτο το βημα... αλλα δυστυχως σε αυτον τον κανονα ειναι λιγες εξαιρεσεις.... κ να ξερεις καλυτερα να σταματησεις μια σχεση στην ωρα της παρα να περασει κ να πληγωνεστε με την υπαρξη της... απλα οταν αγαπας τον αλλον δεν ξερει ποτε ηρθε αυτη η ωρα.... γι'αυτο ζηστο τωρα.... καντε πραγματα που σας αρεσουν..... κ προσπαθησε να μην κανεις ονειρα... γιατι οταν ολα κομματιαζονται ειναι ακομα χειροτερα....
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71617 από hardcore στις 31 Ιανουαρίου 2011, 3:59μμ

hardcore

μέλος από: 1/11/2010
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
ουφφ εχεις παρα πολυ δικιο, κι εγω αυτο πιστευω..
γενικα ειναι η πρωτη φορα που εχω δεθει τοσο πολυ με την σχεση μου, και ειναι πιστευω μεγαλο λαθος να δινεσαι τοσο πολυ,γιατι οταν ερθει η ωρα του χωρισμου ποναει ακομα περισσοτερο...γιατι οπως ειπες δεν μπορουν(ΤΑ ΚΩΛΟΖΩΑ) να μεινουν με μια γυναικα, θελουν κι αλλες εμπειριες, και δυστυχως αυτη ειναι η πιο καταλληλη ηλικία για να τις αποκτησουν....
ρεεεε ειναι πολυ αδικοο απλα να βλεπες ποσο ταιριαζουμε σε οοόλα, ποσο καταλαβαινόμαστε, δεν μπορουσα να τον γνωρισω λιγο αργοτερα?
οταν δηλαδη θα χε οσες εμπειριες χρειαζεται για να του φυγει η "περιεργια", και θα μπορουσαμε να υλοποιησουμε καθε ονειρο....
ααααα
τεσπα εγω δεν θα σταματησω να ελπιζω για τις εξαιρεσεις σ αυτον τον κανονα, που σιγουρα υπαρχουν....
      .........HOPE ............
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71629 από sophie28 στις 31 Ιανουαρίου 2011, 7:33μμ

sophie28

Εικονίδιο
μέλος από: 15/1/2010
μηνύματα: 218 αποδεκτές 0
πιστεψε με ακριβως τα ιδια ενιωθα κ εγω ακριβως οπως περιγραφεις!!! εισαστε στην αρχη ακομα... ζηστο! μην τα σκεφτεσαι ακομα αυτα... κ εγω θα ηθελα να τον γνωρισω αργοτερα.... αλλα ετυχε τωρα κ χαιρομαι που ημουν η πρωτη του.... γιατι ξερω πως με αγαπησε κ πως θα με σκεφτεται!!! να ξερεις δεν ειναι κακο να δενεσαι.. ειναι μια εμπειρια κ αυτη! εγω το ειχα αναγκη τοτε κ το εζησα!!
καλη τυχη λοιπον!!! ουτε εγω επαψα να ελπιζω... (ακομα κ τωρα, αυτο ειναι το λαθος μου )
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login