Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Εσείς οι άνθρωποι, είστε όλοι ίδιοι.
Παρασκευή, 3 Μαΐου

Ειναι τελικα οργασμος?

Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #81705 από Pinky στις 10 Ιουλίου 2011, 2:12πμ

Pinky

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
Τον τελευτεο καιρο αυνανιζομαι αρκετα συχνα, συνιθως τριβωντας την κλητωριδα.. μετα απο 10 λεπτα τρυψυματος τα πραγματα αρχιζουν και φουντονουν και εκει μ'αρεσει, συνεχιζω και φοντονουν ακομι πιο πολυ με αποτελεσμα η ανασα μ να γινετε τρομερα γρυγορη, η καρδια μου να πηγενει σαν τρελη οπως και εκεινη η περιοχη και επησης να μην μπορω ουτε καν να την αγγιξω.
απο αυτα που εχω ακουσει μιαζει με οργασμος, ομως, δεν ειναι και οπως περιγραφετε απο αλους. απλα ηταν μια ωραια αισθηση, ασε που ουτε αρκετα υγρα δεν εχω.. ειναι τελικα οργασμος?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81706 από Webmaster στις 10 Ιουλίου 2011, 2:39πμ

Webmaster

Εικονίδιο
Administrator
μέλος από: 14/8/2002
μηνύματα: 1879 αποδεκτές 0
Ναι, αυτό είναι.

(Οι άλλες που χαλάνε τον κόσμο στις φωνές και λένε πως βγάζουν τόνους υγρά και βλέπουν οράματα και τέτοια, έχουν θεατρικό ταλέντο απλά)


-----------------
The only unbearable thing is that nothing is unbearable.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81716 από zamanfou στις 10 Ιουλίου 2011, 1:33μμ

zamanfou

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 210 αποδεκτές 0
Kοίτα, και εγώ αυνανίζομαι και δεν ξεφωνίζω,έλεος δηλαδή.Δεν μπορώ να περιγράψω τον οργασμό,αλλά από αυτά που περιγράφεις,μάλλον τον έχεις νιώσει.Όσον αφορά τα υγρά ούτε εγώ έχω κατευθείαν μόλις τελειώσω,μετά από κάνα πεντάλεπτο έχω πάαρα πολύ λίγα.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81772 από ni_kh στις 11 Ιουλίου 2011, 4:14πμ

ni_kh

Εικονίδιο
μέλος από: 3/7/2011
μηνύματα: 14 αποδεκτές 0
σιγουρα ειναι οργασμος..ειδικα για να λες οτι μετα δεν μπορεις να το ακουμπισεις,σημαινει οτι εχεις ολοκληρωσει και μετα ποναει λιγο!υποθετω οτι εισαι μικρη σε ηλικια.για να φωναξεις και να νοιωσεις τα υγρα που σου εχουν πει μαλλον αυτο θα το ζησεις λιγο αργοτερα και εφοσον εχεις ολοκληρωσει με καποιο αγορι!!!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81797 από Lick στις 11 Ιουλίου 2011, 3:55μμ

Lick

Εικονίδιο
μέλος από: 28/4/2011
μηνύματα: 41 αποδεκτές 0
Οργασμός είναι. Συνέχισε να ψάχνεσαι με τον εαυτό σου και όσο περνάει ο καιρός θα νιώθεις ακόμη πιο έντονα τον οργασμό σου.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81904 από l_o_v_e..y_o_u στις 12 Ιουλίου 2011, 10:02μμ

l_o_v_e..y_o_u

μέλος από: 12/7/2011
μηνύματα: 22 αποδεκτές 0
εμμ..και εγω το ειχα παθει αυτο..και οταν ρωτησα καποιους μου ειπαν πως μαλλον αυτο ειναι..αλλα στην ερωτικη πραξη της πρωτης φορας..το νιωθεις αυτο?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #81943 από Pinky στις 13 Ιουλίου 2011, 5:07μμ

Pinky

Εικονίδιο
μέλος από: 10/7/2011
μηνύματα: 5 αποδεκτές 0
δεν εχω κανει σεξ ακομη.
μονο προκαταρκιτα αλλα σε αυτα δεν τελειωσα ποτε.. μονη μου ομως παντα τελειωνω..τωρα ισως να διαφερει ο οργασμος που εχει προερθει απο το σεξ απο τον οργασμο που προερχετε απο τον αυνανισμο..
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login