Στείλε λεφτά στο ftou.gr
Ένα βρώμικο βιβλίο είναι σπάνια ένα σκονισμενο βιβλίο.
Τρίτη, 7 Μαΐου

μεγεθος πεους Ελληνες

Σελ. 2
Απάντησε  Γράψε θέμα
Μήνυμα #82413 από Doctoras στις 21 Ιουλίου 2011, 1:36μμ

Doctoras

μέλος από: 31/8/2009
μηνύματα: 1978 αποδεκτές 0
Έγραψε:(bobikos@21 Ιουλίου 2011)
.. το να θεωρούμε ότι οι έλληνες γαμαμε και δερνουμε ειναι ακόμη πιο χαζο...

Αν αυτο παει σε μενα μαλλον περασα λαθος νοημα σε αυτο που ηθελα να πω.Οτι ειπα το ειπα μεταφορικα.Αυτο ελυπε να ημουν και εθνικιστης.Στην κυριολεξια ενοω οτι εχουμε μικρο μεγεθος η οχι?Βρισκουμε να πη..με.Δεν μας εμποδιζει σε κατι.Και τα αλλα που ειπα στην δευτερη απαντηση οτι θα πρεπει να βρουν τρενα κτλ να φυγουν για να μην τους γαμ..σουμε ενοω στο οτι με τοσο ψυχολογικο γαμ..σι που εχουμε φαι και τρωμε απο δαυτους καποια στιγμη θα ξεσπασουμε και θα θα εχουμε ακραιες αντιδρασεις απεναντι τους οποιες και να ειναι αυτες.

προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82439 από bobikos στις 22 Ιουλίου 2011, 4:13πμ

bobikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Οκ! sorry για την παρανόηση! δεκτά όλα αυτά που λες.. αλλά πρέπει να ξέρουμε κι εμείς που κάνουμε λάθη και που δεν είμαστε σωστή και αναφέρομαι γενικά σε όλα τα επίπεδα... είτε πολιτικά, είτε σεξουαλικά!
φυσικά τίποτα δεν εμποδίζει κανέναν άνθρωπο να απολαμβάνει το σεξ και τον έρωτα! όλοι έχουν δικαίωμα και όλοι μπορούν... άλλωστε ο καθένας καλύπτει άλλες ανάγκες μέσα από αυτά τα δύο... άρα για όλους υπάρχει χώρος!
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82525 από nikos200 στις 24 Ιουλίου 2011, 11:40μμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
δεν πιστευω τις στατιστικες ηδικα αυτες που λενε για ελλαδα..υπαρχει αντρας που θα πει την εχω 12?ελεος ολοι λενε πως την εχουν μεγαλυτερη ιδικα οταν σε ρωταει καποιος για στατιστικη.. η μηπως περνουν 1000 αντρες και τους την μετρανε..ελεος μην πιστευετε σε μαλακιες...προσωπικα πιστευω πως την ελλαδα προσπαθουν να την μειωσουν με καθε τροπο και να την εξευτελησουν...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82532 από bobikos στις 25 Ιουλίου 2011, 2:46πμ

bobikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
@nikos200 σε βρίσκω λίγο υπερβολικό... κανείς δεν ενδιαφέρεται να μειώσει τα εκατοστά μιας χώρας...

φυσικά η στατιστική αφορά μέτρηση πέους από κάποιον ειδικό... τι λες να ρωτάνε τη γνώμη του καθενός;;; προφανώς έτσι δε βγαίνει συμπέρασμα!

και χωνέψτε το παιδιά ο μέσος όρος είναι χαμηλός στην ελλάδα! και δεν λέω οτι είναι σωστή αυτή η στατιστική αλλά δεν είναι ούτε η μόνη... όπως επίσης ψάχνοντας κανείς στο νετ θα το διαπιστώσει απο σεξοσαιτ ελληνικά...
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82573 από nikos200 στις 26 Ιουλίου 2011, 3:16μμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
Έγραψε:(bobikos@25 Ιουλίου 2011)
@nikos200 σε βρίσκω λίγο υπερβολικό... κανείς δεν ενδιαφέρεται να μειώσει τα εκατοστά μιας χώρας...

φυσικά η στατιστική αφορά μέτρηση πέους από κάποιον ειδικό... τι λες να ρωτάνε τη γνώμη του καθενός;;; προφανώς έτσι δε βγαίνει συμπέρασμα!

και χωνέψτε το παιδιά ο μέσος όρος είναι χαμηλός στην ελλάδα! και δεν λέω οτι είναι σωστή αυτή η στατιστική αλλά δεν είναι ούτε η μόνη... όπως επίσης ψάχνοντας κανείς στο νετ θα το διαπιστώσει απο σεξοσαιτ ελληνικά...


ναι φιλε πολυ υπερβολικος τοσο που θα φερω ενα παραδειγμα .. οι αγγλοι λενε εμας πουστηδες ενω αυτοι ειναι τα αρχιπουσταρια... ελεος..ασε ρε φιλε.. και εκτος αυτου λενε οτι την εχουμε μικρη αλλα οταν ερχονται εδω οι τουριστριες τρωνε πουτσα και τους αρεσει..
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82606 από bobikos στις 27 Ιουλίου 2011, 2:13μμ

bobikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
@nikos200 καλύτερα να ψάξεις να δεις πόσο είναι των άγγλων και μετά να λες... πούστιδες όπως λες υπάρχουν παντού.. δεν είναι θέμα εθνικότητας... οπότε τελείως άκυρο... οι τουρίστριες τρώνε πούτσα γιατί είναι μεθυσμένες... αχαχχαχα οκ σε πειράζω! δεν είπα ποτέ ότι είμαστε ανίκανοι... ούτε ότι οι άγγλοι γαμάνε καλύτερα... επίσης ψωλαράδες και γαμιάδες με τέχνη παντού υπάρχουν! αν είσαι ένας απ αυτούς μην το παίρνειε προσωπικά!!! και αν δεν είσαι επίσης μην το παίρνεις προσωπικά... φαντάζομαι κ εσύ κοροιδεύεις τους κινέζους... αυτό δε σ ενοχλεί; μόνο αν βγαίνεις πιο μικρός σε πειράζει;;;
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82619 από nikos200 στις 27 Ιουλίου 2011, 7:26μμ

nikos200

Εικονίδιο
μέλος από: 17/11/2010
μηνύματα: 244 αποδεκτές 0
Έγραψε:(bobikos@27 Ιουλίου 2011)
@nikos200 καλύτερα να ψάξεις να δεις πόσο είναι των άγγλων και μετά να λες... πούστιδες όπως λες υπάρχουν παντού.. δεν είναι θέμα εθνικότητας... οπότε τελείως άκυρο... οι τουρίστριες τρώνε πούτσα γιατί είναι μεθυσμένες... αχαχχαχα οκ σε πειράζω! δεν είπα ποτέ ότι είμαστε ανίκανοι... ούτε ότι οι άγγλοι γαμάνε καλύτερα... επίσης ψωλαράδες και γαμιάδες με τέχνη παντού υπάρχουν! αν είσαι ένας απ αυτούς μην το παίρνειε προσωπικά!!! και αν δεν είσαι επίσης μην το παίρνεις προσωπικά... φαντάζομαι κ εσύ κοροιδεύεις τους κινέζους... αυτό δε σ ενοχλεί; μόνο αν βγαίνεις πιο μικρός σε πειράζει;;;

κανεις λαθος..γτ να κοροιδευω τους κινεζους?ελεος..αυτα ειναι του δημοτικου ...καταρχας με ενοχλει που καποιοι λενε για τους ελληνες οτι την εχουν μικρη και σε πληροφορω εμενα ο αγγλος δεν μπορει να μου αποδειξει οτι την εχει μεγαλυτερη οπως και καμια αλλη χωρα ... η στατιστικη αλλαζει απο αυτους που την κανουν..και τελος δεν μπορω να πιστευψω πως το αποτελεσμα ειναι αντικειμενικο...αυτα απο μενα..και οσο για το μεγεθος μου ειναι μεγαλυτερο απτο μεσο ορο της ελλαδας..αν και πιστευω πως μεγαλο ρολο πεζει η τεχνικη
προφίλάλλα...˵quote˶
Μήνυμα #82623 από bobikos στις 27 Ιουλίου 2011, 9:03μμ

bobikos

Εικονίδιο
banned
μέλος από: 18/7/2011
μηνύματα: 15 αποδεκτές 0
Έγραψε:(nikos200@27 Ιουλίου 2011)

κανεις λαθος..γτ να κοροιδευω τους κινεζους?ελεος..αυτα ειναι του δημοτικου ...καταρχας με ενοχλει που καποιοι λενε για τους ελληνες οτι την εχουν μικρη και σε πληροφορω εμενα ο αγγλος δεν μπορει να μου αποδειξει οτι την εχει μεγαλυτερη οπως και καμια αλλη χωρα ... η στατιστικη αλλαζει απο αυτους που την κανουν..και τελος δεν μπορω να πιστευψω πως το αποτελεσμα ειναι αντικειμενικο...αυτα απο μενα..και οσο για το μεγεθος μου ειναι μεγαλυτερο απτο μεσο ορο της ελλαδας..αν και πιστευω πως μεγαλο ρολο πεζει η τεχνικη

οκ λοιπόν αφου δεν κοροιδευεις κανέναν πάω πάσο! δεν τα λέω όλα αυτά γιατί θέλω να υποστηρίξω ότι τις έχουμε μικρές.. προφανώς! απλά με ενοχλεί να νομίζουμε οτι εμείς είμαστε και κανένας άλλος και ότι μόνο εμείς ξέρουμε να γαμάμε... κατα τ άλλα προφανώς δεν έχω κανένα θέμα... και μακάρι να μην είναι αληθές αυτό το νούμερο! κι εμένα είναι πολύ πιο πάνω από το νούμερο που δίνει η στατιστική και το πάχος μου δε νομίζω ότι το έχουν πολλοί άγγλοι... οπότε μακάρι να μάστε όλοι πιο πάνω από το νούμερο αυτό... αλλά όπως λες κι εσύ... πάνω απ΄ολα είναι ο τρόπος που κάνεις ότι κάνεις... αλλά αυτό ειναι στον καθε άνθρωπο και όχι στην κάθε εθνικότητα!
προφίλάλλα...˵quote˶
Απάντησε Γράψε θέμα Τελευταία σελίδα

Δεν μπορείς να απαντήσεις, είσαι Guest. Πρέπει να γραφτείς μέλος ή να κάνεις login:
Εγγραφή Login