Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Μεγάλες στιγμές της αρχαιότητας: Που οι παπάδες καταριόντουσαν με λύσσα την τηλεόραση ως σατανική. Τώρα όλοι τρέχουν σαν μαϊντανοί στα κανάλια.
Δευτέρα, 29 Απριλίου

θελει εμπειρια και μ’αλλες λογικο?

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #71549 από hardcore στις 30 Ιανουαρίου 2011, 6:10μμ

hardcore

μέλος από: 1/11/2010
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
καλησπέρα...
λοιπον ειμαι 17 κ τα χω με ενα παιδι 7 μηνες τωρα.
τον λατρεεεύω και πιστευω κι αυτός το ίδιο.
υπαρχει όμως ενα προβλημα..
μαζι του εχω εντονη σεξουαλικη ζωη απο τις πρωτες μερες της σχεσης μας..ημουν η πρωτη του, και πιστευω τον βοηθησα πολυ να ξεπερασει διαφορα κολληματα που ειχε..
επειδη ομως δεν εχει ξαναπαει με αλλη κοπελα, ενω εγω εχω παει με αλλους, υποστηρίζει οτι παρολο που με λατρεύει και δεν θελει με τιποτα να με χασει, πως θελει να αποκτήσει εμπειριες και με αλλες κοπελες,εστω και μονο απο περιεργια..
και ΕΡΩΤΩ
ειναι φυσιολογικο αυτο για σας?
δεν ακουγεται καπως?
εγω προσωπικα το χω παρει πολυ στραβα, κι οταν του το πα μου εξήγησε οτι το θεμα ειναι καθαρα σαρκικο κ οχι συναισθηματικο..
και επειδη ειμαι μπερδεμένη λοιπόν περιμενω αποψεις..
(μην ειστε πολυ κακοι)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71550 από Arthas στις 30 Ιανουαρίου 2011, 6:13μμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0
Εφοσον ειστε σε σχεση δεν ειναι λογικο και σωστα σου κακοφαινεται.Για ρωτα τον αν θα του αρεσε να πηγαινες εσυ με εναν 25 χρονο επειδη ειναι εμπειρος και μπορει να σε μαθει 2-3 κολπακια
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71551 από Verus στις 30 Ιανουαρίου 2011, 6:17μμ

Verus

Εικονίδιο
μέλος από: 30/12/2010
μηνύματα: 504 αποδεκτές 0
Εγώ πάντως δε το βρίσκω καθόλου λογικό. Αντιθέτως το βρίσκω εντελώς παράλογο.
"Ευκαιρία για κέρατο χωρίς επιπτώσεις" θα το έλεγα. Δε θέλω να γίνω υπερβολική αλλά εγώ έτσι θα το αντιλαμβανόμουν.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71552 από hardcore στις 30 Ιανουαρίου 2011, 6:19μμ

hardcore

μέλος από: 1/11/2010
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0
χαχα ακριβως αυτο του ειχα πει και οχι μονο δεν του αρεσε,αλλα τα πηρε κι ολας...αθλιο?
εγω απορω τι προτιματε?
να χετε μια σχεση και μονογαμικοι,
ή να πηγαίνετε με όποια σας κατσει, για να αποκτησετε εμπειριες,και καλα?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71553 από VeTeRaNoS στις 30 Ιανουαρίου 2011, 6:30μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Καθόλου λογικό.Ο τύπος σε δουλεύει.Ίσως πρέπει να ξανασκεφτείς αν σε αγαπάει πραγματικά τελικά.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71554 από Jken στις 30 Ιανουαρίου 2011, 6:55μμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
Θα κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου απ'ότι φαίνεται.

Το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό, εμπειρίες με άλλες κοπέλες δεν είχε, εσύ από την άλλη είχες. Έτσι σκεφτόμουν και εγώ, το θέμα είναι καθαρά σαρκικό. Το ότι νευρίασε έχει να κάνει με το ότι εσύ όπως ανέφερες, είχες διαφορετικές εμπειρίες.

Το μόνο σίγουρο είναι πως δεν σ'αγαπάει, μπορεί να σ'αγαπούσε όχι πλέον.

Πιστεύω πως το μεγαλύτερο ποσοστό τον αντρών/γυναικών έτσι σκεύτοντε όσον αφορά την πρώτη τους σχέση και έχει περάσει καιρός.

Ο άνθρωπος δεν είναι μονογαμικό ον, όταν αρχίσει και μπαίνει η ρουτίνα στην καθημερινότητα μιας σχέσης ο οργανισμός ζητά το κάτι καινούριο.

Όταν χορτάσεις εμπειρίες θα γυρίσεις να βρεις κάτι σταθερό.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71560 από VeTeRaNoS στις 30 Ιανουαρίου 2011, 7:38μμ

VeTeRaNoS

Εικονίδιο
μέλος από: 8/11/2009
μηνύματα: 813 αποδεκτές 0
Έγραψε:(Jken@30 Ιανουαρίου 2011)
Θα κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου απ'ότι φαίνεται.

Το βρίσκω απόλυτα φυσιολογικό, εμπειρίες με άλλες κοπέλες δεν είχε, εσύ από την άλλη είχες. Έτσι σκεφτόμουν και εγώ, το θέμα είναι καθαρά σαρκικό. Το ότι νευρίασε έχει να κάνει με το ότι εσύ όπως ανέφερες, είχες διαφορετικές εμπειρίες.

Συμφωνώ μαζί σου είναι μικρός και θέλει εμπειρίες,λογικό αλλά να μην κάθεται και της λέει αυτές τις μαλακίες,να την χωρίσει και να πάει να κάνει ότι θέλει με όποια θέλει.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71562 από Pelvic_Thrust στις 30 Ιανουαρίου 2011, 8:00μμ

Pelvic_Thrust

Εικονίδιο
μέλος από: 5/11/2009
μηνύματα: 613 αποδεκτές 0
Λυπαμαι, αλλα δε νομιζω να σ'αγαπει αλλο. Εαν η σχεση σας τοσο καιρο ηταν αριστη και ξερει πως τον αγαπας ισως να μην θελει να σε πληγωσει με το να σε απατησει η να σε χωρισει για τον ταδε λογο και γιαυτο στο "φερνει" ετσι..

Σε αυτην την ηληκια λιγο δυσκολο ενα αγορι να ερωτευτει πραγματικα. Συνηθως ολοι θελουν να αλλαζουν κοπελες συχνα.. :\
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71563 από hardcore στις 30 Ιανουαρίου 2011, 8:03μμ

hardcore

μέλος από: 1/11/2010
μηνύματα: 21 αποδεκτές 0

δεν ξερω γαμωτο μπορει να εχετε δικιο..
το θεμα ειναι οτι μ αγαπαει κ δεν θελει να χωρισουμε γιατι την προηγουμενη φορα που τα συζητουσαμε αυτα εγω το χα παρει πολυ ασχημα, και του πα πως σκεφτομαι να χωρισουμε, και μολις του το πα εγινε χαμος,και εκλαιγε κι ολας (!!!πρωτη φορα τον ειδα να κλαιει!)
αλλα παρολα αυτα κραταω ακομα τις αποστασεις μου....
so fuckin' confused..:S
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #71568 από AggelosTuDromu στις 30 Ιανουαρίου 2011, 8:15μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
γραψτον για λιγο καιρο μην σηκωνεις τηλεφωνα αν σηκωνεις να λες οτι εχεις δουλεια αν παει να σε φιλισει το πολυ ενα πεταχτο να μην μιλατε πολυ για καμια βδομαδα καντο αυτο κ αν ξανασκευτει να παει με αλλη εμενα να...μου κανεις μια τρυπα στο φριδι που θελω
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login