Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Το διαχωριστικό όριο της συνήθειας από την εμμονή είναι μικρό, πολύ μικρό.
Παρασκευή, 26 Απριλίου

μεγεθος πεους Ελληνες

Σελ. 1
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #82358 από Christ στις 20 Ιουλίου 2011, 4:40μμ

Christ

Εικονίδιο
μέλος από: 28/3/2011
μηνύματα: 106 αποδεκτές 0
μου φενεται παραξενο πως αραγε γινεται ,μελετες να απεδειξαν οτι το πεος των ελληνων ειναι 12,18 εκ σε στυση? μου φενεται πολυ μικρο μεγεθος...
Απο αυτα που διαβαζω στο φορουμ τουλαχιστον, συμπαιρενω οτι ολοι την εχουν πανω απο 12.Και εγω και οι φιλοι μου που ειμαστε 14 την εχουμε πανω απο 12.Υπαρχει περιπτωση να εκαναν λαθος γιατι αυτη η μελετη ειναι λιγο ντροπιαστικη για την χωρα μας.
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82359 από GiannakosRe στις 20 Ιουλίου 2011, 5:37μμ

GiannakosRe

Εικονίδιο
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 20 αποδεκτές 0
Νομιζω πως η μελετη ειναι λανθασμενη εχω διαβασει σε καποια αρθρα πως μελετες εδειξαν οτι τα μεγεθη τον πεων στην Ελλαδα κυμενονται γυρω στο 15-16 εκατοστα σε στυση.Μην ακους τις μελετες οι πιο πολλες ειναι ακυρες εδω λεγανε οτι το μεσο μεγεθος σε στυση ειναι 10εκ ελεος δλδ.

αν σε καλυψα παρακαλω κανε αποδεκτη την απαντηση
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82360 από Σηπτικό Βόδι στις 20 Ιουλίου 2011, 5:41μμ

Σηπτικό Βόδι

μέλος από: 8/4/2010
μηνύματα: 917 αποδεκτές 0
Στην πραγματικότητα, αυτές οι έρευνες είναι πολύ σωστές.
Δεν τίθεται κανένα θέμα ντροπής και όταν μιλάμε για μέσο όρο, αυτό είναι στην Ελλάδα. Περίπου 12.

Έτσι, στην Κίνα είναι 9 και στην Γαλλία 16 (ο μεγαλύτερος Μ.Ο).
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82366 από psixakias στις 20 Ιουλίου 2011, 6:09μμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Και να είναι έτσι όπως απέδιξε η μελέτη?? Γιατί να είναι ντοπή για την χώρα μας ?? Δεν τους φτάνει η Ιστορία μας ? δεν τους φτάνει ο αρχαίος πολιτισμός μας ?? Δεν τους φτάνει που όπου και να ψάξουν βρήσκονται αρχαία ελληνικά πράγματα ?? Δεν θέλω να επεκταθώ παραπάνω. Στην τελική όλοι αυτοί οι ερεβνητές έχουν κοιμιθεί με τους έλληνες και ξέρουν πως το χρησιμοποιούν το αντικείμενο ?? ;)
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82367 από Arthas στις 20 Ιουλίου 2011, 6:21μμ

Arthas

Εικονίδιο
μέλος από: 11/1/2011
μηνύματα: 347 αποδεκτές 0
Λαθος κανετε ολοι το μεσο ορο του Ελληνα ειναι 14,73 εκατοστα,το ειδα σε επικυρωμενη μελετη αλλα απαγορευται να δωσω την ιστοσελιδα
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82380 από Doctoras στις 20 Ιουλίου 2011, 8:20μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Και ετσι να ειναι τι μας νοιαζει εμας?Σημασια εχει οτι μικρο ξεμικρο πηδαμε και το κανουμε καλα.Αντι να χαιρομαστε που εχουμε ασχολουμαστε με στατιστικες?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82397 από bobikos στις 21 Ιουλίου 2011, 4:08πμ

bobikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
η στατιστική είναι στατιστική και βγάζει μέσους όρους... όσο σωστή ή λάθος και να είναι.. είναι ένας αριθμός... και γενικά τα πραγματικά μεγέθη είναι αρκετά πιο κάτω από αυτά που μετράμε μόνοι μας στο σπίτι με το χάρακα.. και επίσης ο μέσος όρος δε σημαίνει μόνο οτι πχ το 50% τον έχει 12 αλλά ότι υπάρχουν λίγες ακραίες τιμές..
πχ 19,20,21,22,24εκατοστά... επισης αν δε δεις να μη είσαι βέβαιος... το ότι σου λενε οι φίλοι 15 δε σημαίνει οτι είναι...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82398 από psixakias στις 21 Ιουλίου 2011, 8:28πμ

psixakias

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 20/7/2011
μηνύματα: 332 αποδεκτές 0
Κάθεστε και ασχολίστε ? είπα σε προηγούμενο μήνυμα ... δεν τους φτάνει η ιστορία μας και ότι έχει προσφέρει ο ελληνισμός σε όλον τον κόσμο ? Δεν μας έχουν πηδηξει για να ξερουν πως πηδάμε κιόλας.!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82404 από Doctoras στις 21 Ιουλίου 2011, 11:52πμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(psixakias@21 Ιουλίου 2011)
Δεν μας έχουν πηδηξει για να ξερουν πως πηδάμε κιόλας.!

Αν και δεν καταλαβα τι ενοεις.Το πως αν μας πηδηξουν θα μαθουνε πως εμεις πηδαμε.Αλλα εχω να σου πω αυτο.Ειδη εχουν ξεκοινισει να μας πηδανε γερμανοι-αμερικανοι-και μερικοι Ελληνες υπουργοι-τραπεζικοι και πολλα αλλα και...Και δεν νιωθουμε τιποτα.Αν νιωσουμε και αποφασισουμε να αρχησουμε να πηδαμε εμεις θα πρεπει να ψαξουν λιμανι αεροπλανο τρενα να φυγουν.Αρκετο γαμ..σι δεν τρωμε καθημερινως?
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82411 από bobikos στις 21 Ιουλίου 2011, 1:14μμ

bobikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
αν το να μιλαμε για εκατοστα είναι χαζό.. το να θεωρούμε ότι οι έλληνες γαμαμε και δερνουμε ειναι ακόμη πιο χαζο... υπάρχουν αλλοι που γαμανε καλά και αλλοι όχι... επίσης το βασικό είναι να έχεις συναίσθηση τι κουβαλάς στο βρακί ωστε να ξέρεις πώς πρέπει να λειτουργείς ώστε να προσφέρεις ότι καλύτερο μπορείς.. το να τιν έχεις 14εκατοστά (που είναι μια χαρά μεγεθος) και να νομίζεις ότι είσαι ψω...αρας.. είναι χαζό... τα κορίτσια πλεον έχουν εμπειρίες και έχουν γνώση και άποψη... αν εχεις συναισθηση που βρίσκεσαι τότε μπορεις να είσαι πολυ καλός σε αυτό που κάνεις...

και παιδιά όσο και να μη θελετε να το δεχτείτε... η Γαλλια, η Γερμανια έχουν πολύ περισσότερα μεγαλύτερα...
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login