Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Έρωτά μου τοκογλύφε, γλύφε το κορμί μου γλύφε.
Κυριακή, 19 Μαΐου

ελεος

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #80497 από alexic στις 24 Ιουνίου 2011, 5:10μμ

alexic

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
τα εχω εδω και 5 μηνες με μια κοπελα 2 χρονια μικροτερη μου και εχει φετιχ να καταπινει τα χ***α μου καθε 2 μερες μου ζηταει σεξ καλο αυτο για εμενα αλλα καποια στιγμη το βαριεσαι


προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80498 από AggelosTuDromu στις 24 Ιουνίου 2011, 5:12μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
καντε καινουργιες στασης καντε του καπου αλλου ξερω γω παραλια-δασος-αμαξι...καντε καινουργια πραγματα πανω στο σεξ
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80500 από alexic στις 24 Ιουνίου 2011, 5:16μμ

alexic

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
θα ηθελα να μου πειτε πως ντησ πω να σταματησει λιγο... τα παντα εχουμε κανει παραλια στο αμαξι μου στην μηχανη μεσα σε κλαμπ παντου
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80504 από AggelosTuDromu στις 24 Ιουνίου 2011, 5:38μμ

AggelosTuDromu

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 9/7/2010
μηνύματα: 622 αποδεκτές 0
σεξομανης?? μακαρι να υπιρχαν παντου τετοιες :p

στο θεμα μας....απλα πες της το πες οτι κουραστικες συναιχια με το σεξ και θελεις να δωσεις για λιγο μια αλλη πορεια στην σχεση σας
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80505 από Webmaster στις 24 Ιουνίου 2011, 5:40μμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Άλλοι θα έδιναν τα πάντα για να είναι στη θέση σου.

Και μάθε να βάζεις περιγραφικούς τίτλους της προκοπής. Τι πάει να πει έλεος;


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80527 από drogbach στις 24 Ιουνίου 2011, 11:12μμ

drogbach

Εικονίδιο
μέλος από: 21/8/2010
μηνύματα: 163 αποδεκτές 0
Πες της πως προέκυψε ένα πρόβλημα και κάνεις θεραπεία με χάπια και δεν πρέπει να ανεβούν απότομα οι παλμοί της καρδιάς σου καιαυτό για ένα μήνα!Σου δίνω μια εβδομάδα να γυρίσεις εδω και να γράψεις "Ημουν ηλίθιοςκαι τώρα πρέπει να περιμένω άλλες 24 μέρες!"
Ο web έχει απόλυτο δίκιο
προφίλάλλα...˵quote˶
4
Μήνυμα #80539 από vikiss στις 25 Ιουνίου 2011, 12:50πμ

vikiss

Εικονίδιο
μέλος από: 16/7/2010
μηνύματα: 49 αποδεκτές 0

Αποδεκτή απάντηση

Αν βαριέσαι το σεχ αυτό είναι ανησυχητικό.. . Λίγο ΠΗΔΗΜΑ την ημέρα τν γιατρό τον κάνει πέρα! Και επιτέλους πόσες φορές το κάνετε για να φτάνεις στο σημείο να βαριέσαι κιόλας;;;

Ο κόσμος περιστρέφεται γύρω από το σεχ. Το σεχ είναι παντού.. όπου και αν κοιτάξεις θα δεις σεχ.. οι άνθρωποι, τα ζώα, όλα τα είδη του πλανήτη χρειάζονται σεχ. Το σεχ αρέσει, πουλάει, αγοράζει, αποζητείται, είναι αναγκαίο.. για τη σωματική και ψυχική μας υγεία.

Όμως ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΣΕΧ.. υπάρχει και ΖΩΗ. Υπάρχουν τόσα πολλά σημαντικά πράγματα να κάνει κανείς!! Βγες, πιες, διασκέδασε, κάνε μαλακίες με την παρέα, πήγαινε σε όμορφα μέρη, ΖΗΣ’ ΤΟ . Καλοκαίρι είναι!!

Εγώ δν πιστεύω ότι σε κούρασε το σεχ.. Ίσως σε κούρασε η κοπέλα σου. Αν είστε 24 ώρες το εικοσιτετράωρο μαζί και το μόνο που κάνετε είναι να ΠΗΔΙΕΣΤΕ, Ε! ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ!! Κατάντησε το σεχ μονότονη ρουτίνα και πλέον έχει μετατραπεί από ευχαρίστηση σε υποχρέωση για σένα…

Γι’ αυτό πες στην κοπέλα σου ευγενικά και ωμά ότι χρειάζεσαι χρόνο να μείνεις μόνος με τους φίλους σου και κάνε πράγματα που σε ευχαριστούν χωρίς αυτή. Όταν πενθυμίσετε ο ένας τον άλλον θα βρεθείτε και τότε το σεχ θα γίνει πάλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΟ !!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #80623 από alexic στις 26 Ιουνίου 2011, 4:14μμ

alexic

Εικονίδιο
μέλος από: 24/6/2011
μηνύματα: 4 αποδεκτές 0
συγνωμη για τον τιτλο αλλα ειναι πρωτη φορα που εγραφα ... ευχαριστω οσους απαντησαν
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login