Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Όταν σου λένε "Θα το σκεφτώ" ή δεν ξέρουν την απάντηση ή η απάντηση είναι όχι.
Δευτέρα, 6 Μαΐου

Τι γνωμη εχετε για την αυξητικη στηθους?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #76632 από EiRiNaKi στις 08 Μαΐου 2011, 12:41μμ

EiRiNaKi

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
Θα κανατε μια τετοια επεμβαση αν το μεγεθος του στηθους σας ηταν μικρο και δεν σας ικανοποιουσε?Υπαρχει εδω καποια κοπελα που να εχει κανει την επεβαση αυτη ωστε να μοιραστει μαζι μας την εμπειρια της? Επιλεον θα ηθελα την γνωμη και των αντρων της παρεας...πως θα σας φενοταν αν ανακαλυπτατε πως η κοπελα σας εχει κανει αυξητικη?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76633 από Arthas στις 08 Μαΐου 2011, 12:47μμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0
Δεν θα με πειραζε καθολου αν ειχε κανει αυξητικη αντιθετα μου αρεσουν τα μεγαλα στηθια.Δεν βλεπω πιο ειναι το κακο αρκει να υπαρχει βεβαια ενα μετρο να μην ειναι δηλαδη σαν μπαζουκες
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76634 από Jken στις 08 Μαΐου 2011, 1:09μμ

Jken

Εικονίδιο
μέλος από: 14/4/2010
μηνύματα: 226 αποδεκτές 0
Προσωπικά δεν θα με πείραζε αν το στήθος της κοπέλας μου ήταν μικρό, δεν λέω να ήταν ανύπαρκτο.

Η αλήθεια είναι ότι ΔΕΝ είναι το πρώτο πράμα που κοιτάω σε μια κοπέλα, ακόμα και το μικρό μπορεί να φαίνεται ποιο sexy και από κάποιο μεγαλύτερο, πάντα ανάλογα το πως εσύ το παρουσιάζεις.

Όσον αφορά την προσθετική, δεν θα είχα κάποιο πρόβλημα, είμαι υπέρ του φυσικού όμως.

Tώρα αν το στήθος είναι εντελώς ανύπαρκτο, μια μικρή προσθετική θα ήταν καλή χωρίς υπερβολές.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76638 από drogbach στις 08 Μαΐου 2011, 2:28μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με το μέγεθος του στήθους..Και είμαι 1000 φορές υπέρ του ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΟΥ στήθους αλλα και συγχρόνως φυσικού παρά του μεγάλου και τεχνητό
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76645 από M1k3y στις 08 Μαΐου 2011, 3:20μμ

M1k3y

Εικονίδιο
μέλος από: 29/12/2010
μηνύματα: 846 αποδεκτές 0
Συμφωνώ με τους προλαλήσαντες, μόνο αν το στήθος είναι ανύπαρκτο καλό είναι να γίνει κάποια προσθετική. Προσωπικά και το μικρό δε θα με πείραζε, αρκεί να είναι φυσικό. Αντιθέτως, κάτι τεχνητά μπαλόνια σε στυλ Τζούλια πρώτο DVD, ούτε να τα βλέπω δε θέλω.

@Arthas, πραγματικά, έχω πεθάνει στα γέλια με τις μπαζούκες!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76700 από EiRiNaKi στις 09 Μαΐου 2011, 3:55μμ

EiRiNaKi

Εικονίδιο
μέλος από: 2/4/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
ευχαριστω πολυ για τις απαντησεις σας παιδιαα! θελω ομως αν ειναι δυνατον κ αλλες γνωμες διοτι το θεμα αυτο με απασχολει ιδιαιτεραα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76702 από Ceirioc στις 09 Μαΐου 2011, 4:00μμ

Ceirioc

Εικονίδιο
μέλος από: 9/5/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
Κατα την γνωμη μου το πολυ μεγαλο ψευτικο στηθος καμια φορα ειν ξενερςτικο, αν παλι ειναι τοσο μικρο και το μεγαλωσεις η τ κανεις πιο στητο τοτε οκ... Το θεμα να μην ειναι υπερβολικο και να φαινεται οσο πιο πολυ οριτζιναλ.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #76758 από Ρένια στις 10 Μαΐου 2011, 5:00μμ

Ρένια

Εικονίδιο
μέλος από: 8/5/2011
μηνύματα: 9 αποδεκτές 0
Κοριτσιστικη γνωμη σου κανει;; Αν εχεις στηθος απλα ειναι μιρκο μην κανεις προσθετικη.. οπως ειπαν απο πανω πολλοι δεν το βρισκουν ασχημο αλλα το αντιθετο ;) Σου προτεινω να μην κανεις τιποτα απολυτως, αν ομως εσυ νιωθεις ασχημα μπορεις να βαζεις ρουζ ή πουδρα αναλογα με το χρωμα του δερματος σου στο πανω μερος του στηθους ωστε απο τη μπλουζα ( αν ειναι ετσι ωστε να φενεται το στηθος ) να φαινεται μεγαλυτερο!!! Δοκιμασμεο ;))    ( το εκανα οταν πηγαινα πρωτη γυμνασιου ) Α!!!! Και προσεχε μην βαλεις πολυ....
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #76764 από zamanfou στις 10 Μαΐου 2011, 6:16μμ

zamanfou

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 210 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Εγώ θεωρώ ότι είναι θέμα προσωπικό και καθένας έχει διαφορετικές απόψεις για το τι είναι καλό και κακό,τι ηθικό τι ανήθικο.Αν εσύ πιστεύεις ότι μία αυξητική θα σε κάνει να νιώσεις καλύτερα,τότε καν'το.
Σκέψου όμως ότι οι άντρες ναι μεν λένε,"α,αυτή έχει κάτι βυ...ρες..." αλλά αμέσως πάει το μυαλό (ανδρών-γυναικών) ότι έχει κάνει πλαστική και το επικρίνουν,το ειρωνεύονται και όλο αυτό με το ψευτοπεριτύλιγμα της υποτιθέμενης προοδευτικής και μη συντηρητικής κοινωνίας μας.Μπούρδες.
Αποψή μου?Αν έχεις μικρό στήθος ανέδειξέ το και δείξε άνετη ,ακομπλεξάριστη γιατί είσαι ό,τι εκπέμπεις.Τότε ούτε οι άνδρες θα έχουν θέμα.Αν μιζεριάζεις και λες ντρέπομαι,κάνω,ράνω τότε το έχασες το παιχνίδι.Τέλος,αν θέλεις να κάνεις αυξητική,ενημερώσου και μετά αποφάσισε και να έχεις στο μυαλό σου ότι τα εμφυτεύματα ,σπανια βέβαια, ευθύνονται για καρκινώματα και για προβλήματα στο θηλασμό ή στους πόνους περιόδου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login